مهفام میرزایی در
0

آنچه باید درباره اکستنشن مو بدانید

آنچه باید درباره اکستنشن مو بدانید

اکستنشن ها از محصولات زیبایی مو هستند که برای پر پشت و بلند نشان دادن مو ها به کار می روند. این موهای اضافی به وسیله چسب یا به صورت مکانیکی به موهای طبیعی سر متصل شده و به صورت موقت یا نسبتا دائم روی مو ها باقی می مانند. در این مطلب آنچه باید درباره اکستنشن مو بدانید را برای شما گردآوری کرده ایم تا به همه سوالاتتان پاسخ دهیم.

طبیعی به نظر برسید

اکستنشن مو ممکن است دردسر های زیادی داشته باشد مثلا کلیپس ها روی مو جا به جا شوند، رنگ آن ها با رنگ مو همخوانی کامل نداشته باشد یا این که زیادی بلند باشند که در این صورت مصنوعی و ارزان به نظر خواهند رسید. اما استفاده از مو های با کیفیت بهتر و ظاهر طبیعی تر و استفاده روش های مناسب تر اتصال مو ها باعث می شود هیچ کس متوجه آن ها نشود.

اکستنشن مو

انتخاب موی مناسب

شما می توانید به سالن های زیبایی مراجعه کرده و از آرایشگر بخواهید مو های شما را اکستنشن کند و یا این که خود به مغازه های محصولات زیبایی مراجعه کنید و مو های کلیپسی را خریداری کرده و استفاده کنید. در هر دو روش باید دقت کنید که مو های انتخاب شده کاملا طبیعی به نظر برسند، مو های مصنوعی حالتی از چسبندگی و درخشش زیادی دارند که به دلیل پلاستیکی بودن آن هاست. مو های طبیعی درخشندگی کافی دارند و نرم هستند. پس ترجیحا از موی انسان استفاده کنید.

خودتان بسازید

شما می توانید زمانی که موهایتان بلند است آن ها را کوتاه کرده با آن اکستنشن موی طبیعی بسازید که دقیقا همرنگ موی خودتان باشد. البته این کار روش خاصی دارد که در مطالب آینده آن را آموزش خواهیم داد. پس اگر مو هایتان بلند است تا اطلاع ثانوی کوتاهشان نکنید و یا اگر کوتاه کردید مو ها را به شک مرتب و تمیز نگه دارید بعدا به دردتان خواهد خورد.

آیا به اکستنشن نیاز دارید؟

قطعا همه به اکستنشن مو نیاز ندارند افرادی که موهای پرپشت و بلند دارند با اکستنشن فقط دردسر و هزینه بیشتر متحمل می شوند. اکستنشن برای افرادی است که به عللی قسمت زیادی از موهای خود را از دست داده اند و یا مو های کوتاهی دارند و می خواهند برای مراسم خاصی ظاهر خود را تغییر دهند.

اکستنشن مو

انواع مخلتلف اکستنشن مو

  • کلیپسی: این نوع در رنگ ها و اندازه های مختلف در بازار موجود است و برای اکستنشن های موقتی مثلا عروسی یا مهمانی به کار می رود.
  • نواری: این مدل با چسب به مو ها چسبیده می شود و عمر آن ۶ تا ۸ هفته است. در مدت استفاده از آن مراقبت های مختلفی نیاز است مثل شستن مو ها با شامپو های غیر سولفاته و …
  • کراتین: در این روش مو ها با دستگاه اولتراسوند به مو های سر متصل می شود و نه با چسب و حرارت. در نتیجه دوام بیشتری دارد و آسیب کمتری به مو ها می زند. عمر ان سه تا ۴ ماه است و ظاهر طبیعی تری دارد و البته گران تر است.

بهترین مرکز اکستنشن مو

اگر تصمیمتان را گرفته‌اید و قصد اکستنشن کردن موهایتان را دارید، باید اکستنشن را تحت نظر افراد متخصص انجام دهید تا نتایج خوبی بگیرید و موهایتان آسیب نبیند. سالن زیبایی گلچهره، انواع خدمات اکستنشن مو را تحت نظر افراد متخصص ارائه می‌دهد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :