کفش های ضروری زنانه برای زمستان

0

با آمدن پاییز و سرد شدن هوا باید به فکر پاهای خود در این فصل و فصل بعدی باشید. کفش مناسب زمستان می تواند پاهای شما را در سرما و بارش های این فصل حفظ کند. در این مطلب خواهید خواند که چطور کفش های مناسب خود را برای زمستان آماده کنید و کفش های ضروری زنانه برای زمستان کدامند؟

 

کفش هایی را که دارید آماده کنید

تغییر فصل به معنای این نیست که باید هر چه سریع تر به بازار بروید و کفش های جدید بخرید بلکه باید ابتدا به کفش هایی که دارید توجه کنید. کفش های زمستانی خود را که ۶ ماه قبل انبار کرده اید بیرون بیاورید و بررسی کنید. اگر اثری از آسیب و پارگی در آن ها مشاهده نمی شود می توانید این فصل هم آن ها را بپوشید. اما اول با واکس و اسپری و سایر وسایل مراقبت از کفش ها آن ها را نو وآماده کنید.

حالا در میان کفش هایی که دارید باید این مدل ها وجود داشته باشند تا بتوانید زمستان را به سلامت سر کنید در غیر این صورت به خرید نیاز خواهید داشت.

 

پوتین های بند دار

این پوتین ها انتخاب مناسبی برای روزهای بارانی و برفی زمستان است که هم بسیار مد روز و شیک هستند و هم پاهای شما را از سرما حفظ می کنند. این بوت ها معمولا از چرم یا جیر هستند و مدل های مچی و نیم بوت آن ها بیشتر توصیه می شود.

کفش های ضروری زنانه برای زمستان

بوت های پاشنه بلند

گاهی در روزهای زمستانی لازم است که شیک و خانمانه باشید برای این منظور به بوت های پاشنه بلند زمستانی نیاز دارید. این بوت ها در مدل ها و طول پاشنه متنوعی موجود هستند که با توجه به سلیقه و میزان راحتی خود می توانید یکی را انتخاب کنید. البته بوت های خیلی بلند توصیه نمی شود و مدل های لژدار و گوه ای مناسب ترند.

 

کتانی های زمستانی

این کفش های کتانی شبیه کفش های کتانی معمولی هستند و تفاوت آن ها در میزان گرم کردن آن ها است. داخل این کفش ها آستر ضخیم و چند لایه دارد که پاها را گرم نگه می دارد. کف این کفش ها شما را از سر خوردن روی برف و یخ حفاظت می کند.

کفش های ضروری زنانه برای زمستان

مطالب مرتبط:

۱- ۷ مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

۲- چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

۳- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :