مهفام میرزایی در
0

چطور عمر لباس‌ها را افزایش دهیم؟

چطور عمر لباس‌ها را افزایش دهیم؟

خرید لباس از هزینه های مهم زندگی هر شخص است و هر فردی سالانه مبلغ قابل توجهی را صرف خرید لباس های مختلف می کند. قبلا در مطالب مختلف روش های متنوعی برای کاهش این هزینه ها را پیشنهاد کرده ایم اما یکی از مهم ترین راه های کاهش هزینه خرید لباس افزایش عمر لباس هایی است که داریم. اما چطور عمر لباس‌ها را افزایش دهیم؟ در این مطلب سه روش برای افزایش عمر لباس‌ها و کفش های پارچه ای و بوت ها را خواهید خواند.

1- لباس ها را درست انبار کنید

منظور از انبار کردن لباس ها قرار دادن آن ها در کمد لباس ها است که اگر به درستی انجام نشود لباس های شما زودتر خراب خواهند شد. بید زدگی و قارچ مهم ترین خطراتی هستند که لباس های شما را تهدید می کنند. محیط های مرطوب جای مناسبی برای قرار دادن لباس ها نیستنند. پوشش های پلاستیکی که بسیار مرسوم هستند عمر لباس ها را کم می کنند چون رطوبت را در آن نگه می دارند.

چطور عمر لباس‌ها را افزایش دهیم؟

2- بوت ها را پر کنید

بوت های زمستانی بلند که محبوب خانم ها هستند اگر مدت طولانی استفاده نشوند فرم خود را از دست می دهند. برای این که این اتفاق نیفتند آن ها را با قالب بوت پر کنید. اگر قالب ندارید چند تکه روزنامه فشرده هم می تواند عملکرد مشابهی داشته باشد.

چطور عمر لباس‌ها را افزایش دهیم؟

3- مراقب کفش های پارچه ای باشید

کفش های پارچه ای با وجود این که خیلی راحت و محبوب هستند اما زود کثیف می شوند و تمیز کردن آن ها ساده نیست. کارشناسان توصیه می کنند کفش های پارچه ای را قبل از پوشیدن با اسپری محافظ پارچه بپوشانید. این کار عمر آن ها را بیشتر می کند و کثیفی ها به داخل آن نفوذ نمی کنند.

مطالب مرتبط:

1- چگونه هزینه لباس را کم کنیم؟

2- 5 راز خريد موفق لباس

3- روش های کاهش هزینه در خرید شلوار جین

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :