مریم فخری در
5,230

حضور خیره‌کننده شارلیز و دیگران در ایونت ویژه برند دیور؛ استایل‌هایی که حرف زیادی برای گفتن داشتند!

حضور خیره‌کننده شارلیز و دیگران در ایونت ویژه برند دیور؛ استایل‌هایی که حرف زیادی برای گفتن داشتند!

برند دیور که این روزها مشغول برگزاری مراسم‌های مختلف و رونمایی از کالکشن‌های متفاوت در سراسر جهان است، در جدیدترین ایونتش که با حضور سلبریتی‌های مطرحی در باغ گیاهشناسی بروکلین برگزار شد، عطر ژدور (j’adore) با بسته‌بندی و رایحه‌ای متفاوت را معرفی کرد. در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به چند استایل از سلبریتی‌های مطرح این ایونت. با چی بپوشم همراه باشید.

ایونت جدید دیور

شارلیز ثرون

این بانوی ۴۸ ساله و جذاب، با اورشرت سرمه‌ای‌رنگ بافت که اور سایز بوده و قسمتی از آن در دامنش قرار گرفته و جمع شده بود، استایل پاییزی و شیکی را ساخته بود. شارلیز، شومیز مشکی‌رنگ و براقی از جنس پارچه دامنش را نیز در زیر اورشرتش به تن داشت. او این استایل را باگردنبند چندرشته‌ای مرواریدی، گوشواره‌های ظریف و جذاب، کیف کوچک سفید‌رنگ از کالکشن جدید دیور و صندل‌های انگشتی مشکی کامل کرده بود.

ایونت جدید دیور

ایونت جدید دیور

اولیویا پالرمو

این مدل جذاب آمریکایی که چندی پیش با همسرش بر روی فرش‌ قرمز جشنواره ونیز حضور یافته و توجه زیادی را به استایل شیکش جلب کرد، در ایونت جدید دیور نیز با استایلی شیک که طرح شطرنجی داشت، دیده شد. او تاپ و دامن غیرقرینه ستش را با کیف سفید همراه کرده بود. نکته بامزه استایل او جوراب‌های مشکی متفاوت و کفش‌هایی با طرح چهارخانه سفید و صورتی بود.

ایونت جدید دیور

الکساندرا داداریو

این بازیگر ۳۷ ساله آمریکایی، از دیگر افراد حاضر در مهمانی بزرگ دیور بود که با پیراهن سفید بلندی دیده شد. این پیراهن که دامن پلیسه‌ داشت و کمربندی نقره‌ای‌ با طرح جذاب پروانه‌ای بر روی کمر آن قرار گرفته بود، استایلی شیک را به این بازیگر بخشیده بود. او از وستی شیری‌رنگ برای تکمیل این ظاهر بهره برده بود.

ایونت جدید دیور

لوسی هیل

این بازیگر ۳۴ ساله آمریکایی که او را در سریال محبوب «دروغگوهای کوچک زیبا» (Pretty Little Liars) دیده‌ایم، با لباس و دامنی که از پارچه‌ی ترند این روزها، یعنی حریر ابرو بادی، دوخته شده بودند، در این مراسم حضور داشت. او این استایل را با کیف مشکی و کفش‌هایی به همین رنگ کامل کرده بود.

ایونت جدید دیور

نظرتون در مورد استایل سلبریتی‌ها در ایونت جدید دیور چیه؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ر رحیمی در تاریخ 11 سپتامبر 2023

خدایی اینا چه لباسایی هست.عروسی دختر همسایه مون لباس مهمونا قشنگ تر از اینا بود….ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :