اشتباهات رایج آقایان در انتخاب کیف دستی

امروزه استفاده از کیف دستی در میان آقایان مرسوم شده است. بسیاری از آقایان به خاطر شغل و یا سفرهای کاری بسیار زیاد نیاز به کیف با فضای بیشتر دارند و برای همین از کیف‌های دستی مردانه استفاده می‌کنند. کیف‌های دستی معمولا بزرگ‌تر از کیف‌های سامسونت است و برای همین در انتخاب نوع کیف خود باید بسیار دقت کنید تا بتوانید متناسب با تیپ  و سبک پوششی خود کیف را انتخاب کنید. در این مقاله به اشتباهات رایج آقایان در انتخاب کیف دستی که سبب ناهماهنگی در استایل می‌شود، می‌پردازیم.

ad banner

 

مطالب مرتبط:

۱- راه تشخیص کمربند هرمس اصل از تقلبی

۲- چگونه طراح کیف و کفش شویم؟ تجربه بهترین طراحان را در چی بپوشم بخوانید

۳- خرید کفش هشترک مردانه به کمک این نکات بسیار ساده خواهد بود

 

استفاده از کیف‌های مختلف در موقعیت‌های متفاوت

همیشه به خاطر داشته باشید که اولویت انتخاب کیف خود را بر مبنای سبک پوشش‌تان بگذارید. علاوه بر این قبل از انتخاب کیف دستی نگاهی به برنامه آن روز خود بیاندازید و ببینید به کجاها می‌خواهید بروید. اگر در طول روز در موقعیت‌هایی مثل دفتر کار هستید از کیف‌های دستی کلاسیک استفاده کنید. اگر به ورزشگاه می‌روید از کیف‌های بنددار که می‌توانید بر روی دوش حمل کنید و یا برای مکان‌هایی مانند دانشگاه از کوله پشتی استفاده کنید. پس به موقعیت‌هایی که در طول روز برای شما به وجود می‌آید فکر کرده، سپس کیف خود را انتخاب کنید.

اشتباهات رایج آقایان در انتخاب کیف دستی مردانه

اشتباه اول انتخاب کیف دستی : خرید چرم مصنوعی

بسیاری از افراد فکر می‌کنند با خرید جنس‌های ارزان و مصنوعی کمک زیادی به صرفه‌جویی در هزینه‌هایشان می‌کنند و خوشحال از این که جنس ارزان اما شیک خریداری می‌کنند، هستند. اما استفاده از جنس‌های تقلبی و مصنوعی بسیار کار اشتباهی است. از آن جایی که آقایان تعداد کیف‌های دستی متفاوتی استفاده نمی‌کنند پس بهتر است همان یک و یا دو کیف دستی که دارند را چرم اصل و با کیفیت بخرند چرا که زمانی که شما جنس چرم اصل استفاده می‌کنید مطمئن هستید که سال‌ها می‌توانید بدون آن که کیفتان آسیبی ببیند از آن استفاده کنید.

اشتباهات رایج آقایان در انتخاب کیف دستی مردانه

استفاده از کیف‌های چرم اصل

لوازم چرم اصل در مقایسه با کیفیت و ماندگاری‌ای که دارند آنقدرها که در ذهن شما است، گران قیمت نیستند. پس سعی کنید قبل از انتخاب کیف دستی مردانه، حتما به نوع، کیفیت و جنس چرم آن توجه کنید. مطمئن باشید که هیچگاه از خرید چرم اصل پشیمان نمی‌شوید.

اشتباهات رایج آقایان در انتخاب کیف دستی مردانه

اشتباه دوم انتخاب کیف دستی : خرید کیف بدون محفظه

تمامی آقایانی که به سراغ کیف‌های دستی می‌روند حتما احتیاج به فضای بسیار زیاد برای گذاشتن وسایل مختلف دارند. به هنگام خرید کیف دقت کنید به سراغ کیف‌های جمع و جور نروید حتی یک کیف با محفظه‌های بسیار زیاد و ظاهری شیک می‌تواند استایل شما را حفظ کند.

 

استفاده از کیف دستی مردانه متناسب با سبک روزمره شما

شرایط روزمره شما چگونه است؟ در طول روز از چه وسایلی بیشتر استفاده می‌کنید به عبارت دیگر چه وسایلی باید بیشتر در دسترس شما قرار بگیرد؟ سعی کنید برای هماهنگی میان کار و استایل‌تان از کیف‌هایی که دارای جیب، محفظه کوچک و یا زیپ هستند، استفاده کنید. این کیف‌ها برای افرادی که نیاز دارند برخی از وسایلشان بیشتر در دسترسشان قرار بگیرد بسیار مناسب است.

اشتباهات رایج آقایان در انتخاب کیف دستی مردانه

اشتباه سوم انتخاب کیف دستی : استفاده از کیف‌های سنگین با جنسی از چرم و جیر

همانطور که می‌دانید کیف یکی از وسایلی است که شما در طول روز بی‌وقفه به همراه خود دارید پس بهتر است از کیف‌های سبک استفاده کنید. استفاده از کیف‌های سنگین باعث می‌شود استایل شما را نامتناسب شده و شما را بسیار خسته کند. پس از خرید کیف‌های بسیار سنگین که اغلب از دو جنس جیر و چرم در آن‌ها استفاده شده، صرف نظر کنید.

اشتباهات رایج آقایان در انتخاب کیف دستی مردانه

نگه‌داری صحیح و مراقبت از کیف‌ها

همانطور که می‌دانید اگر از وسیله‌ای خوب استفاده نشود آن وسیله چه گران قیمت باشد چه ارزان خیلی زود خراب می‌شود. در نتیجه برای پیشگیری از چنین حادثه‌هایی سعی کنید در مراقبت از کیف‌های خود بسیار کوشا باشید. می‌توانید از برس و واکس‌های مخصوص برای تمیز کردن و یا براق کردن کیف استفاده کنید، و نیز از کاورهای مخصوص کیف برای مراقبت در کمد خود استفاده کنید. در کل محافظت از کیف‌ها و رسیدگی منظم به آن‌ها باعث می‌شود زیبایی و نو بودن آن ها همیشگی باشد.

اشتباه چهارم: قرار دادن وسایل بیش از حد داخل کیف

بسیاری از آقایان در مواقعی که بسیار عجله دارند هر وسیله‌ای را داخل کیف‌شان گذاشته و حتی گاهی با فشار و زور زیادی در کیف‌شان را می‌بندند در این مواقع کیف شما فرم بسیار زشتی گرفته و به مرور زمان فرم زیبای اولی خودش را از دست می‌دهد. پس حتما به خاطر داشته باشید تنها وسایل ضروری خود را آن هم با چیدمانی منظم در کیف قرار دهید.

 

استفاده از کیف مسافرتی

گاهی اوقات تعداد وسایلی که در طول روز نیاز داریم برای ما دوچندان می‌شود. در این مواقع که گاها نیاز می شود حتی لباس اضافه‌ای را در کیف خود داشته باشیم بهتر است از کیف‌های دستی که برای مسافرت طراحی شده و حجم بالاتری دارند استفاده کرده که با فرم‌های مختلفی در بازار موجود می باشد.

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :