این رنگ موها سن شما را پایین‌تر نشان می‌دهند؛ جوان شدن با راهکارهای ساده

سال‌ها جوان‌تر به نظر رسیدن آن هم با روشی بدون درد و هزینه زیاد امکان دارد، آن هم با تغییر رنگ موها. شما می‌توانید با انتخاب رنگ موی درست؛ صورت خود را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان دهید.البته باید در نظر بگیرید این موضوع خیلی تابع مد روز نمی‌تواند باشد، چون ما صورت‌هایی با فرم‌های متفاوت داریم و یک رنگ می‌تواند یکی را زیبا و جوان‌تر و دیگری را سرد و سن و سال دار‌تر نشان دهد.

رنگ موهایی که جوان نشان میدهند

این مطلب درباره رنگ موهایی است که می‌توانند ما را با توجه به شاخصه‌های پوست و چهره‌مان بهتر- یا به قولی جوانتر- کنند.

رنگ را کنار بگذارید و هایلایت را بردارید

استایلیست‌های مشهور و البته استایلیست‌های آدم‌های مشهور، در این سال‌ها به طور کلی پیشنهاد می‌دهند که با رنگ ساده خداحافظی کنیم و به سمت هایلایت برویم. آن‌ها می‌گویند اصلا مهم نیست که رنگ موهای شما مشکی باشید یا بلوند، قهوه ای، قرمز یا خاکستری، اما اگر بُعد نداشته باشند، صورت شما سن و سال دارتر به نظر می‌رسد.

رنگ موهایی که جوان نشان میدهند

آن‌ها بیشتر هایلایت‌های گرم را برای موها پیشنهاد می‌کنند که با القای همان گرما، درخشش جوانی را در چهره ما ایجاد می‌کند. هایلایت‌هایی مانند کاراملی، عسلی، طلایی، مسی و توت فرنگی.این هایلایت‌های روشن اگر در نزدیکی قاب صورت‌هایمان باشند، روی پوستی که داریم سایه می‌اندازند و چهره ما را بازتر و روشن‌تر نشان می‌دهند.

کاراملی تضمین شده برای سبزه‌ها

برای سبزه‌ها، هایلایت‌های کاراملی ساده‌ترین راه برای افزودن گرما و نرمی به ویژگی‌های صورت است. با این کار نه یک به‌روزرسانی افراطی و توی چشم زن انجام داده‌اید و نه سادگی که به سمت بی‌رنگ و حالی می‌رود را انتخاب کرده اید. خلاصه‌اش اینکه هایلایت کاراملی هر سبزه‌ای را در هر فصل تازه و سرزنده نشان می‌دهد.

رنگ موهایی که جوان نشان میدهند

بروند مناسب هر سن و سالی

وقتی موهای با پایه تیره‌تر را هایلایت‌های بلوند گرم، می‌زنید شما موهایتان را «بروند» کرده اید، که کاملاً مرز بین بلوند و تیره است.
شما درخشش و جوانی بلوند طلایی را بدون اینکه خیلی از پایه طبیعی موی خود خارج شوید به موهای‌تان اضافه کرده‌اید و این هایلایت‌های به قاب چهره شما سایه تازه‌ای می‌دهد.

رنگ موهایی که جوان نشان میدهند

توت فرنگی برای نیکول کیدمن‌ها

این بلوند روشن با رنگ‌های فوق‌العاده‌ای از ته مایه‌های توت‌فرنگی، گزینه‌ای جواب پس داده برای کسانی است که مو بور و موی قرمز دارند. نمونه واضح‌اش هم نیکول کیدمن است.

رنگ موهایی که جوان نشان میدهند

هایلات توت فرنگی برای آن‌هایی که پوست های‌شان هم در رنگ‌های سرد و یخ گروه‌بندی می‌شود و رنگ‌های پایه طبیعی موهایشان طیف نارنجی-قرمز دارد که دیگر رد خود ندارد.اگر از این دسته افراد هستید، می‌توانید با مشاوره گرفتن از آرایشگرتان، یک براق کننده هم انتخاب کنید که هر شش هفته یا بیشتر با زدن به موهایتان رنگ هایلات توت فرنگی را زنده و تازه نگه دارید.

شکلات طلایی بلیت یک طرفه زیبایی

ما تقریباً مطمئن هستیم که پوشاندن هر پایه قهوه‌ای شکلاتی با بالیاژ طلایی؛ بلیتی یک طرفه برای رفتن به سوی جوانی ابدی است.
این هایلایت روی موهای شما سایه‌ای ایجاد می‌کند و مانند موی بلوند نور خورشید انعکاس و شما را درخشان‌تر نشان می‌دهد. در میان سلبریتی ها بیانسه هم به این مدل رنگ مو و هایلایت علاقه زیادی دارد.

رنگ موهایی که جوان نشان میدهند

اگر این هایلایت را در اطراف کادربندی صورت با قطعات طلایی روشن‌تر تکمیل کنید، تمرکز تصویری خودتان را از هر ناحیه تخت به خصوص گونه ها، دور می‌کند.

شامپاین بلوند با پایه‌های زرد

شاید فکر کنید این هایلایت، همان بلوند پلاتینی است اما نه، پایه این بلوند گرم‌تر است ضمن اینکه پایه زرد دارد. این بلوند به طور کلی برای کسانی که چهره روشن‌تری دارند مناسب است و نه سبزه ها.

رنگ موهایی که جوان نشان میدهند

اگر شما با وجود رنگ تیره پوستتان به این نوع هایلایت علاقه دارید، می‌توانید امتحان کنید اما خودتان را برای این جمله آماده کنید که «چه بی‌رنگ شدی!»، «خوبی؟ انگار بی‌حالی» و… تنها راهکارش هم آرایش کردن است.

سیاهِ ترد برای سیاه دوست‌ها

هایلایت سیاه ترد یا به زبان عامیانه خودمان که این سال‌ها حسابی مد شد، برای کسانی که به سمت رنگ‌های سیاه جذب می‌شوند؛ یا به رنگ‌های با پایه سیاه و سفید علاقه دارند؛ بسیار انتخاب درستی است.

رنگ موهایی که جوان نشان میدهند

این مدل هایلایت به شما نرمی و ظرافت نمی‌دهد و حتی شما را به سمت کمی خشن بودن هم می‌برد که خیلی‌ها طرفدارش هستند. به نظر می‌رسد. برای رسیدن به این پایه هایلایت باید موهای کاملا سالمی داشته باشید.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 12 آگوست 2022

هیچکدومو دوس نداشتمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :