نام بازیگری که این لباس را پوشیده، حدس بزنید!

یکی از جدیدترین سرگرمی‌هایی که به چی بپوشم اضافه شده، حدس بازیگر از روی لباس‌هایش است. درواقع شما باید حدس بزنید که چه کسی این استایل را داشته و این لباس را پوشیده است. اولین چالش را به تصویر زیر اختصاص داده‌ایم. حدس بزنید چه کسی این لباس را پوشیده؟

حدس شخصیت

اگر بازیگران ایرانی را خوب بشناسید، احتمالا حدس صاحب لباس چندان برایتان سخت نبوده و اما این احتمال هم وجود دارد که بین چند گزینه مردد مانده باشید. اگر می‌خواهید پاسخ چالش امروز را بفهمید، در ادامه با چی بپوشم باشید.

پاسخ چالش حدس صاحب لباس:

فردی که در تصویر می‌بینید، کسی نیست جز «پریناز ایزدیار». او این استایل را برای اکران خصوصی سریال «جیران» انتخاب کرده بود و به شدت مورد توجه قرار گرفته بود.

حدس شخصیت

معرفی پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار ، زادهٔ ۸ شهریور ۱۳۶۴، بازیگر و صداپیشهٔ ایرانی است. او پس از بازی در سریال زمانه ساختهٔ حسن فتحی به شهرت رسید. نخستین کار بازیگری وی در فیلم یک مرد، یک شهر است.

حدس شخصیت

ایزدیار در سال ۱۳۹۴ برای بازی در فیلم ابد و یک روز موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و چهارمین دوره جشنوارهٔ فیلم فجر شد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

م در تاریخ 04 دسامبر 2022

شما فکر میکنید مردم اینقدر باهوش هستند ؟ بازیگر پشت در رو بشناسند؟ واقعا که

ناشناس در تاریخ 04 دسامبر 2022

من بازیگر مورد علاقمه استایلشم میدونم چجوریه عاشقشم ومتمعن بودم پریناز ایزدیاره❤❤ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :