راه های مراقبت از موهای کم پشت برای آقایان

سست شدن و ریزش مو از مشکلاتی است که برای خیلی از آقایان پیش می‌آید و ممکن است دلیل ارثی داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که به دنبال روش‌های مصنوعی کاشت مو نباشید و با این چند ترفند ساده که چی بپوشم به شما ارائه می‌کند راه های مراقبت از موهای کم پشت را بشناسید و از آسیب بیشتر به موها جلوگیری کنید.

راه های مراقبت از موهای کم پشت برای آقایان

۱- موها را درست کوتاه کنید

مهم است که به درستی تشخیص بدهید موی شما از کدام قسمت شروع به ریزش و کم پشت شدن کرده است. چی بپوشم برای آقایانی که ریزش مویشان از قسمت پشتی سر شروع می‌شود مدل‌های کوتاه را پیشنهاد می‌کند. سعی کنید وقتی یه آرایشگاه می‌روید از آرایشگر بخواهید مدل‌های کوتاه را برای شما در نظر بگیرد، با این روش شما از خالی نشان داده شدن پشت سر جلوگیری کرده‌اید.

۲- از شامپو یا حالت دهنده مناسب استفاده کنید

شامپویی که استفاده می‌کنید خیلی مهم است. آقایانی که ریزش موی زیادی دارند باید از شامپوهای حاوی سیلیکون دوری کنند. این شامپوها برای نرم‌تر کردن موی افرادی که جنس موی ضخیم دارند مناسب است. شما باید از شامپوهایی استفاده کنید که حجم دهنده و حالت دهنده هستند و موی شما را حجیم‌تر نشان می‌دهند.

۳- از محصولات آرایشی بهداشتی سبک و ملایم استفاده کنید 

از کرم‌ها و ژل‌های مو که موجب نازک‌تر به نظر رسیدن و چرب شدن موی شما می‌شود دوری کنید. اگر به دنبال اسپری یا هر محصول آرایشی برای موهایتان هستید روی بسته بندی آن به دنبال این کلمات بگردید: تقویت کننده مو، حجم دهنده مو، ضخیم کننده مو . قبل از سشوار کشیدن از اسپری حجم دهنده استفاده کنید و به محض خشک شدن موها از براق کننده‌ها استفاده کنید.

۴- موها را خیس رها نکنید

همه ما تنبل هستیم اما اگر به دنبال مدل مویی بهتر هستید به شما کمی سعی و تلاش بیشتر را پیشنهاد می‌کنیم. شستن و بلافاصله اعمال کردن وسایل آرایشی بهداشتی روی مو ظاهر زیاد جالبی به موی شما نمی‌دهد. این کار می‌تواند تارهای موی شما را در کنار هم جمع کرده و به نازک‌تر دیده شدن آن‌ها کمک کند. پیشنهاد ما این است که قبل از اعمال هرگونه مواد شیمیایی روی سر موها را خشک کنید.

 

مطالب مرتبط: 

۱- مشکلات مو مردان در تابستان

۲- کیف لوازم آرایشی مردانه شامل چه مواردی است؟ 

۳- مدل موی مردانه ۲۰۱۶

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :