آیا می‌توان کفش جیر را در تابستان پوشید؟

کفش های جیر بر خلاف کفش چرم قابلیت تنفس دارند و این موضوع باعث می شود تا در تابستان پای شما در کفش عرق نکند و بوی بد آن موجب آزار شما و دیگران نشود. از این رو اکثر آقایان برای این فصل کفش جیر که شیک تر نیز هستند را انتخاب می کنند. آیا می‌توان کفش جیر را در تابستان پوشید؟

ad banner

۱- کفش کالج جیر

آیا می‌توان کفش جیر را در تابستان پوشید؟

مناسب برای پوشیدن در همه موقعیت ها از محل کار گرفته تا مهمانی و عروسی هاست. کفش کالج جیر پادشاه سرزمین جیرهاست. زیرا فرض کنید جنس خوش پوش جیر با یک مدل کلاسیک ترکیب شود. حاصل کفشی راحت و نرم است که با همه لباس های شما ست می شود و شما دوست دارید آن را زیاد استفاده کنید.

۲- کفش رسمی جیر

آیا می‌توان کفش جیر را در تابستان پوشید؟

اگر به دنبال مدلی از کفش های رسمی هستید که کمی رنگ و روی غیررسمی بودن داشته باشد بهترین انتخاب شما همین مورد است. رنگ آن قهوه ای سنتی است و می تواند جایگزین خوبی برای کفش قهوه ای رسمی شما باشد ولی به دلیل جیر بودنش نمی تواند رسمیت آن را حفظ کند. به راحتی با تیپ تابستانه شما ست می شود و اگر می خواهید کمی خلاقیت به خرج دهید رنگ سرمه ای آن را تهیه کنید که امسال مد است.

۳- بوت های جیر

آیا می‌توان کفش جیر را در تابستان پوشید؟

سال ها پیش سربازان انگلیسی بوت های جیر را با کفی های تهیه شده از سخت ترین اجناس از بازار تهیه می کردند و به همراه شلوارهای خاکیشان می پوشیدند. روزی ناتان کلارک آن ها را در کافه ای دید و همین ایده را از تیپ آن ها استخراج کرد و به انگلیس رفت و شروع به ساخت این مدل بوت ها کرد. امروزه استفاده زیاد آن ها را مخصوصا در تابستان شاهد هستیم. بهتر است آن ها را با شلوار کتان رنگی که پاچه اش را تا کرده اید به همراه بلیزرهای خنک تابستانی بپوشید و تیپ جذاب تابستانی بزنید.

۴- کفش قایقی جیر

آیا می‌توان کفش جیر را در تابستان پوشید؟

این مدل کفش های قایقی دقیقا به اندازه یک صندل در پای شما راحت هستند و شما قادر خواهید بود تیپ های مختلف را با آن ها امتحان کنید. فقط نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که این کفش ها برای پیاده روی های طولانی مدت مناسب نیستند. کف آن ها مخصوص سطوح نرم طراحی شده است و با آسفالت خیابان یا زمین های خاکی و سنگ فرش ها سازگاری زیادی ندارند.

۵- کتانی های جیر

آیا می‌توان کفش جیر را در تابستان پوشید؟

مناسب ترین جنس کتانی برای ورزش های تابستانی از جمله اسکیت بردینگ همین مدل کتانی است. حتی اگر اسکیت برد ندارید بازهم این کفش مناسب تیپ شما خواهد بود. به راحتی هم با تیپ ورزشی شما ست می شود.

مطالب مرتبط:

۱- چر‌م جیر محبوب ترین پوشاک پاییزه

۲- چگونه کیف جیر را تمیز کنیم؟

۳- از کفش های چر‌م جیر چه می دانید؟

۴- راه تشخیص عینک آفتابی روبرتو کاوالی اصل از تقلبی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :