گران‌ترین برندهای پوشاک جهان

برندهای لاکچری و گران قیمت همیشه تاثیر مهمی در روند فشن و استایل در جهان داشته‌اند اما لباس‌های گران قیمت آن‌ها را هر کسی نمی‌تواند بخرد. گران‌ترین برندهای پوشاک جهان را در این مقاله  بشناسید.

10- والنتینو

این برند ایتالیایی شهرت خود را مدیون طراحی و دوخت لباس‌های زیبایی است که خانم‌ها در یک نگاه عاشق آن‌ها می‌شوند. محصولات این برند مخصوص افراد سطح بالای جامعه طراحی شده اند و بسیار گران قیمت هستند.

9- ورساچه

رتبه نهم این لیست هم تتعلق به یک برند ایتالیایی است. دوناتلا ورساچه پس از مرگ برادر خلاقش جیانی توانست برند را به خوبی اداره کند و به تولید محصولات لاکچری و شیک ادامه دهد.

8- Guess

این برند امریکایی به دلیل تولید محصولات با کیفیت از جمله لباس‌های جین به شهرت و محبوبیت رسیده است اما محصولات برند گس گران‌تر از آن است که هر کسی قدرت خرید آن ها را داشته باشد.

7- دیور

این برند لاکچری فرانسوی تقریبا به نماد مد فرانسه تبدیل شده است و در تولید لباس‌های زنانه و اکسسوری‌های گران قیمت به موفقیت‌های چشم گیری رسیده است.

6- مارک جیکوبز

این طراح امریکایی که هر فصل محصولات موفق تر و جذاب تری را معرفی می‌کند صاحب یکی از گران ترین برندهای جهان است.

5- آرمانی

برند آرمانی از گران ترین و شناخته شده ترین برندهای جهان است که دامنه محصولات متنوعی دارد و از کت و شلوارهای لاکچری گرفته تا تی شرت‌ های گران قیمت را شامل می‌شود.

گران‌ترین برندهای پوشاک جهان

4- دولچه گابانا

این برند از برندهای تاثیرگذار و البته تاثیر گرفته از فرهنگ ایتالیایی است که در تولید پوشاک و اکسسوری های لاکچری موفقیت های بزرگی کسب کرده است.

3- پرادا

پرادا به خاطر تغییر ذائقه مردم در سه دهه اخیر شهرت دارد و محصولات آن از کیف و کفش گرفته تا لباس های مختلف قیمت بسیار بالایی دارند.

2- شانل

معروف ترین برند فرانسوی در این لیست رتبه دوم را از آن خود کرده است. این برند تاریخچه بلند بالا و دامنه گسترده ای از محصولات لاکچری را در خود دارد.

1- گوچی

رتبه اول این لیست به یک برند ایتالیایی اختصاص دارد. گوچی از موفق ترین برندها در یک قرن اخیر بوده است و در این راه به موفقیت خود ادامه می دهد.

مطالب مرتبط:

1- پل اسمیت طرح لباس مردانه

2- توری برچ طراح موفق امریکایی

3- ایسی میاکه طراح خلاق ژاپنیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :