سر این بازیگران مرد ایرانی، همه جور کلاهی رفته!

کلاه علاوه براینکه از سر و صورت در برابر آفتاب سوختگی و آسیب‌های پوستی محافظت می‌کند، چشم‌ها را هم تا حدی از اثرات مضر نور خورشید در امان نگه می‌دارد. ولی اغلب مردان جدا از اینکه کلاه را از لحاظ سلامتی به عنوان یکی از آیتم‌های پوشش‌‌شان لحاظ می‌کنند، آن را بیشتر در جهت مد و هماهنگی با استایل خودشان به کار می‌برند. بی‌شک بازیگران هم که تیپ و ظاهر آنها همیشه مورد توجه است از این آیتم غافل نبوده‌اند. در این مطلب سراغ چند بازیگر مرد رفته‌ایم که در انتخاب کلاه موفق‌ بوده‌اند.

کلاه بازیگران مرد ایرانی

رضا عطاران همیشه کلاه پوش

کلاه بازیگران مرد ایرانی

 

امکان ندارد سراغ بازیگران مردی رفت که اهل به کار بردن کلاه در استایل‌شان هستند و رضا عطاران بین آنها نباشد. عطاران سال‌هاست که با انواع کلاه در مراسم و موقعیت‌های مختلف حاضر می‌شود. او کلاه‌های هامبورگ و پاناما را بیشتر از بقیه می‌پسندد و از این دو نوع کلاه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بارها استفاده کرده است.

وسترن اوت‌بک ِ پیمان معادی

کلاه بازیگران مرد ایرانی

پیمان معادی به تازگی پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که عکس او را در حالی که کلاهی خاص ( وسترن اوت‌بک) روی سرش گذاشته بود نشان می‌داد. این کلاه و ژست پیمان که خیلی هم مورد توجه مخاطبان صفحه اینستاگرامش قرار گرفت، به نوعی بازیگر آمریکایی، بیلی باب تورنتون، را به خاطر می‌آورد.

کامبیز دیرباز با کلاه ارتشی

کلاه بازیگران مرد ایرانی

کامبیز دیرباز هم خیلی کلاه باز است. او در نشست مطبوعاتی فیلم «خروج» کت با طرح پارچه «کاموcamo» یا به اصطلاح رایج ارتشی پوشیده بود. او این کت را با کلاهی از همین طرح هماهنگ کرده بود که در مجموع استایل متفاوت و جذابی را به وجود آورده بود.  جالب است که طراحی و رنگ‌های پارچه‌های کامو طوریست که به آنها لباس یا پارچه استتار می‌گویند. از آنجا که تغییرات مختلفی در رنگ و طرح‌های کامو وجود دارد سلیقه‌های گوناگون و طرفداران زیادی را با خود همراه می‌کند.

نوید محمدزاده با New Era Cap

کلاه بازیگران مرد ایرانی

نوید هم یکی از کلاه‌ها بازهاست. او همین اواخر با آن عکس گرفته محصول شرکت New Era Cap است. این شرکت آمریکایی تولیدکننده انواع سرپوش است که دفتر مرکزی آن در نیویورک قرار دارد. NEW ERA در سال 1920 تاسیس شد و از سال 1993 تامین کننده انحصاری کلاه بیسبال برای لیگ برتر بیسبال آمریکا بوده است.

کلاه بازیگران مرد ایرانی

این کلاه مشکی نوید نقاب خمیده دارد و اسنپ‌بک (اندازه‌اش قابل تنظیم) است و جنس آن به طور مساوی از پنبه و پلی‌استر تشکیل شده. در مورد طرح جلوی کلاه هم بد نیست این را بدانید که دوران جدید کلاه بیسبال زمانی آغاز شد که New Era کلاه 59 Fifty Flat Brim را از زمین به خیابان برد و تصویر هیپ هاپ جالبی به آن داد. New Era با لوگوی باشگاه بیسبال آمریکایی، قهرمانان کمیک مثل سوپرمن را به کلاه بیسبال اضافه کرد و به این ترتیب حال و هوای خاصی به کلاه بیسبال داد.

بهرام رادان با کلاه پاناما

بهرام رادان، بازیگر  خوش‌تیپ و خوش استایل سینمای ایران، از آن دسته بازیگرانیست که کلاه را هر از گاهی در استایلش در نظر می‌گیرد و البته بیشتر به انواع کلاه بیسبال در رنگ‌های مختلف علاقه‌مند است ولی کلاه پاناما هم مورد توجهش بوده.

کلاه بازیگران مرد ایرانی

یکی از بهترین استایل‌های این بازیگر مربوط به زمانی می‌شود که کلاه پانامای طوسی را با تی‌شرت آبی و شلوار فیت جین و یک بارانی بلند تنش کرده و آنها را با بوت قرمز پوشیده و به این ترتیب استایل کژوال شیکی که مایه‌های کلاسیک دارد ایجاد کرده است. او با انتشار عکسی با این استایل در صفحه اینستاگرامش در دسامبر سال 2020  دوباره نشان داده که یکی از خوش‌پوش ترین بازیگران سینماست.

سام درخشانی و عاشقی برای کلاه کپ

سام درخشانی که حالا پدر دو فرزند و بازیگر و البته مردجاافتاده‌ای شده به نظر می‌رسد که به تازگی به انواع کلاه کپ علاقه بیشتری نشان می‌دهد.

کلاه بازیگران مرد ایرانی

البته می‌توان این بازیگر را از طرفداران کلاه بیسبال هم دانست. او در فیلمی که همراه پسرش است و آن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود، کلاه بیسبال قرمز رنگی سرش گذاشته و پسرش هم کلاه بیسبال دارد.

کلاه بازیگران مرد ایرانی

کلاه بیسبال قرمز سام از برند آرمانی با لوگوی سه بعدی AX است که نشان‌دهنده Armani Exchange است این کلاه 95 درصد از جنس پلی‌استر است. سام قبلا رنگ مشکی آن را هم روی سرش گذاشته بود.

اشکان خطیبی جسوری با کلاه فلت کپ

اشکان خطیبی هم با اینکه جسارت زیادی در پوشیدن انواع لباس از کژوال تا کاملا کلاسیک دارد اما به نظر می‌رسد که تمایل ویژه‌ای به کلاه فلت کپ داشته باشد.

کلاه بازیگران مرد ایرانی

او چند عکس با این مدل کلاه دارد که نشان می‌دهد ترجیحش این است که این کلاه را با تیپ کلاسیک جلیقه و تی‌شرت و یا یقه اسکی و پالتو بپوشد و البته استایل او سریال پرطرفدار «پیکی بلایندرز» را به خاطرمان می‌آورد.

 

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :