مدیر سایت در
1,775

کدام یک از این دو خواهر ثروتمندترند؟ جی جی حدید با بلا حدید؟!

کدام یک از این دو خواهر ثروتمندترند؟ جی جی حدید با بلا حدید؟!

جیجی و بلا حدید (Gigi and Bella Hadid) از پردرآمدترین مدل های دنیا هستند. این دو به ترتیب در سال‌های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۶ در لس آنجلس به دنیا آمدند. مدلینگ در رگ های این خانواده جریان دارد، زیرا مادرشان، یولاندا حدید نیز مدل و ستاره برنامه تلویزیونی کدبانوهای واقعی بورلی هیلز (Real Housewives of Beverly Hills) بود.

درآمد بلا و جی جی حدید

محمد حدید، پدر بلا و جیجی، یک بساز و بفروش برجسته املاک و مستغلات است که از مادرِ خواهران حدید جدا شده اما این خانواده را میلیونر کرده است. آنها یک برادر به نام انور حدید (Anwar Hadid) دارند که او هم مدل است و در کنار خواهرانش هم همکاری هایی داشته است.

درآمد بلا و جی جی حدید

درآمد بلا و جی جی حدید

جیجی حدید و بلا حدید در صنعت مدلینگ

جیجی یک سال از خواهرش بلا بزرگ‌تر است اما خیلی زودتر از خواهرش وارد دنیای مدلینگ شد، زیرا اولین کمپین او برای Baby Guess در دو سالگی بود.

جیجی برای تحصیل در دانشگاه به نیویورک نقل مکان کرد، اما تنها یک سال بعد در میان کسانی جای گرفت که در هفته مد نیویورک روی سن پا گذاشتند. با آنکه خواهرش بلا در ۱۶ سالگی به صنعت مدلینگ معرفی شد، اما موفقیت این دو تقریبا همزمان اتفاق افتاد و هردو با بنگاه مدلینگ آی ام جی مادلز (IMG Models) که نماینده بیش از نیمی از پردرآمدترین سوپرمدل‌هاست، قرارداد امضا کردند.

درآمد بلا و جی جی حدید

خواهران حدید در کمپین های مدلینگ فندی (Fendi)، موسکینو (Moschino)، تاپ شاپ (Topshop) و تامی هیلفیگر (Tommy Hilfiger) و دیگر برندها با یکدیگر همکاری کردند و به‌علاوه به‌طور جداگانه با بسیاری از برندهای دیگر قرارداد امضا کردند و معاملات سودآوری انجام دادند.

دارایی خالص خواهران حدید چقدر است؟

بر اساس آمار Celebrity Net Worth دارایی خالص جیجی حدید ۲۹ میلیون دلار است؛ در حلی که دارایی خالص خواهرش، بلا حدید حدود ۲۵ میلیون دلار محاسبه شده است.

درآمد بلا و جی جی حدید

گمان می‌رود که جیجی و بلا حدید هر کدام حدود ۱۰ میلیون دلار در سال از کار مدلینگ خود درآمد کسب می‌کنند و از پردرآمدترین مدل های جهان هستند.

درآمد بلا و جی جی حدید

منبع: روزیاتودیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :