برای پاییز چه لباسی بخریم؟

0

اگر قصد خرید لباس برای پاییز را دارید اما هنوز تصمیم نگرفته اید که چه چیزهایی باید بخرید و نمی دانید که چه چیز هایی مد روز خواهند بود، برای پاییز چه لباسی بخریم؟ این لیست بر اساس جدیدترین ترند های پاییزی شکل گرفته که توصیه معروف ترین و موفق ترین طراحان و استایلیست های حال حاضر در جهان است.

مانتوی مخمل
در مطالب متعددی از مخمل و مزایای و زیبایی های آن گفتیم و گفتیم که حتما پاییز امسال مخمل بپوشید. اما چه لباس مخملی برای خریدن مناسب تر است؟ یک کت مخمل که در روزهای سرد پاییزی روی مانتو نخی بپوشید گزینه خوبی است و یا یک مانتوی مخمل زیبا برای روز های خنک تر عالی است.

لیست خرید پاییزی شما

کیف بند دار
کیف های زنانه بند دار همیشه محبوب بوده اند اما فیبی فیلو طراح سلین جدید ترین مدل کیف بند دار را پیشنهاد می کند. او توصیه می کند که امسال از کیف هایی استفاده کنید که بند های ضخیم دارند و رنگ بند آن ها با کیف شما متفاوت است.

gallery-1470409872-hbz-the-style

شلوار های تازه
طراحان توصیه می کنند پاییز امسال شلوار هایی بپوشید که رنگ آن ها با رنگ سایر لباس های شما متفاوت است. یک ایده نو و جالب که می تواند استایل های متنوعی را برای فصل تازه به وجود بیاورد.

لیست خرید پاییزی شما

کاپشن های ارتشی
کت ها و کاپشن های سبز با طرح های ارتشی پاییز امسال دوباره باز می گردند. اگر از عاشقان این مدل ها هستید درنگ نکنید و یک مدل زیبا و تازه برای فصل پاییز انتخاب کنید. کت های بلند و کمرباریک و حتی شلوار و پوتین نیز با این طرح جالب توجه خواهد بود.

شلوار چرم
شلوار های چرمی همیشه لازم نیست تنگ و چسبان باشند. امسال می توانید شلوار های چرم را در مدل های مختلف و مناسب با اندام خود انتخاب و خریداری کنید.

لیست خرید پاییزی شما

مطالب مرتبط:

1-  پاييز امسال چي بپوشيم؟

2-  چه لباسي براي پاييز مناسب است؟

3- پاييز امسال مخمل بپوشيد

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :