حنانه طلا در
2,640

این بازیگران، کیوت‌ترین و گوگولی‌ترین چهره را درمیان بازیگران کره‌ای دارند؛ گوگولی‌های چشم بادامی

این بازیگران، کیوت‌ترین و گوگولی‌ترین چهره را درمیان بازیگران کره‌ای دارند؛ گوگولی‌های چشم بادامی

در بین هزاران بازیگر مشهور و محبوب کره ای که این روزها در سراسر جهان طرفداران زیادی دارند، تعدادی از آن‌ها علاوه بر استعدادشان در بازیگری، جذاب ترین چهره‌ها را نیز دارند.

single_content ad banner

بسیاری از آن ها در لیست زیباترین زنان و مردان جهان قرار دارند اما برخی از آن ها می‌توانند در عین زیبایی، جزو کیوت‌ترین چهره ها نیز باشند. برخی از آنها به دلیل چهره های شیرین و بانمکی که دارند، بسیار محبوب‌اند.

در ادامه لیستی از کیوت ترین چهره‌های زن کره‌ای آمده است.

کیوت ترین بازیگران کره ای

پارک ایون بین

پارک ایون بین، ستاره ی سریال جذاب «وکیل وویِ خارق العاده» یکی از بانمک ترین چهره ها را دارد. چهره ی معصوم و دلنشین او در ایفای نقشِ «وو یونگ ووک» بسیار کارآمد بود و محبوبیت این کارکتر را به عنوان یه وکیل جوان که دارای اوتیسم است، چند برابر کرد.

پارک ایون بین در کیدراماهای دیگری از جمله «محبت پادشاه» و «از برمس خوشت می آید؟» ایفای نقش کرده است.

کیوت ترین بازیگران کره ای

کیم جی وون

این بازیگر با استعداد سی ساله با بازی در نقش منفی سریال «وارثان» به شهرت رسید اما چهره ی او معصومیت و لطافت خاصی دارد که باید گفت بیشتر برای کارکترهای کیوت و محبوبی مانند «چویی اِرا» در سریال «جنگ برای راهم» مناسب است. این بازیگر در نقش چویی اِرا ،با تجربه ی نخستین نقش اولش در سریال، به موفقیت زیادی رسید و توانست جایزه ی بهترین بازیگر را از طرف شبکه ی SBS کره دریافت کند.

کیوت ترین بازیگران کره ای

مون چه وون

مون چائه نه تنها جزو بانمک ترین چهره های زن کره ای است بلکه شخصیتی آرام و دلنشینی دارد.

ممکن است او را با ایفای نقش در سریال «مرد بی گناه» به یاد آورید که برای او جایزه بهترین بازیگر زن را به ارمغان آورد.  این بازیگر از محبوبیت زیادی برخوردار است و به عنوان یکی از زیباترین بازیگران زن کره ای طرفداران زیادی دارد.

از دیگر دراماهای موچائه وون می توان به «گل شیطان» و «خسارت» اشاره کرد.

کیوت ترین بازیگران کره ای

چوی یی هیون

این هنرمند جوان و تازه کار دنیای کیدراماها نیز چهره ای معصوم و کودکانه دارد که نظر دنبال کنندگان را به خود جلب کرده است. این بازیگر با استعداد با بازی در سریال «ما همه مرده ایم» که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد، بیشتر مورد توجه قرار گرفت و به موفقیت زیادی رسید.

کیوت ترین بازیگران کره ای

پارک جی هو

یکی دیگر از ستارگان سریال «ما همه مرده ایم» در لیست کیوت ترین بازیگران زن کره ای قرار می گیرد. پارک جی هو، بازیگر جوان و موفقی که از نوجوانی حرفه ی بازیگری را آغاز کرده است و در کیدرامای «زنان کوچک» نیز حضور پررنگی دارد. چهره ی این بازیگر ۱۹ ساله شادابی و معصومیت یک نوجوان را دارد و همین ویژگی باعث می شود بیشتر اوقات نقش هایی جوان تر از سن خودش داشته باشد.

کیوت ترین بازیگران کره ای

لی یو می

لی یو می بعد از بازی در سریال «اسکویید گیم» به شهرت بین المللی رسید و محبوبیت زیادی کسب کرد. چهره‌ی شیرین و لبخند دوست داشتنی او در دلنشینی کارکترهایی که نقششان را ایفا می کند تاثیر زیادی دارد.

او در سریال های دیگری از جمله «همه ما مرده ایم» و «مشکلات زندگی یک بزرگسال جوان» نیز نقش آفرینی‌های موفقی داشته است.

کیوت ترین بازیگران کره ای

یون اون هه

این بازیگر ۳۸ ساله یکی دیگر از چهره های کیوت و دوست داشتنی دنیای کیدراماست. یون ایون هه در سالهای اخیر فعالیت های خود را کاهش داده اما همچنان محبوب و پرطرفدار است. از موفق ترین نقش آفرینی های او می توان با سریال هایی مانند «دلتنگ تو» و یا «شاهزاده‌ی قهوه» با بازی گانگ یو اشاره کرد.

کیوت ترین بازیگران کره ای

شین یه اون

شین یه اون بازیگر جوان و جذابی است که با نقش آفرینی در سریال اینترنتی «اِی_تین» شناخته شد. چهره ی او در عین زیبایی بسیار معصوم  و دلنشین به نظر می رسد و این ویژگی برای او محبوبیت زیادی کسب کرده است.

دوسال اخیر برای او سال های پرکاری بوده اند و می توانید جدید ترین نقش آفرینی های او را در سریال «گلوری» و یا «انتقام از دیگران» تماشا کنید.

کیوت ترین بازیگران کره ای

لی یوبی

لی یوبی بازیگر ۳۲ ساله و دختر ستاره ی معروف کره ای «کیون می ری»  است. لی یوبی علاوه بر استعداد بازیگری که از مادرش به ارث برده، چهره ای بسیار با نمک و دوست داشتنی دارد.

او در سریال هایی مانند «روزی یک شعر» ، «یک جورایی ۱۸» و «پینوکیو» نقش آفرینی داشته است.

کیوت ترین بازیگران کره ای

هان گا این

هان گا این بی شک جایگاه مهمی در این لیست دارد. این بازیگر مشهور و محبوب سریال “خورشید در آغوش ماه” یکی از کیوت ترین چهره ها را در بین بازیگران زن دارد. چهره ی مهربان و دلنشین او همیشه محبوبیت زیادی برای او به همراه داشته است. هان گا این ۴۱ ساله است و همچنان جزو جذاب ترین سلبریتی های کره ای به شمار می آید. از جدید ترین نقش آفرینی های او سریال “خانه ی دایره ای” در کنار لی سونگ گی است.

کیوت ترین بازیگران کره ایدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :