اصول ست کردن لباس گلدار

لباس‌های گلدار یکی از طرح‌های لباس است که مدتی است ترند شده‌اند و نه فقط در لباس‌های بهاری بلکه در فصل‌های دیگر هم می‌توانید از لباس‌های گلدار استفاده کنید. اما استایل این لباس‌ها شاید تا اندازه‌ای مشکل به نظر برسد، وجود رنگ‌های زیاد بدون نظم مشخصی در کنار هم کار انتخاب و ست کردن لباس‌ها در کنار هم را دشوار می‌کند. اصول ست کردن لباس گلدار را در این مقاله بخوانید!

ad banner

گفتیم که برای پوشیدن لباس گلدار محدودیت فصلی وجود ندارد. شما می‌توانید مانتوی گلدار خود را در بهار و تابستان به تنهایی و یا در پاییز و زمستان با پالتو و لباس گرم دیگر بپوشید. اما در انتخاب لباس‌های دیگر باید دقت کافی داشته باشید. به طرح لباس نگاه کنید و رنگ‌های غالب آن را که بیش از بقیه جلب توجه می‌کند تشخیص دهید. معمولا این تعداد از دو رنگ بیشتر نمی‌شود و همین دو رنگ می‌تواند راهنمای شما برای انتخاب بقیه لباس‌ها باشد.

اصول ست کردن لباس گلدار

ست بودن به معنای همرنگ بودن نیست و لزومی ندارد همه لباس‌های دیگر شما از همان رنگ‌های غالب تشکیل شود، شما می‌توانید از رنگ‌های مکمل یا مشابه آن و یا هیچکدام یعنی از رنگ‌های خنثی مثل خاکستری و مشکی استفاده کنید.

اصول ست کردن لباس گلدار

چون یک لباس شما طرح‌دار است لزومی ندار حتما بقیه لباس‌های شما ساده باشد، شما می‌توانید از لباس‌های طرح‌دار دیگر هم استفاده کنید مثلا طرح‌هایی مثل پلنگی یا طرح‌های گلدار دیگر و یا طرح‌های هندسی که هماهنگ کردن آن‌ها با همدیگر نیاز به تخصص در ترکیب کردن طرح‌ها دارد.

اصول ست کردن لباس گلدار

مطالب مرتبط:

۱- چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار

۲- چه جوری لباس طرح دار انتخاب کنم؟

۳- راه پوشیدن لباس طرح دار مردانه

۴- ۱۵ مدل کت زنانه جدید به انتخاب سردبیر چی بپوشم

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :