چطور یک مادر خوش تیپ باشید؟

0

بیشتر توصیه ها و نکات خوش لباسی بعد از مادر شدن خانم ها دیگر استفاده ای ندارند مثل استفاده از اکسسوری هایی مثل گوشواره و ساعت و یا پوشیدن کفش های پاشنه بلند و بسیاری موارد دیگر به دلایلی که مادرها بهتر می دانند. اما این به معنی آن نیست که مادر شدن پایان خوش تیپی شما است. خانم هایی که به تازگی مادر شده اند به دنبال راه هایی برای تطبیق دادن خود و لباس پوشیدن خود با زندگی جدید هستند اگر شما نیز جزو این افراد هستید این مطلب را بخوانید. چطور یک مادر خوش تیپ باشید؟

چطور یک مادر خوش تیپ باشید؟

یکی از مشکلاتی که مادران با آن رو به رو هستند افزایش هزینه های زندگی است چون هزینه های سنگین نوزدان و کودکان امکان خرج های اضافی برای لباس را از آن ها می گیرند و مادران با فداکاری از علایق خود می گذرند. اما این مساله نیز نمی تواند مانعی برای خوش تیپ شدن شما باشد. بهتر است لباس های با دوام را حتی اگر گران باشند به لباس های ارزان ترجیح دهید.

متناسب با اندام خود لباس انتخاب کنید. افزایش وزن موقتی بعد از زایمان مساله ای است که می تواند با ورزش و تغذیه مناسب قابل رفع باشد اما نباید به همین زودی به لباس های دوران قبل از بارداری برگردید. لباس های راحت تر و ساده تر که چاقی ها را بپوشاند انتخاب کنید.

چطور یک مادر خوش تیپ باشید؟

شلوار جین: یک شلوار جین رسمی و یک شلوار جین راحتی داشته باشید که اندازه شما باشند.

مانتوی راحت: یک مانتو که در آن راحت و آزاد باشید و دست و پا گیر نباشد انتخاب کنید.

روسری: روسری شما باید طوری باشد که هنگام بغل کردن کودک راحت باشید و از سر شما نیفتد و در صورت کثیف شدن به راحتی آن را بشویید.

کیف: شما در این دوران یک کیف بزرگ نیاز دارید تا لوازم ضروری کودک و خودتان را همزمان در آن جا دهید. حمل دو کیف توصیه مناسبی نیست.

مطالب مرتبط:

1- نکاتی برای انتخاب لباس بارداری

2- راهنمای خرید لباس بارداری

3- تناسب اندام در دوران بارداری

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :