بایدها و نبایدهای استایل بعد از سی سالگی

0

عده‌ای از کارشناسان مد معتقدند نباید قانون خاصی برای لباس پوشیدن در سنین مختلف وضع شود و بهتر است هر لباسی را که در آن احساس اعتماد به نفس کافی داریم بپوشیم. این مساله درست است اما سلبریتی ها چطور با این مساله کنار می‌آیند؟ ما با بررسی استایل سلبریتی‌ها به تغییراتی که آن‌ها بعد از سی سالگی در استایل خود می‌دهند توجه کرده و بایدها و نبایدهای استایل بعد از سی سالگی را استخراج کرده‌ایم که در این مقاله می‌خوانید.

نباید از لباس‌های بی‌کیفیت استفاده کنید

امل کلونی همسر جرج کلونی که 38 سال دارد و یک وکیل موفق است در استایل خود از لباس‌های با کیفیت مثل این کت و شلوار شیک استفاده می‌کند پس شما نیز نباید پس از سی سالگی از لباس‌های رسمی بی‌کیفیت استفاده کنید و باید مانند امل کلونی لباس‌های سطح بالا در با کیفیت در پوشش رسمی خود به کار ببرید.

بایدها و نبایدهای استایل بعد از سی سالگی

کفش کتانی را با استایل ساده ست کنید

کفش‌های کتانی برای همه سنین مناسب هستند اما بعد از سی سالگی شما نباید این کفش‌ها را با استایل ورزشی به کار ببرید بلکه مانند کاری که ویکتوریا بکهام در 41 سالگی انجام داده است باید این کفش‌ها را با لباس‌های ساده و مرتب و به اصطلاح استایل پولیش شده به کار ببرید.

بایدها و نبایدهای استایل بعد از سی سالگی

باید لباس‌های اندازه بپوشید

شما بعد از سی سالگی به لباس‌های تنگ نیازی ندارید. بلکه همان طور که سارا جسیکا پارکر بازیگر و آیکن مد 50 ساله در انتخاب لباس های اندازه دقت می‌کند شما نیز باید لباس‌هایی بپوشید که کاملا اندازه شما باشد اما طبق مدل‌های جدید پوشیدن لباسی که کمی بزرگ باشد اشکلی ندارد و شما را شیک تر نشان می‌دهد.

بایدها و نبایدهای استایل بعد از سی سالگی

نباید از اکسسوری‌ها بیش از اندازه استفاده کنید

استفاده زیاد از اکسسوری ها قبل از 30 سالگی قابل درک است اما پس از آن شما باید سادگی و استفاده مناسب و عاقلانه ای از اکسسوری‌ها داشته باشید مانند دایان کیتون 70 ساله که تنها یک کلاه را به عنوان اکسسوری خود انتخاب کرده است.

بایدها و نبایدهای استایل بعد از سی سالگی

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :