هر خانمی باید این مدل کیف‌ها را در کمدش داشته باشد!

کیف یکی از غیر قابل چشم پوشی ترین آیتم‌ها از کمد لباس هر خانمی به حساب می‌آید نه تنها از نظر کاربردی بودن آن بلکه یک لوازم جانبی مهم است که هر ظاهری را تکمیل می کند از روزمره گرفته تا محیط کار و یک قرار عصرگاهی در کافه.

کیف هایی که هر خانمی باید داشته باشد

به طور کلی گفته می‌شود که در کمد لباس هر خانمی باید حداقل سه کیف وجود داشته باشد، یک کلاچ کوچک برای پیاده روی یا یک دورهمی عصرانه. یک کیف با اندازه متوسط برای بیرون رفتن‌های کوتاه که احتیاجی به همراه بردن وسیله‌ای خاص نیست و یک کیف بزرگ برای بیرون رفتن در کل روز یا خرید رفتن.

کیف هایی که هر خانمی باید داشته باشد

انتخاب این سه کیف واقعاً منطقی به نظر می‌رسد اما بعید است که تولید کنندگان کیف با آنها موافق باشند. مد مدرن تعداد زیادی گزینه برای این اکسسوری در موارد مختلف ارائه می دهد که ما فقط چند نمونه از آنها را معرفی می‌کنیم.

کیف روزمره بزرگ

داشتن این کیف دستی مقاوم ضروری است. یک کیف رودوشی به اندازه  متوسط تا بزرگ که می‌تواند تقریباً همه چیز مثل کتاب، تبلت و  کیف لوازم آرایش شما را در خود جای دهد.

کیف هایی که هر خانمی باید داشته باشد

سعی کنید یک کیف چرم با رنگ خنثی مثل مشکی یا قهوه‌ای متوسط تا تیره را انتخاب کنید تا لکه‌های احتمالی روی آن مشخص نشوند به هر حال این کیف دم دستی شماست و در جاهای مختلف با آن حاضر می‌شوید. همچنین سعی کنید از انواع کیف‌های دارای نشان یا آرم‌های زیاد دوری کنید.

کلاچ ساده بگیرید

به دست گرفتن یک کلاچ ساده و متناسب در طول روز می‌تواند یک گزینه فوق العاده باشد اما اگر بتوانید فقط چیزهایی را همراه خود ببرید که واقعا به آنها احتیاج دارید و بقیه چیزها را کنار بگذارید.

این مدل کیف‌های دستی زیبا و سبک هستند ولی معمولاً نمی توانید بیشتر از یک رژ لب و یک گوشی هوشمند در آن قرار دهید. سعی کنید یکی را انتخاب کنید که چندین جیب و کمی بزرگتر باشد تا بتوانید وسایل ضروری خود را داخل آن قرار دهید. نکته مهم درباره این مدل کیف‌ها این است که اغلب لازم نیست هزینه زیادی برای این نوع کیف دستی بپردازید، بنابراین سعی کنید با جنس و رنگ‌های مختلف بازی کنید.

کیف  صلیب رودوشی یا کراس‌بادی

همانطور که از ظاهر این کیف‌ها مشخص است آنها به دلیل داشتن بند بلند و اندازه مناسب به شما آزادی حرکت زیادی می‌دهند.

با اینکه یک کیف کراس بادی خوب دارای یک بند محکم است نباید خیلی سنگین باشد و باید اندازه متوسطی داشته باشد نه اینکه خیلی کوچک باشد و  کاربردی نباشد و نه اینکه خیلی بزرگ باشد و به اصطلاح دست و پا گیر باشد.

کیف رنگی  و هماهنگ با لباس

درست است که کیف مشکی همیشه جواب می‌دهد و با هر لباسی می‌شود از آن استفاده کرد اما گاهی اوقات باید تسلیم رنگ‌ها شد به‌خصوص زمانی که می تواند تأثیر زیادی بر روحیه شما بگذارد.

کیف هایی که هر خانمی باید داشته باشد

یک راه عالی برای استفاده از کیف رنگی این است که آن را با لباس‌تان هماهنگ نکنید بلکه رنگی انتخاب کنید که در طیف مخالف رنگ‌هایی است که می‌پوشید تا تضاد ایجاد کنید.

مثلا اگر لباس‌های شتری و کبود زیاد می‌پوشید، کیف دستی زرد یا قرمز را امتحان کنید. اگر اغلب قرمز می پوشید کیفی با سایه روشن آبی را امتحان کنید. به کار گرفتن این روش به نظر عجیب می‌آید اما کار می کند.

کیف پارچه‌ای طرح‌دار

این کیف‌ها که اغلب در اندازه‌های بزرگ هستند جادار و شیک‌اند و با توجه به طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی و جالبی که دارند ظاهر شما را منحصر به فرد و متمایز می‌کنند.

کیف هایی که هر خانمی باید داشته باشد

کوله پشتی

کوله پشتی یکی از راحت ترین انواع کیف است. بسته به سبک و اندازه، این کیف‌ها مناسب موقعیت‌های مختلف هستند. اگر می‌خواهید دستانتان آزاد بماند داشتن کوله پشتی ضروری است. کوله پشتی برای سفر یا پیاده روی بهترین گزینه است.

کیف هایی که هر خانمی باید داشته باشد

کیف حصیری

کیف‌های حصیری می‌توانند یکی از انتخاب‌های شما در ماه‌های گرم سال باشد. این کیف‌ها ظاهری خودمانی، ساده و راحت به شما می‌دهند در عین اینکه جادارند.

و در نهایت اینکه اگر به مهمانی، خیابان و یا حتی می‌خواهی تا سر کوچه بروی، کیف را از یاد نبر!

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :