هدیه تهرانی نامزد زیباترین زن جهان شد!

نشریه اینترنتی TC Candler لیستی شامل نام 100 نفر را به عنوان نامزدهای زیباترین زن جهان منتشر می‌کند. در لیست سال 2022 این نشریه، نام هدیه تهرانی، بازیگر زیبا و محبوب سینمای ایران دیده می‌شود. این لیست معمولا شامل نام‌هایی از سراسر دنیاست و پیش از این نیز نام گلشیفته فراهانی در لیست سال‌های گذشته این نشریه دیده شده بود.

هدیه تهرانی کیست؟

هدیه تهرانی بازیگر متولد 4 تیر 1351 در تهران است. او از سال 77 تاکنون در فیلم‌های سینمایی محبوبی ایفای نقش کرده و دو بار موفق به دریافت سیمرغ بلورین شده است. این بازیگر به دلیل داشتن استایل‌های ساده و شیک نیز محبوبیت زیادی در میان مردم دارد. هدیه تهرانی معمولا از حاشیه‌ها به دور است و تنها زندگی هنری او مورد بحث قرار می‌گیرد.

هدیه تهرانی نامزد زیباترین زن جهان

لازم به ذکر است این نشریه اینترنتی لیستی از جذاب‌ترین مردان هر سال را نیز معمولا منتشر می‌کند که پیشتر نام محمدرضا گلزار و سام اصغری در این لیست‌ها بوده است. انتظار می‌رود نتیجه و رتبه‌های نامزدها در این لیست، تا پایان سال 2022 مشخص شود.

هدیه تهرانی نامزد زیباترین زن جهان

هدیه تهرانی نامزد زیباترین زن جهان

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :