تحریریه چی بپوشم در
55,247

راهنمای انتخاب لباس مادر عروس در تالار (لباس های ترند)

راهنمای انتخاب لباس مادر عروس در تالار (لباس های ترند)

حتما با فرا رسیدن جشن عروسی دخترتان، شما نیز دوست دارید که به عنوان مادر عروس در جمع بدرخشید و جذاب دیده شوید. در این روزها شاید در اینترنت به دنبال مدل کت و شلوار کرپ زنانه، لباس هایی با دامن کلوش و … می گردید تا مراسمی آبرومندانه برگزار کنید، اما آیا می دانید بهترین لباس برای شما کدام است؟

لباس های ماکسی یا کت و شلواری قطعا گزینه های مناسبی برای لباس مادر عروس در تالار هستند، زیرا مادر عروس مورد توجه کل مهمانان خواهد بود، در ادامه ضمن بررسی رنگ این لباس ها، مدل های بیشتری را همراه با اکسسوری های مورد نیازشان برای این مراسم باشکوه به شما به عنوان مادر خانم داماد معرفی می کنیم.

طرح های بلند مناسب لباس مادر عروس در تالار

معرفی بهترین لباس مادر عروس در تالار

یک کت سبز یا قرمز به همراه شلوار مشکی، شومیز ساده سفید یک گزینه مناسب رسمی برای لباس مادر عروس در تالار است و می تواند استایل شما را به شدت خاص کند. در ادامه لیستی از بهترین لباس ها برای مادر عروس در جشن عروسی را ذکر می کنیم:

لباس پوشیده

مادر عروس علاوه بر جذابیت باید وقار خود را حفظ کند. او بزرگتر مجلس است و پوشیدن لباس های خیلی باز و فانتزی قطعا کاریزمای وی را کمتر خواهد کرد.

برای اینکه وقار و متانت خود را در بین مهمانان افزایش دهید، پیشنهاد ما استفاده از لباس های پوشیده ای است که در مدل های مختلفی دوخته می شوند. این لباس ها برای افرادی که به حجاب اعتقاد دارند نیز گزینه ای عالی بوده و می تواند نیازشان را به یک پوشش شیک برطرف کند.

لباس های گیپوردوزی یا دارای دانتل که به صورت پیراهنی عرضه می شوند در این مدل در کنار استایل های کت و شلواری به شما کمک خواهند کرد که به عنوان مادر عروس لباسی بی نظیر در مراسم داشته باشید. این لباس ها می توانند رنگ بندی های متنوعی از جمله آبی آسمانی، سفید، طوسی، کرم و … داشته باشند.

طرح لباس مجلسی لباس مادر عروس در تالار

دامن کلوش

انتخاب لباس هایی با دامن کلوش گزینه ای جذاب برای لباس مادر عروس در تالار هستند، دامن کلوش در کنار آستین های پف دار فقط برای خانم های خاص پسند و برازنده پیشنهاد می شود که قصد دارند کمی متفاوتتر از سایر مهمانان به نظر برسند.

شما می توانید روی دامنتان تزییناتی از سنگ، مروارید یا نگین های ریز به وجود آورید. انتخاب کیف و کفش مناسب به همراه این لباس اهمیت زیادی دارد. ما پیشنهاد می دهیم که کیف و کفشتان را نیز متناسب با رنگ لباس اصلی تان انتخاب کنید. مثلاً اگر لباستان کرمی رنگ بود، کیف و کفش سفید بهترین گزینه برای شماست.

بهترین اکسسوری برای این استایل انگشتر و در صورت باز بودن یقه بالا تنه گردنبند می باشد.

کت و شلوار جواهر دوزی (استفاده از ترند سال)

مدل های مختلفی از انواع کت و شلوار زنانه وجود دارند که شما می توانید آنها را به عنوان لباس مادر عروس در تالار استفاده کنید. یقه های کتی که انتخاب می کنید بهتر است به صورت خشتی یا انگلیسی باشند، تا وقار شما در مهمانی به عنوان مادر عروس حفظ شود.

شما می توانید در صورت داشتن اندامی چاق یک کت به همراه دامن مجلسی زیبایی را انتخاب کنید. پیشنهاد می دهیم در قسمت پایینی دامنتان یک چاک به وجود آورید تا زیبایی لباس هایتان بیشتر شود. شما باید قد کت را نیز بر اساس قد خودتان در نظر بگیرید، مثلاً اگر قدتان کوتاه است، از کراپ کت های خامه دوزی شده استفاده کنید.

برای کت و شلوار مجلسی زنانه توصیه ما استفاده از رنگ بندی های خنثی یا مشکی است. کت و شلوار به تنهایی ظاهری رسمی دارد، اما رنگ های خنثی و مشکی ظاهری سنگین‌تر به آن می بخشند؛ بنابراین این لباس با رنگ بندی خنثی می تواند شایسته بزرگترهای فامیل از جمله مادر عروس در تالار باشد.

کت و شلوار جواهردوزی شده مناسب عروسی

لباس مجلسی بلند بدون آستین

لباس مجلسی بلند بدون آستین را به خانم هایی پیشنهاد می دهیم که بازوهای درشتی ندارند. همچنین این استایل برای خانم هایی با اندام چاق گزینه مناسبی نیست. اگر لاغراندام هستید، این لباس ها را به همراه آستین های تور و گیپور بپوشید و در مجلس عروسی دخترتان بدرخشید.

شما می توانید به جای پوشیدن لباس های مجلسی بلند به سراغ پیراهن های بلند زنانه بروید. پیراهن های زنانه در کنار یک جفت صندل پاشنه بلند زیبا می تواند شما را با وقار و جذاب کند. پیشنهاد می دهیم که برروی لباس های بلند مجلسی تان با استفاده از سنگ ها، مروارید ها یا هنر جواره دوزی استفاده نمایید، این روزها این سبک طراحی روی لباس ها به شدت ترند است.

اگر یقه لباستان باز است می توانید از گردنبند های ظریف استفاده کنید، گوشواره های آویز نیز اکسسوری های جذابی برای این موضوع خواهند بود.

نکات مهم در انتخاب لباس مادر عروس در تالار

چندین نکته مهم در انتخاب لباس مادر عروس در تالار وجود دارد که باید حتما به آنها توجه داشته باشید. اما این نکات چه هستند؟

  • شما قرار است میزبان باشید، بنابراین لباسی مناسب، با وقار و در عین حال راحت را انتخاب کنید تا با گذشت چندین ساعت از آن خسته نشوید. برخی لباس های تنگ را انتخاب می کنند، به همین دلیل در حین مراسم بدنشان اذیت می شود و لذتی نمی برند. داشتن تحرکات زیاد به دلیل پذیرایی از مهمانان نیز کار را برای این افراد سخت‌تر می کند.
  • هرچند رنگ های تیره و مشکی برای افراد بزرگسال گزینه ای مناسب هستند و تیپ آنها را سنگینتر نشان می دهند، اما فراموش نکنید که شب عروسی دخترتان است، بنابراین خود را به این رنگ بندی ها محدود نکرده و رنگ های شاد را نیز امتحان کنید.
  • هرچند کفش های مجلسی پاشنه بلند انتخابی جذاب هستند، اما بعد از مدتی راه رفتن شما را خسته می کنند. شما می توانید یک جفت کفش صندل معمولی در کنار این کفش ها داشته باشید تا در صورت احساس خستگی آنها را بپوشید.
  • اگر به حجاب اعتقاد دارید، در پوشیدن لباس های خیلی باز را خط بکشید. شاید در بین مراسم نیاز به خوش آمدگویی به مهمانان مرد و … داشته باشید که در این صورت قطعا معذب می شوید.
  • اجاره یا خرید لباس های آماده می تواند نیمی از مشکلاتتان را برطرف کند، اما آیا مطمئن هستید که این لباس ها کاملا مناسبتان هستند؟ از آنجا که شب عروسی دخترتان است، توصیه می کنیم لباسی کاملا مخصوص اندامتان بدوزید تا کوچکترین اذیتی برایتان نداشته باشد.

لباس مادر عروس طرح آستین دار

انتخاب لباس مادر عروس در تالار

انتخاب لباس مادر عروس در تالار درست به اندازه عروس اهمیت دارد. بیشتر تشریفات بر عهده مادر عروس بوده و او باید از مهمانان پذیرایی کند. همچنین بیشتر مردم به مادر عروس در شب عروسی توجه زیادی می کنند؛ همین موضوعات باعث می شود که ناخودآگاه لباس وی از اهمیت زیادی برخوردار شود.

توصیه می کنیم برای انتخاب لباسی کاملاً متناسب خود و اندامتان وقت بگذارید و حتی به مزون های مختلف نیز بروید تا نهایتا لباسی زیبا بخرید. گالری پویان از جمله مجموعه هایی است که می تواند شما را در خرید یک لباس مناسب به عنوان مادر عروس در تالار راهنمایی نماید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :