المیرا فلاحیان در
1,055

پاپیون موی مشکی؛ پرطرفدارترین آیتم فستیوال ونیز امسال

پاپیون موی مشکی؛ پرطرفدارترین آیتم فستیوال ونیز امسال

فستیوال ونیز امسال انگار که فستیوالی برای نمایش زیباترین لباس‌ها، میکاپ‌ها و مدل موها بود. تمام سلبریتی‌ها از سراسر جهان با زیباترین ظاهر خود در فتوکال فیلم‌ها و یا روی فرش قرمز حضور یافتند و درس مد و فشن جدیدی دادند. یکی از زیباترین و پرطرفدارترین آیتم‌هایی که در فستیوال امسال توسط چند سلبریتی مورد استفاده قرار گرفت، پاپیون موی مشک رنگ بود. این پاپیون را در فستیوال ونیز روی موهای چند نفر دیدیم که روی موهای هرکدام از آن‌ها جلوه متفاوت و منحصری داشت. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا ببینیم کدام سلبریتی‌ها به سراغ این آیتم پرطرفدار رفته‌اند و آن را چگونه در استایلشان به کار برده‌اند.

پاپیون مشکی در ونیز

جولیان مور

پاپیون مشکی در ونیز

اولین کسی که در ونیز با پاپیون مشکی رنگ دیده شد، جولیان مور، بازیگر 61 ساله آمریکایی بود. این بازیگر معمولا از خوشپوشان فرش قرمز به حساب می‌آید. مدل موها و آرایش او معمولا چندان متفاوت نیست و کمتر پیش می‌آید که مور به سراغ تنوع در موهایش برود. اینبار اما او را با موهای دم‌اسبی که با پاپیون فانتزی مشکی بسته شده‌اند می‌بینیم. هرچند که موهای این بازیگر چندان بلند نیست، اما این مدل بستن موها، ترکیب جذابی با پولک‌های روی پیراهن جولیان مور و میکاپ ساده همیشگی‌اش ساخته است.

سیدنی سویینی

پاپیون مشکی در ونیز

سیدنی سویینی، که برای اکران فیلم bones and all در فستیوال ونیز حضور یافته بود، روی فرش قرمز این فستیوال با پیراهن مشکی‌رنگی از برند آرمانی ظاهر شد. سیدنی سویینی این روزها با سریال euphoria به شدت مورد محبوبیت و شهرت قرار گرفته است. او برخلاف جولیان مور که همه موهایش را از پشت بسته بود، تنها بخشی از موهایش را با پاپیون مشکی بسته بود و بقیه موهایش را باز گذاشته بود. پاپیون مشکی او با پاپیون مشکی روی لباسش به زیبایی ست شده بود.

تسا تامپسون

پاپیون مشکی در ونیز

تسا تامپسون، بازیگر آمریکایی، سلبریتی دیگری بود که برای زیباتر شدن موهایش سراغ پاپیون مشکی رفته بود. نکته جذاب استایل این بازیگر این بود که پاپیون مشکی بزرگ روی لباسش با پاپیون روی موهایش ست شده بود. این پاپیون مشکی، جلوه بسیار زیبایی روی موهای نارنجی‌رنگ تسا تامپسون داشت.

پاپیون مشکی، تاریخ انقضا ندارد!

پاپیون مشکی را می‎‌توانیم از آن دسته اکسسوری‌های مو بدانیم که هیچوقت از مد نمی‌افتند و از سویی هم برای مناسبت‌های مختلف، انتخاب بسیار درست و مناسبی هستند. از این پاپیون‌ها می‌توانید در دورهمی‌های دوستانه روی موهایتان استفاده کنید و حالا سلبریتی‌ها ثابت کرده‌اند که استفاده از این پاپیون‌ها در فستیوال‌های بزرگ و جشن‌های لوکس هم می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. پس وقت آن رسیده که شما هم به سمت خرید این اکسسوری جذاب، قدم بردارید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :