یکسال از این لباس پر زرق و برق و جنجالی فرشته گذشت و ما آن را فراموش نکردیم!

هر ساله دهه پایانی ماه می، زودتر یا دیرتر، وعده‌گاه بسیاری از بازیگران، کارگردانان و سلبریتی‌های مختلف، در جنوب فرانسه و جشنواره کن است. سال گذشته شاهد حضور بازیگران مختلف ایرانی با استایل‌های جنجالی و بحث برانگیز، در این جشنواره بودیم. فرشته حسینی، بازیگر افغان تبار که در بسیاری از فیلم و سریال‌های ایرانی خوش درخشیده است، سال پیش با لباس پر زرق برقش بسیار خبرساز شد.

فرشته حسینی در کن

لباس او از منظر تنگ و چسبان بودن بیش از حد و برق و پولک فراوان مورد انتقاد و بعضا تحسین قرار گرفت. البته علاوه بر این استایل، بوسه فرشته حسینی و نوید محمدزاده نیز بسیار جنجال آفرین بود.

فرشته حسینی در کن

طراحی و پارچه لباس فرشته

لباسی که فرشته حسینی در فستیوال کن به تن داشت، یک اورال با پارچه‌ای پر از پولک بود. شلوار بوت‌کات و بیش از اندازه بلند این لباس روی زمین می‌کشید و او را حتی قد بلندتر از حالت عادی نشان می‌داد. این لباس از برند زردوز بود که اتفاقا فرشته حسینی سفیر تبلیغاتی آن است و پیش از این هم بارها لباس‌هایی از این برند به تن کرده بود. برای مثال لباس عروس پر سر و صدای فرشته نیز از طرح‌های این برند بود.

فرشته حسینی در کن

کیف شلوغ در استایل شلوغ

لباس فرشته حسینی اجازه نمی‌داد که به دیگر آیتم‌های استایل او دقت کنیم ولی خواه ناخواه چشممان به کیف ریش دار او نیز جلب میشد. تصویر روی کیف دو اسب دریایی عاشق را به عنوان نمادی از عشق به رخ می‌کشید که البته در آن زمان و مطابق با تازه عروس و داماد بودن فرشته و نوید انتخاب شده بود.

فرشته حسینی در کن

سربند از جنس لباس

پارسال در بحبوحه‌ی استایل‌های عجیب ترانه علی‌دوستی و سربندهای عجیب‌ترش، فرشته با لباس براق و سربندی از همان جنس، حرفی برای گفتن باقی نگذاشت و تحسین بسیاری را در پی هماهنگی اجزای استایل دریافت کرد.

فرشته حسینی در کن

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :