محمد رضا اهوارکی در
0

آیا اسپری کردن عطر برای پوست مفید است؟

آیا اسپری کردن عطر برای پوست مفید است؟

آیا اسپری کردن عطر برای پوست مفید است؟ آیا رایحه ها تاثیری خاص بر روی سلامت و شادابی پوست خواهند داشت؟ در این مورد با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

پاسخ به این سوال این است که رایحه ها بر روی سلامت روحی و روانی ما تاثیر گذارند (عطر سنبل آرامش می آورد، مرکبات روح بخشی و بوی مشک جذابیت) ولی تحقیقات جدید نشان می دهد که بعضی بوها، مخصوصا بوی چوب صندل سفید  تاثیرات زیادی در زیبایی دارند. محققان یافته اند که پوست ما مثل بینی مان حس گرهایی و یا سنسورهایی حساس به حس بویایی دارد  و آن هم به بوی چوب صندل حساسیت خاصی نشان می دهد.

آیا اسپری کردن عطر برای پوست مفید است؟

از دکتر فراننسا فوسکو متخصص پوست در NYC در این باره پرسیدیم و گفت:” به نظر من این نتایج خوب است. آزمایش ها روی سلول های پوستی بوده که دقیقا روی آن ها سنسورهای حساس به بو وجود دارد. وقتی که توسط بو فعال می شوند یک سری عکس العمل های پیچیده در آن ها رخ می دهد که نتیجه اش بازسازی و بهینه سازی سلول های پوستی است که به معنی بیشتر شدن فعالیت مفید پوست و بازسازی سریعتر پوست و حتی زخم ها و در نهایت پوستی بهتر و شاداب تر است.”

دفعه ی بعدی که برای خرید عطر رفتید شاید گشتن به دنبال عطر با بوی چوب درخت صندل سفید هم برایتان جالب باشد و به پیشنهاد ما فکر حتما فکر کنید.

مطالب مرتبط:

1- ادکلن خود را با شخصیتتان ست کنید

2- راه های ماندگاری بوی عطر

3- عطر جدید دیوید بکهام به نام Acqua Classic

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :