جدیدترین مدل‌های آرایش

آرایش از کارهای روزمره خانم‌ها است که معمولا علاقه زیادی به آن دارند و دوست دارند با این کار خود را زیباتر کنند. اما آرایش و لوازم آرایشی هم تنوع مدل زیادی دارند و مانند لباس و کیف و کفش هر سال شاهد ظهور مدل‌های جدید آرایش هستیم. اگر شما به دنبال جدیدترین مدل‌های آرایش هستید لازم است این مطلب را مطالعه کنید و جدیدترین مدل‌های آرایش را فرابگیرید و در مراسم و مهمانی‌ها از آن استفاده کنید.

رژ لب تند

رنگ‌های تند و روشن رژ لب مثل قرمز تند، صورتی و نارنجی از مدل‎هایی هستند که امسال محبوب شده‌اند و شما هم می‌توانید با استفاده از آن‌ها جذابیت خود را افزایش دهید.

رژگونه روشن

استفاده از رنگ‌های روشن و جذاب مثل صورتی و مرجانی برای گونه‌ها می‌تواند جذابیت چهره شما را بیشتر کند.

جدیدترین مدل‌های آرایش

خط چشم رنگی

خط چشم‌های مایع و پودری در رنگ‌هایی غیر از مشکی به خصوص آبی و بنفش از مدل‌های جدیدی است که می‌تواند تنوع خوبی در آرایش شما به وجود آورد.

جدیدترین مدل‌های آرایش

رنگ زرشکی

رژ لب زرشکی، سایه زرشکی، لاک زرشکی و … را می‌توانید امسال برای آرایش صورت و دست‌های خود به کار ببرید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

جدیدترین مدل‌های آرایش

ناخن‌های آینه‌ای

ناخن‌های کرومی و آینه‌ای در رنگ‌های مختلف محبوبیت خاصی میان خانم‌ها پیدا کرده اند و شما هم می‌توانید از این رنگ‌های جالب برای زیبا کردن ناخن‌های خود استفاده کنید.

جدیدترین مدل‌های آرایش

رنگ موی بلوند خاکستری

رنگ موی خاکستری در سال گذشته به یکی از ترندهای عجیب و پیش بینی نشده سال تبدیل شد و به نظر می‌رسد امسال هم شاهد ادامه محبوبیت موهای خاکستری میان خانم‌ها باشیم.

جدیدترین مدل‌های آرایش

مدل مو بدون حرارت

زمان آن رسیده که حالت طبیعی موهای خود را بپذیرید و بدون استفاده از وسایل حرارتی آسیب زا به مو، آن‌ها را آراسته و زیبا کنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه چشم‌ها را آرایش کنیم؟

2- چگونه چشم درشت داشته باشیم؟

3- چشم‌های پف کرده را چگونه آرایش کنیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :