لوازم آرایش ضروری برای خانم‌های تنبل

آرایش کردن امروز یکی از ضروریات زندگی خانم‌ها محسوب می‌شود اما با افزایش درگیری‌های روزمره زندگی معمولا خانم‌ها زمان زیادی برای انجام این کار ندارند یا به خاطر تنبلی و موارد دیگر علاقه‌ای ندارند زمان زیادی به آرایش اختصاص دهند. اما لوازم آرایش مخصوص این خانم‌ها هم اختراع شده است. این مطلب را که لوازم آرایش ضروری برای خانم‌های تنبل است را بخوانید.

سرم مرطوب کننده

برای خانم‌هایی که حتی 5 دقیقه وقت یا حوصله ندارند که منتظر بمانند تا کرم مرطوب کننده روی پوست آن‌ها جذب شود تا آرایش خود را آغاز کنند این مرطوب کننده‌ها بهترین انتخاب است.

سایه مدادی

کار کردن با پالت سایه و برس‌های مختلف آن همیشه کاری وقت گیر و حوصله بر است. اما سایه‌های استیکی و مدادی این مشکل را حل کرده‌اند و یکی از لوازم آرایشی ضروری برای خانم‌های تنبل هستند.

لوازم آرایش ضروری برای خانم‌های تنبل

شامپوی خشک

اگر موهایتان چرب شده و وقت حمام رفتن ندارید این شامپو راه حل مشکل شماست. کمی از آن روی موهای کثیف خود اسپری کنید و چند ساعت موهایتان تمیز و خوش حالت خواهد شد.

لوازم آرایش ضروری برای خانم‌های تنبل

کرم ب ب

این کرم‌ها چند کاره هستند و مرطوب کردن، تغذیه، پوشش ناصافی ها و لک، مراقبت در مقابل آفتاب و آلودگی و چند کار دیگر را برای پوست شما انجام می‌دهند و دیگر به چند محصول مختلف نیاز نخواهید داشت.

برنزه کننده استیکی

کانتور کردن از کارهای سخت و پر دردسری است که مهارت زیادی هم می‌خواهد اما با یک برنزه کننده استیکی ساده مناسب رنگ پوست می‌توانید به صورت خود حالت جذابی بدهید.

لوازم آرایش ضروری برای خانم‌های تنبل

اسپری فیکس کننده آرایش

برای فیکس کردن آرایش و دوام آن در طول روز استفاده از یک اسپری فیکس کننده برای همه خانم‌ها از جمله خانم‌های تنبل ضروری به نظر می‌رسد.

لوازم آرایش ضروری برای خانم‌های تنبل

دستمال پاک کننده آرایش

اگر دردسر شستن صورت و استفاده از شیر پاک کن‌ها شما را خسته کرده از دستمال های مخصوص پاک کردن آرایش استفاده کنید و صورت خود را از این مواد پاک کنید.

لوازم آرایش ضروری برای خانم‌های تنبل

مطالب مرتبط:

1- چگونه چشم ها را آرایش کنیم؟

2- چگونه چشم درشت داشته باشیم؟

3- چشم‌های پف کرده را چگونه آرایش کنیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :