نکاتی در مورد خرید عطر و ادکلن

امروزه اکثر افراد از عطر و ادکلن با رایحه‌های مختلف استفاده می‌کنند که یکی از جذاب‌ترین ویژگی فرد محسوب می‌شود عطرها متشکل از اسانس های روغنی ترکیبات معطر و الکل و … می‌باشند و هر فردی با توجه به سن جنسیت و فصل عطر مورد علاقه خود را خریداری می کند شاید برایتان اتفاق افتاده که در یک فروشگاه بروید و تنوع عطر و ادکلن را ببینید و از خود بپرسید بهترین عطر برای من کدام است؟ نکاتی در مورد خرید عطر و ادکلن که در این مقاله اشاره شده است دقت کنید.

۱- به نوع عطر و ادکلن توجه کنید

اکثر افراد عطرهای سرد و گرم را می شناسند معمولا عطرهایی که در آنها از رایحه شکلات استفاده شده عطر گرم و عطرهایی که در آنها  رایحه لیمو و هندوانه به کار رفته عطر سرد یا خنک هستند. برای فصل های گرم می توانید از رایحه‌های سرد و برای فصل های سرد می توانید از رایحه های گرم استفاده کنید حال که در فصل تابستان به سر می بریم از عطرهایی با ماندگاری بالا استفاده کنید چون بدن در فصول گرم سال بیشتر عرق می‌کند و باعث از بین رفتن بوی عطر و ادکلن می شود.

نکاتی در مورد خرید عطر و ادکلن

۲- عطر اصل را از تقلبی تشخیص دهید

در خرید ادکلن مردانه و یا ادکلن زنانه اصل دقت کنید چون این روزها دستفروش‌ها عطرهایی را شبیه عطرهای اصل می‌فروشند به این نکته توجه کنید که عطر با سیستم تنفسی شما سروکار دارد و اگر نامرغوب باشد به بدنتان آسیب می رساند عطرهای اصل معمولا گرانتر از چیزی هستند که دستفروش‌ها دارند شما با یک جست و جوی ساده می توانید قیمت عطر مورد توجه را بفهمید پس به قیمت‌ها توجه کنید و حتی الامکان از جاهایی عطر بخرید که به آنها اعتماد دارید حتی می توانید برای اطمینان بیشتر از فروشگاه‌هایی که برند های اصلی در آنها یافت می شود خرید کنید.

نکاتی در مورد خرید عطر و ادکلننکاتی در مورد خرید عطر و ادکلن

۳-در هنگام خرید به نکات زیر توجه کنید

  • به هنگام خرید بیشتر از سه رایحه را نبویید تست کردن بیشتر عطر و ادکلن باعث سردرگمی شما می شود که با این کار امکان انتخاب مناسب عطر را از دست می دهید.
  • عطری که می خرید را امتحان کنید چون هر عطری بر روی هر بدنی رایحه خاصی پیدا می کند پس فقط به بوییدن اکتفا نکنید.
  • اگر عطری که می زنید باعث سردردتان می شود آن را کنار بگذارید حتی اگر آن عطر برند معروفی داشته باشد پس به هنگام خرید عطری را انتخاب کنید که به شما حس خوب و دلپذیری می دهد.

مطالب مرتبط :

۱- چه عطری رو کجا استفاده کنم؟

۲- عادات غلط استفاده از عطرهای مردانه

۳- معرفی عطرهای خنک تابستانه

فاطمه مهری
نویسنده: فاطمه مهری


دیدگاه شما

حبوبات در تاریخ 30 آگوست 2016

مرسی از اطلاعات خوبتون

فاطمه مهری در تاریخ 31 آگوست 2016

خواهش میکنم ممنونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :