روش‌های تازه برای کاهش هزینه خرید لباس

بر اساس آمار جهانی، در یک خانواده ی متوسط سالانه 2% از بودجه خانوار صرف خرید لباس می شود که این مبلغ 1600 دلار در سال می باشد. اگر شما  بیشترین بخش درآمد خود را ماهیانه صرف هزینه خرید لباس می کنید وقت آن رسیده در رویکرد خود تجدید نظر کنید. برای صرفه جویی در این هزینه های راه های زیادی وجود دارد که در مطالب قبل به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم. در این مقاله راه های تازه ای را برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی در خرید لباس به شما معرفی خواهیم کرد. روش‌های تازه برای کاهش هزینه خرید لباس را در این مقاله بخوانید.

روش‌های تازه برای کاهش هزینه خرید لباس

منتظر تخفیف ها باشید

این که از همه فروشگاه های شهر با خبر باشید و بدانید که چه زمانی آن ها تخفیف ها و حراجی های آخر فصل خود را آغاز خواهند کرد کار غیر ممکنی است اما در مورد فروشگاه های آنلاین می توانید با عضویت در خبرنامه آن ها از این تخفیف ها و حراجی ها باخبر شوید. .حتی اگر فروشگاه های معروفی که صفحه مجازی دارند را دنبال کنید می توانید به موقع خودتان را به حراجی ها و تخفیف ها برسانید.

از لباس های دورو استفاده کنید

لباس های دورو که از مدل های جدید سال هستند در هر دو طرف قابل استفاده اند و می توان با پشت و رو کردن آن ها را به لباس های جدیدی تبدیل کرد. یعنی با یک خرید شما صاحب دو لباس می شوید. این روش یک روش جالب و خوب برای کاهش هزینه های لباس است. لباس های دورو را می توان در کیف، کت، مایو و حتی مانتو و شلوار هم مشاهده کرد.

خودتان بدوزید

یکی دیگر از روش‌های تازه برای کاهش هزینه خرید لباس این است که خودتان لباس بدوزید. لزومی ندارد یک خیاط ماهر باشید تا بتوانید برای خودتان لباس بدوزید. شما با کمی تحقیق و وجستجو در مورد روش های ساده دوخت لباس می توانید برای خود و خانواده خود لباس های زیبایی را با کمترین هزینه بدوزید و حتی لباس های قدیمی را به چیزهای جدیدی تبدیل کنید.

مطالب مرتبط:

1- ۵ راز خرید موفق لباس

2- قانون ۸۰/۲۰ و داشتن یک کمد لباس کامل

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :