این مدل موها برای نوروز 1402 مناسبند

امسال تغییر را از موهای‌تان شروع کنید؛ ما برای‌ مدل و رنگ‌ولعاب ‌موهایتان پیشنهادهای تازه‌ای داریم. نوروز بزرگ‌ترین و قشنگ‌ترین بهانه است برای اینکه مثل هیشه نباشید؛ عجله نکنید ظاهرتان را می‌گویم! اگر شما هم خیال دارید به پاس سنت دیرینه نو شدن در بهار، خود قبلی‌تان نباشید و با کمی تغییر، حال‌وهوای خودتان و اهل خانواده را عوض کنید از موهای‌تان شروع کنید! برای پاسخ به چرایی که در ذهن‌تان دارید یک دلیل آشنا و نسبتا قدیمی داریم؛ تا پایان گزارش با ما باشید تا هم از چرایی برای‌تان بگوییم هم اینکه امسال چه مدل مویی را به چه رنگ و لعابی انتخاب کنید بهتر است.

موی نوروز 1401

رد قیچی باید پاک شود

چرا تغییر را از موهای‌تان شروع کنید؟! اول اینکه به قول قدیمی‌ها رد قیچی باید از روی موها پاک شود بنابراین اگر همین حالا دست‌به کار شوید زمان باقی مانده تا نوروز اجازه نمی‌دهد رد قیچی روی موهای‌تان باقی بماند. از طرفی اگر سراغ مدلی رفتید که با سلیقه‌تان جور در نیامد وقت کافی برای تغییرش را دارد. این دلیل دومی در مورد  شمایی که خیال دارید با تغییر رنگ سراغ تغییر بروید هم بسیار کارآمد است. زمان دست‌تان را برای هر تصمیمی باز میگذارد.

موی نوروز 1402

 

کوتاه کنید!

موی نوروز 1402

اگر دنبال تغییر واقعی در چهره‌تان هستید مرتب کردن مدل همیشگی موهای‌تان  جواب نمی‌دهد؛ کوتاهش کنید! اگر هم کوتاه است مدل کوتاهی‌تان را عوض کنید. نگران هم نباشید تا چشم برهم بزنید بلند می‌شود و می‌توانید به مدلهای تازه فکر کنید. خوشبختانه ترندهای استایل مو در بهار و تابستان 1402/2023 هم دست‌تان را حسابی باز گذاشته است امثال هم مثل سال گذشته استایلیست‌ها بدجوری طرفدارموهای کوتاه برای خانم‌ها هستند.  اما مدل؛ اول اینکه قبل از هرچیز به فرم‌ٌ‌ صورت، جنس موها و سلیقه شخصی‌تان تکیه کنید فارغ از اینکه مدلی که بر اساس این فاکتورها انتخاب میکنید چقدر به روز است. اما اگر خیال دارید به روز هم باشید باز هم بسته به همان فاکتورهای قبلی می‌توانید سراغ مدل‌های خیلی کوتاه بروید چرا که موهای کوتاه حتی مدل‌های به اسطلاح پسرانه از ترندهای بهار و تابستان امسال است.

موی نوروز 1402

 پیکسی، پیکسی!

موی نوروز 1402

اگر می‌خواهید هم‌سو با ترندهای 2022 مو‌های‌تان را کوتاه کنید بدانید و آگاه باشید که  انواع مدل‌های پیکسی(استایل خاصی از کوتاهی که در آن موهای پشت و دور‌سر کوتاه و قسمت بالای آن بلند است) که از سال گذشته به دنیای مد راه پیدا کردند هنوز به قوت خودشان باقی هستند. امسال اما اغلب  پیکسی‌ها با چتری ترکیب شدند. از قرار این ترکیب در عین تازگی صورت شما را ظریف و لاغرتر هم نشان می‌دهد. پیکسی تا دلتان بخواهد تنوع دارد برای موهای کم‌حجم و نازک پیکسی‌های با کات‌های بیشتر و برای موهای پرحجم  ضخیم مدل‌هایی با کات‌های کم و در عین حال بلندتر توضیه می‌شود.

موی نوروز 1402

نامتقارن باشید

موی نوروز 1402

کوتاهی نامتقارن پیشنهاد دیگر استایلیست‌هاست برای بهاروتابستان 1402/2023. در این مدل که استایل محبوب دحتران جوان هم هست یک طرف موها بلند و طرف دیگر کاملا کوتاه است. اگر دنبال جلوه بیشتر این مدل جذاب هستید هایلایت قسمت‌های بلند را هم می‌توانید در دستور کار آریشگرتان قرار بدهید تا نورز امسال را کاملا متفاوت شروع کنید.

همان مصری خودمان

حتی شما که موهای پرپشت و موج‌‌دار هم دارید نوروز امسال  می‌توانید به موهای کوتاه فکر کنید. مدل پیشنهادی استایلیست‌ها مدلی از باب است این‌بار با موهایی صاف وکاملا کوتاه آنقدر کوتاه  که بلندی آن از پشت با خط گردن مماس میشود و در قسمت جلو هم بالاتر چانه  یا در نهایت  روی خط چانه می‌نشیند آن هم  با برش‌های تیز نامتقارن و زاویه‌دار. این مدل کم‌وبیش همان کرنلی است اما کاملا کوتاه. اصلا نگران نباشید مدل باب همان مصری‌خودمان هم هنوز از دور خارج نشده؛ اگر سراغ این مدل میروید و خیال دارید به‌روز هم باشید باید چتری را فراموش کنید و به کلاسیک‌ترین حالت این مدل فکر کنید اما این‌بار بسیار کوتاه‌تر با قدی تا حوالی فک و در نهایت خط چانه!

موی نوروز 1402

فر؛ ریز و درشت

موی نوروز 1402

امسال  بالاخره موهای صاف و یکدست از میدان خارج شدند و جای‌شان را به انواع مدلهای  موهای خورد، لایه لایه و حتی فرهای ریزو درشت دادند. از طرفی در مدل‌های میدی چتری‌ها هم کم‌وبیش بلندشدند و بیش از همه چتری‌های پرده‌ای که از فرق وسط جدا می‌شوند روی کار آمدند. خلاصه که حواستان باشد اگر خیال دارید به تغییری اساسی فکر کنید  دیگر از آن مدل‌های صاف و اتو کشیده قبلی خبری نیست!

موی نوروز 1402

مدل درهم‌وبرهم

اگر اهل سشوار کشیدن و مدل‌های شسته و رفته نیستید نورز امسال میتوانید به مدل‌های شگی یا همان درهم‌وبرهم فکر کنید در این مدل که از ترندهای امسال هم هست موها لایه لایه و بدون نظم خاصی در اندازه‌های مختلف کوتاه می‌شوند. طبیعی است که  موهای کم‌حجم در این مدل بسیار بهتر دیده می‌شوند حواس‌تان به این نکته هم باشد: این مدل صورت ‌را پرتر نشان می‌دهد.

موی نوروز 1402

ببافید‌شان!

انواع بافت‌ها هم دوباره روی کار آمده‌اند چه  مدل‌هایی که به صورت تل جلوی سر بافته می‌شوند و چه آنهایی که از کف سر شروع می‌شوند اتفاقا انتخاب این مدل‌ها برای تعطیلات عید انتخاب بدی هم نیست  چون ظاهر مرتب و همیشه آماده‌ای به شما میدهد البته اگر بافت مدل انتخابی شماست بگذاریدش برای آخرین روز سال که دست کم چندروزی تروتازه باقی بماند.

موی نوروز 1402

 

از سفید تا صورتی

موی نوروز 1402

بعد از اینکه تصمیم‌تان را در مورد مدل و اندازه موها گرفتید می‌توانید به رنگ هم فکر کنید. پیشنهاد ما همچنان انتخاب بر‌مبنای رنگ پوست و مهم‌تر از آن سلیقه شخصی‌تان است اما اگر خیال دارید به روز هم باشید به این رنگ‌ها فکر کنید؛ پلاتینی(رنگی بین سفید و نقره‌ای)، رنگ‌موی قرمز با تناژ طبیعی‌تر و این‌بار متمایل به مسی، تناژهای متفاوتی از صورتی و یاسی، طیف‌هایی از رنگ‌های طلایی و بژ البته از نوع مات. انواع هایلایتها ‌هم همچنان  به قوت خودشان باقی‌اند. امسال دو ترکیب بلوند با حال و هوای کاملا متفاوت از بلوندهای همیشگی هم روی کارآمده‌اند؛ بلوند قارچی با تناژی از رنگ‌های خاکستری و قهوه‌ای بسیار روشن و بلوند توت‌فرنگی با سایه‌هایی از طیف‌های متفاوت از رنگ صورتی و یاسی.

موی نوروز 1402

رها منفرد
نویسنده: رها منفرد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :