شلوار پشمی مردانه جایگزینی مناسب برای شلوار جین

آیا در کمد لباس‌های خود شلواری دارید که در هر جایی بتوان پوشید؟ منظورمان شلوار جین نیست! یک شلوار پشمی خاکستری و کلاسیک که مناسب مناسبت‌های مختلف باشد. شلوار پشمی مردانه جایگزینی مناسب برای شلوار جین!

ad banner

شلوار پشمی مردانه جایگزینی مناسب برای شلوار جین

این شلوار که هر مردی باید آن را در کمد لباس خود داشته باشد مزایای زیادی نسبت به شلوار جین دارد:

  • شلوار پشمی خاکستری که همیشه جزئی از لباس آقایان بوده، استایل‌تان را ارتقا می‌دهد.
  • شلوار جین آبی و شلوار کتان برای استفاده گاه به گاه بسیار مناسب است. ولی برای هر موقعیت دیگری که نیازی به پوشیدن کت و شلوار نیست تنها شلوار پشمی خاکستری همواره مناسب است.
  • در نهایت شاید بتوان گفت شلوار پشمی خاکستری متناسب‌ترین شلوار برای ست کردن با انواع لباس‌هاست.

1- شلوار پشمی خاکستری راحت نگهداری می‌شود

بسیاری شلوار جین را انتخاب می‌کنند چون نگهداری از آن و تمیز کردن‌اش راحت است. باید بدانید که شلوار پشمی خاکستری هم این خصوصیت را داراست. رنگ این شلوار به گونه‌ای است که چرک و لکه را نشان نمی‌دهد و حتی با یک برس ساده بعد از پوشیدن تمیز می‌شود. حتی با آویزان کردن این شلوار در کمد لباس به راحتی چین و چروک‌اش صاف می‌شود.

2-  در بین انبوهی از استایل‌ها با شلوار جین، می‌توانید با یک شلوار پشمی خاکستری بدرخشید

شلوار جین از آن وقتی که به استایل آقایان راه پیدا کرد جزئی از لباس روزمره شده است. اگر در یک مکان عمومی اطرافتان را نگاه کنید، به قدری شلوار جین می‌بینید که گویی یونیفرم است. یک شلوار پشمی خاکستری شما را از دیگران متمایز می‌کند و به عنوان فردی که اصول استایل کلاسیک مردانه را می‌داند شناخته می‌شوید.

مخصوصا اگر سن‌تان بالای 30 سال است دیگر وقتش رسیده که به جای جین با یک شلوار پشمی به رنگ خاکستری و در جایگاه یک فرد بالغ و مسئولیت‌پذیر دیده شوید.

3-  خاکستری رنگی که شلوار شما را با هر استایلی هماهنگ می‌کند

کافیست رنگ خاکستری را کنار رنگ‌های دیگر قرار دهید تا ببینید که هارمونی رنگ بسیار مناسبی ایجاد می‌کند.

رنگ‌های خاکستری تیره‌تر رسمی‌تر هستند و نسبت به رنگ‌های روشن کمتر در ترکیب رنگ‌ها به کار می‌روند. در حالیکه خاکستری روشن شیک‌تر و در عین حال دوستانه‌تر است. از لحاظ رنگ شناسی، خاکستری رنگی خنثی است و مکمل هر رنگی می‌تواند باشد. به طوری که با هر پیراهن، ژاکت یا کفشی با هر رنگی خیلی بهتر از شلوار جین هماهنگ می‌شود. در نتیجه می‌توان گفت که شلوار پشمی خاکستری با هر جزئی از کمد لباس‌تان قابل ست کردن است. از سفید و مشکی و رنگ‌های خنثی گرفته تا حتی رنگ‌های تند و روشن هارمونی خوب و چشم نوازی دارد.

4- شلوار پشمی خاکستری را در فصل‌های مختلف می‌توان پوشید

حتما شما هم با این جمله‌ی معروف آشنایی دارید:

“زمستان در راه است”

شنیدن این جمله حتی جدا از سری تلویزیونی بازی تاج و تخت ما را برای آمادگی با این فصل و انتخاب لباس مناسب به فکر فرو می‌برد. و هم اکنون که فصل زمستان را پشت سر می‌گذاریم می‌توانیم با انتخاب یک شلوار پشمی خیال خود را راحت کنیم. زیرا این نوع شلوار با بافتی ضخیم‌تر چیزی کمتر از عالی نیست! و به راحتی از ما در مقابل سرما محافظت می‌کند.

هنور کار تمام نشده… همینطور با یک شلوار پشمی سبک‌تر و نازک‌تر در فصل تابستان می‌توانید خنکی را تجربه کنید! پوشیدن شلوار جین در تابستان با آن بافت ضخیم واقعا فاجعه است.

5- شلوار پشمی خاکستری حتی مناسب استایل غیر رسمی است

پارچه‌های این نوع شلوار تنوع زیادی در بافت و طرح دارد، بنابراین می‌توان هماهنگ با هر استایلی آن را انتخاب کرد. در لباس‌های روزمره و غیر رسمی پوشیدن شلوار پشمی خاکستری به جای شلوار جین همیشگی انتخاب هوشمندانه‌ای است. در صورتی که اسلیم فیت بوده و بدون خط اتو و با دمپای پاکتی باشد در ترکیب با تی شرت و کفش آکسفورد عالی به نظر می‌رسد.

6-  انتخاب سایز مناسب در شلوار پشمی دوخته شده بسیار راحت‌تر است

شلوار جین فقط در سایزهای استاندارد وجود دارد و انتخاب رنگ و سایز مناسب طوری که اندام را متناسب نشان دهد کمی مشکل است. به طور مثال پاهای لاغر ممکن است با یک انتخاب نادرست حتی استخوانی‌تر هم به نظر برسد و برعکس پاهای عضلانی بیش از حد پرتر نمایش داده شود!

اگر شما هم این مشکل را دارید باید بگوییم که با انتخاب یک شلوار پشمی خاکستری که مناسب سایز خودتان دوخته شده باشد آسوده خاطر می‌شوید. تنها به اینجا ختم نمی‌شود. مزیت مهم این است که می‌توانید با تغییر فرم بدن در طول زمان سایز این شلوار را نیز تغییر دهید. کاری که در مورد شلوار جین نمی‌توان انجام داد.

7-  با پوشیدن شلوار پشمی خاکستری در بازی مد و استایل حرفه‌ای عمل کنید

اکثر آقایان در مورد لباس خیلی محتاطانه دست به انتخاب می‌زنند و این در دراز مدت باعث نوعی خجالت زدگی می‌شود. تصور کنید همیشه به طور یکنواختی لباس بپوشید. بعد از مدتی حتی اگر خودتان بخواهید جرات تغییر در استایل‌تان را نخواهید داشت.

شلوار پشمی خاکستری جایگزین بسیار مناسبی برای شلوار همیشگی‌تان هم در استایل رسمی و هم غیر رسمی است.

مطالب مرتبط:

۱- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

۲- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

فهیمه نیکخواه
نویسنده: فهیمه نیکخواه


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :