تحریریه چی بپوشم در
812

امیلی بلانت هم از لیست نچرال بیوتی‌ها حذف شد؛ شما دیگه چرا بوتاکس زدی؟!

امیلی بلانت هم از لیست نچرال بیوتی‌ها حذف شد؛ شما دیگه چرا بوتاکس زدی؟!

امیلی بلانت، بازیگر ۴۰ ساله انگلیسی، در هفته‌های اخیر با استایل‌های جذابی که در مراسم‌های اکران فیلم جدیدش داشته، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما این همه‌ی ماجرا نیست و بسیاری از کاربران به دلیل تغییر چهره امیلی بلانت و تزریق بوتاکس او به بحث در مورد چهره جدید امیلی پرداخته‌اند.

single_content ad banner

تغییر چهره امیلی بلانت

امیلی بلانت که یکی از بازیگران اصلی فیلم «اوپنهایمر» است و نقش کیتی اوپنهایمر را در این فیلم ایفا می‌کند، با تزریق بوتاکس به صورتش، چهره‌ای متفاوت برای خودش ساخته است. خیلی از کاربران شبکه‌های اجتماعی معتقدند که او با این تزریق بوتاکس چهره‌ای شبیه به مدونا، خواننده ۶۴ ساله آمریکایی پیدا کرده است.

تغییر چهره امیلی بلانت

البته امیلی بلانت هرگز به استفاده از مواد تزریقی برای بهبود پوستش اشاره نکرده است و چند سال پیش نیز در مصاحبه‌ای گفته بود که عاشق نقص‌هایش است و فکر می‌کند که هر چین و چروک روی صورت، نشانی از پختگی و تجربه دارد. او اضافه کرده بود :«خیلی‌ها در هالیوود غرق انجام انواع جراحی‌های زیبایی شدند. تلاش برای رفع نقص‌های زیبایی چیزی نیست که من بخوام انجامش بدم. من فقط سعی می‌کنم از پوستم مراقبت کنم و به نظرم خانم‌هایی که مدام به دنبال رسیدن به پوست بدون نقص هستند، به مرور زمان قدرت جادوییشون رو از دست می‌دن.»

تغییر چهره امیلی بلانت

این بازیگر زیبا و محبوب، پیش‌تر اشاره کرده بود که برای مدتی از بازیگری فاصله می‌گیرد. نظر شما در مورد تغییر چهره امیلی بلانت چیه؟ به نظرتون تزریق بوتاکس انجام داده یا نه؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :