کدام رنگ لاک مناسب پاییز و زمستان است؟

0

رسیدگی به دست ها و ناخن ها نقش مهمی در استایل خانم ها دارد و لاک زدن هم یکی از کارهایی است که در راستای رسیدگی و زیبا کردن دست‌ها و ناخن‌ها انجام می شود و اهمیت زیادی برای خانم ها دارد. انتخاب رنگ لاک مناسب در هر فصل و هر موقعیت دقت خاصی را می طلبد و برای هر فصلی نمی توان از هر رنگی استفاده کرد و باید از رنگ های مناسب آن فصل استفاده شود. کدام رنگ لاک مناسب پاییز و زمستان است؟

قرمز: قرمز رنگی است که هیچوقت از مد نمی‌افتد. همچنین رنگ قرمز کاملا درخور تعطیلات است، به علاوه باعث خواهد شد تا همزمان، هم با کلاس و هم جذاب بنظر برسید. سعی کنید اگر می‌خواهید ناخن‌هایتان را قرمز کنید از اکلیل دوری کنید.

مشکی و رنگ‌های نزدیک آن: مشکی و رنگ‌های نزدیک به آن همچون آبی مهتابی، سبز زمردی و قرمز تیره هم جزو رنگ‌های مناسب فصل پاییز هستند.

زرد و صورتی: اگر رنگ‌های تیره به دلتان نمی‌نشیند، می‌توانید به سراغ رنگ‌های زرد و صورتی زنده بروید تا ماه‌های تیره‌ی زمستان را روشن کنید.

رنگ‌ های خنثی: اگر نمی‌خواهید برای تعویض رنگ ناخن‌هایتان زمان زیادی صرف کنید، می‌توانید در طول زمستان به سراغ رنگ‌های خنثی هم بروید. رنگ‌های خنثی تقریبا با تمام لباس‌ها ست می‌شوند.

رنگ‌‌ های کهربایی: رنگ‌های کهربایی هم راه خوبی برای درخشان کردن ناخن‌هایتان در طول ماه‌های زمستان است. قرمز نارنجی، نارنجی آتشی، لیمویی، بنفش و آبی لاجوردی رنگ‌هایی زیبا برای پاییز هستند.

کدام رنگ لاک مناسب پاییز و زمستان است؟

انتخاب رنگ لاک بر اساس رنگ پوست

یکی از موارد مهم هنگام انتخاب رنگ لاک ناخن رنگ پوست است. به طور کلی قوانین ساده ای برای انتخاب رنگ لاک بر اساس رنگ پوست وجود دارد. بعنوان مثال، پوست های روشن، با رنگ‌های تیره ظاهر خیلی خوبی پیدا می‌کنند، مخصوصا رنگ هایی که پایه سرد دارند. پوست های با رنگ معمولی، با انواع قرمز تیره ترکیب خوبی ایجاد می‌کنند، در حالی که پوست های تیره، تقریبا با هر رنگی همخوانی دارند. اما رنگ های خیلی روشن دست های شما را تیره تر خواهند کرد.

نکته مهم: متخصصان مد معتقدند بهتر است رنگ لاک شما با رنگ رژ لبتان ست باشد البته این به شرطی است که از رنگ های خانواده قرمز و صورتی و قهوه ای استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- ناخن های قوی و سالم داشته باشید

2- طراحی ناخن با رعایت این 21 نکته

3- ده مدل مانیکور ناخن برای بانوان

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :