نیلوفر شهدوست در
78,720

از ریچل گرین تا امیلی در پاریس؛ این کاراکترها ترندهای جدیدی را وارد دنیای مد کردند!

از ریچل گرین تا امیلی در پاریس؛ این کاراکترها ترندهای جدیدی را وارد دنیای مد کردند!

برخی از شخصیت‌های فیلم‌ها آنچنان جذاب و گیرا هستند که می‌توانند تا مدت‌ها ذهن مخاطبان را به خودشان مشغول کنند. دسته‌ای از آن‌ها با بهره‌مندی از استایل و تیپی خاص، در راه‌اندازی ترندهای تازه هم نقش موثری ایفا می‌کنند. یکی از جاذبه‌های سینما هم همین است که می‌تواند با وام‌گرفتن از دنیای مدوفشن به زرق‌وبرق خیره‌کننده خودش مدام بیافزاید. در این مقاله به‌سراغ کاراکترهایی می‌رویم که باعث ایجاد ترندهایی تازه در دنیای مُد شده‌اند. با ما همراه باشید.

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

آن هاثاوی در شیطان پرادا می‌پوشد

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

یکی از بازیگرانی که حضور گرم و شیرینی در صحنه دارد، همین آن هاثاوی است. او در فیلم شیطان پرادا می‌پوشد در نقش دختر جوانی ظاهر شد که با دنیای مدوفشن در ارتباط و تماس قرار می‌گیرد. مشاهده این بستر از نزدیک و از دید او صحنه‌های جذابی می‌سازد. در این فیلم، مجموعه‌ای از استایل‌های جالب‌توجه برای هاثاوی طراحی شده بود. پوشش او در فیلم الهام‌بخش تدارک‌دیدن استایل‌هایی خاص و ویژه برای بسیاری از زنان بود. به‌جز او، کاراکترهای دیگر از جمله شخصیتی که مریل استریپ به ایفای نقش او می‌پرداخت هم استایل‌هایی دیدنی و زیبا داشتند. این فیلم سرگرم‌کننده هم جذابیت‌های زیادی دارد و تماشایش به شما توصیه می‌شود.

آدری هپبورن در صبحانه در تیفانی

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

اگر از طرفداران آدری هپبورن هستید، حتما فیلم صبحانه در تیفانی را تماشا کرده‌اید. این فیلم از جذاب‌ترین گزینه‌ها برای مروری بر استایل‌های دیدنی است. آدری با حضور در فیلم توانست ترندهای جدیدی را وارد سینما و البته دنیای مدوفشن کند. مدل موها، عینک و اکسسوری‌هایی که استفاده کرده بود و پیراهن مشکی ژیوانشی او از جمله نقاط قوت تیپش بودند. همین عناصر جالب باعث شدند که ترندهای تازه شکل بگیرند و آدری هم بیشتر از پیش در نظر همه بدرخشد.

لیلی کالینز در امیلی در پاریس

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

مجموعه امیلی در پاریس هم که به حضور دختری آمریکایی در فرانسه می‌پردازد از آن سریال‌های پرچالش و پربحث بود. بسیاری از پاریسی‌ها اعتقاد داشتند که آنچه از آن‌ها در این اثر به تصویر کشیده شده، فرسنگ‌ها با واقعیت فرق دارد. فارغ از این‌ها، آنچه به یکی از نقاط قوت و جذابیت مجموعه مذکور برای عموم مخاطبان تبدیل شد، استایل لیلی کالینز در نقش امیلی بود. او با انتخاب لباس‌هایی جذاب و رنگی و مدل‌های مناسب توانست نگاه بسیاری از افراد را به خود خیره کند و باعث راه‌افتادن ترندهایی تازه در دنیای مدوپوشاک شود امیلی در این سریال خوش‌پوش بود و از رنگ به بهترین شکل برای جلب‌توجه در تیپ و پوشش خود بهره می‌برد. تناسب رنگ‌ها و مدل‌ها با شخصیت و اندام او هم از نقاط قوت مهمش بود.

جنیفر انیستون در فرندز

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

ریچل گرین از کاراکترهای محبوب مجموعه به‌یادماندن فرزندز یا همان دوستان است. او که با بازی خوب جنیفر انیستون جان گرفت، اهل دنیای مدوفشن بود و شغلی در همین زمینه داشت. ریچل خوش‌پوش بود و همیشه تیپ‌هایی متنوع و متفاوت تدارک می‌دید. بسیاری از مخاطبان سریال از استایل‌ها انیستون الهام می‌گرفتند و با حضورش توانسته بود، نقش بسیاری مهمی در شکل‌گیری ترندهای تازه پوشش داشته باشد. البته ریچل تنها خوش‌پوش سریال نبود و اگر مجموعه را دیده باشید، حتما قبول دارید که مونیکا با بازی کورتنی کاکس هم کاراکتر شیک‌پوش و جذابی بود. برای الهام‌گرفتن از این شخصیت‌ها می‌توانید مجموعه فرندز را با دقت تماشا کنید.

جولیا رابرتز در زن زیبا

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

یکی از کاراکترهایی که باعث شد ترندهای تازه‌ای در دنیای مدوفشن جان بگیرند، شخصیت جولیا رابرتز در فیلم دوست‌داشتنی زن زیبا بود. او که در کنار ریچارد گیر درخشید، لباس‌های بسیار خاص و زیبایی به تن می‌کرد. رابرتز که از ستاره‌های مطرح دهه ۹۰ هالیوود بود، با حضور در هر فیلمی می‌توانست گیشه را شلوغ کند. پس عجیب نیست که چنین شخصیتی با استایلی مناسب و جذاب در یک فیلم توانایی راه‌انداختن ترندهای تازه را داشته باشد. رابرتز در زن زیبا پیراهن‌هایی با پارچه‌های دیدنی به تن می‌کرد. دوخت لباس‌های او کیفیتی بارز و کاملا مشخص داشتند. مدلی که برای دوختشان به کار رفته بود هم از امتیازات استایل این کاراکتر بودند. بعد از اینکه جولیا با این لباس‌ها در فیلم مذکور ظاهر شد، بسیاری از زنان از او الگوبرداری کردند و لباس‌هایی مشابه او می‌دوختند و می‌پوشیدند. اگر این فیلم را ندیده‌اید، تماشایش کنید؛‌ سرگرم‌کننده است و شخصیت نخست آن هم در زمینه پوشش حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. اگر به‌دنبال مدل‌های تازه و بامزه و البته شیک برای استایل خود هستید، مرور تیپ جولیا رابرتز خالی از لطف نخواهد بود.

ریس ویترسپون در فیلم قانوناً بلوند

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

ریس ویترسپون از بازیگران دوست‌داشتنی سینمای آمریکا است که شهرت و محبوبیت زیادی دارد. این شهرت در دهه ۹۰ بیشتر هم بود. ویترسپون با بازی در فیلم‌هایی مانند قانوناً بلوند در معرض دید قرار داشت و نظرها را به خود جلب می‌کرد. شخصیت او در این فیلم خوش‌پوش هم بود و استایل‌هایی که داشت از سوی بسیاری از مخاطبان جذاب عنوان می‌شد. ریس هم توانسته بود به راه‌اندازی ترندهای تازه کمک کند و تیپ‌های جذاب و الهام‌بخشی را به نمایش بگذارد.

بانی پارکر در بانی و کلاید

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

بانی پارکر هم بازیگر زیبایی بود که در فیلم جالب بانی و کلاید در نقش سارقی جذاب حضور داشت. او با پوشیدن کلاهی خاص و استایلی کلاسیک توانست به شکل‌گیر ترندهایی در دنیای مدوفشن کمک کند که هنوز هم ماندگار و دوست‌داشتنی به‌نظر می‌رسند. بانی چشمانی نافذ و چهره‌ای زیبا هم داشت و همین موضوع در جلب‌نظر مخاطبان برای پیروی از استایلش بی‌اثر نبودند.

اوما ثورمن در پالپ فیکشن

کاراکترهای ایجادکننده‌ی ترند مد

اوما ثورمن هم از بازیگرانی بود که توانست در دنیای مدوفشن ترندهای تازه به‌وجود بیاورد. او در این فیلم با موهایی مشکی و چتری‌هایی خاص دیده می‌شد. از صحنه حرکات موزون معروف که در پالپ فیکشن بگذریم به نقاط قابل توجه پرشمار دیگر مانند استایلینگ می‌رسیم. ثورمن با شومیزی سفید و شلواری مشکی و مدل موهای خاصش استایلی الهام‌بخش برای بسیاری از زنان داشت. چنین تیپی ساده و در عین حال شیک است و می‌تواند برای شرکت در موقعیت‌های متنوع و مختلف مناسب باشد. این فیلم یکی از شاخص‌ترین آثار کارگردان معروف تارانتینو است و با تماشایش با سینما از زاویه‌ای تازه و جنسی دیگر روبه رو خواهید شد. آن را دیده‌اید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :