لباس‌های برند گوچی در سال 2017

سال 2016 نیز رو به پایان است و به زودی سال جدید میلادی آغاز خواهد شد. آغاز هر سال میلادی همیشه با معرفی مدل‌های جدید در لباس‌ها و اکسسوری‌ها همراه است و امسال نیز شاهد ترندهای جدیدی در دنیای مد خواهیم بود. لباس‌های برند گوچی در سال 2017 چگونه است؟

برند گوچی در حال حاضر از موفق‌ترین برند‌ها در همه سطوح از لباس‌های بسیار گران تا متوسط بوده است و مجموعه‌هایی که این برند معرف می‌کند نقش زیادی در شکل گیری ترندهای کلی جهانی داشته است. امسال چهار ترند کلی در نمایش‌های مد گوچی معرفی شده که آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

استایل بچگانه

در این استایل شاهد لباس‌هایی با رنگ‌های روشن و تند یا پاستل هستیم که قرابت خاصی با لباس‌های کودکان دارند. مدل‌های چین دار و پایپون به وفور در این لباس‌ها استفاده شده است و رنگ تیره در آن مشاهده نمی‌شود.

لباس‌های برند گوچی در سال 2017 لباس‌های برند گوچی در سال 2017

استایل اسب سواری

این استایل خانمانه و شیک است و در بیشتر لباس‌های آن از طرح راه راه کلاسیک گوچی استفاده شده است که یاد آور لباس‌های چابک سواران حرفه‌ای است که رنگ‌های اصلی بیشتر در آن استفاده شده است.

لباس‌های برند گوچی در سال 2017 لباس‌های برند گوچی در سال 2017

طرح‌های گلدار

گوچی هرگز قدرت گل‌ها را دست کم نمی‌گیرد. در لباس‌های مختلف این برند از بلوز و شلوار و کت گرفته تا روسری شاهد طرح‌های گل‌دار با گل‌های درشت و رنگ به رنگی هستیم که زیبایی و جلوه خاصی دارند.

لباس‌های برند گوچی در سال 2017 لباس‌های برند گوچی در سال 2017

استایل راحتی

خانم‌های تنبل نیز می‌توانند مدل‌های محبوب خود را در سال 2017 بپوشند. مدل‌های لباس الهام گرفته از لباس‌های پسرانه، شلوارهای گشاد و راحتی و سوئیشرت از مدل لباس‌های برند گوچی در سال 2017 است.

لباس‌های برند گوچی در سال 2017 لباس‌های برند گوچی در سال 2017

مطالب مرتبط:

1- کفش‌های شفاف مدل جدید تابستان

2- جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز ۹۵

3- عینک آفتابی گربه‌ای برای خانم‌های خوش تیپ

4- راه تشخیص عینک آفتابی گوچی اصل از تقلبی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :