چگونه چشم ها را هایلایت کنیم؟

0

سوالی که برای اکثر خانم ها مطرح است این است که چه کنیم که چشمان ما براق تر و بیدارتر به نظر برسد؟ این پست را برای پاسخ به این سوال برایتان آماده کرده ایم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

چگونه چشم ها را هایلایت کنیم؟

فر کننده ی مژه، هایلایت ها و پنهان کننده ها بخشی از کار را انجام می دهند و تقریبا خستگی چشمان را می پوشانند ولی برای تبدیل چشمان قرمز و افتاده به چشمانی باز و جذاب شما باید سه اسلحه ی مرموزرا بشناسید : خط چشم بژ، خط چشم سفید و پودر سفید کننده. در سالن های مدلینگ از آنجایی که زمان حضور مدل ها حدود ساعت ۵ صبح است آرایشگر ها ابتدا کمی خط چشم بژ نزدیک خط اشک چشم می زنند که رگ های خونی را بپوشانند و آثار هرگونه خستگی را از بین ببرند. سپس از خط چشم سفید استفاده کرده و به شکل حرف V دور گوشه های داخلی چشم می کشند. سونیا ریکل از طراحان و آرایشگران مدل ها می گوید: ” این کار چشم ها را بلند می کند و شما را تازه و سرحال نشان می دهد” و نهایتا هم پودر جادویی سفید کننده برای جوانی بخشیدن به صورت و باز شدن چشم ها به مرکز پلک در حالت بسته پاشیده می شود.

مطالب مرتبط:

۱- ادکلن خود را با شخصیتتان ست کنید

۲- راه های ماندگاری بوی عطر

۳- عطر جدید دیوید بکهام به نام Acqua Classic

۴- ۲۳ طیف از رنگ موی قهوه ای برای انواع رنگ پوست

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :