مدیر سایت در
138,780

بهترین برند ریمل ابرو کدام است؟ معرفی ۵ برند ارزان بازار که کیفیت بالایی دارند!

بهترین برند ریمل ابرو کدام است؟ معرفی ۵ برند ارزان بازار که کیفیت بالایی دارند!

داشتن ابروهایی پرپشت، مرتب و طبیعی، این روزها آرزوی همه ما است. هم به دلیل زیبایی که دارد و هم به دلیل ترند بودن این سبک مدل ابرو. در این میان ممکن است که به جای هر لوازم آرایش دیگری، یک ریمل ابرو انتخاب کنیم. اما، شاید دوست نداشته باشیم ریمل ابرویمان رنگی باشد و رنگ اصلی ابروها یا رنگی که به آن زده‌ایم را تغییر دهد چراکه در اکثر مواقع نمی‌توانیم ریمل ابرو رنگی‌ای که کاملا با رنگ ابروی ما هماهنگ است پیدا کنیم. بنابراین راهنماتو چند ریمل ابرو بی رنگ حرفه‌ای به شما معرفی می‌کند که تمام انتظارات شما را برآورده کند.

1. ریمل ابرو بی رنگ جین اشلی مدل 2442 (قیمت: 50000 تومان)

1

ریمل ابرو بی رنگ جین اشلی مدل 2442 یکی از بهترین ریمل ابروها برای حالت دادن به ابروها است. فرمولاسیون این ریمل ابرو بی رنگ کاملا گیاهی است و به ریشه و پیاز ابروهای شما آسیبی نمی‌رساند. ماندگاری این ریمل ابرو بی رنگ، تقریبا 5 الی 6 ساعت است که نسبت به بسیاری از برندها ماندگاری بهتری دارد. اگر فرمولاسیون داخلی این ریمل ابرو حاوی مواد شیمیایی بود، ممکن بود که ماندگاری بیشتری داشته باشد، اما مواد اولیه ساخت آن پر است از روغن‌های گیاهی مثل هسته انگور و ویتامین E. با استفاده از ریمل ابرو بی رنگ جین اشلی، به راحتی می‌توانید به ابروهای خود فرم داده و از زیبایی آن لذت ببرید.

چرا ریمل ابرو بی رنگ جین اشلی مدل 2442 بهترین انتخاب است؟

1

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باعث شده است ریمل ابرو بی رنگ جین اشلی مدل 2442 را به شما پیشنهاد کنیم و آن را بهترین ریمل ابرو معرفی کنیم، سفیدک نزدن آن پس از استفاده است. دلیل این مساله نیز فرمولاسیون گیاهی آن است. بعلاوه، این ریمل ابرو بی رنگ پس از استفاده به سرعت خشک شده و نیاز به مراقبت پس از آرایش ندارد. ضمنا، این محصول به پرپشت نشان دادن ابروها کمک می‌کند و آن را برجسته‌تر از پیش نشان می‌دهد. از این رو، اگر برخی از نقاط ابروهایتان خالی شده باشد، به‌راحتی می‌توانید با باقی ابروها و این ریمل ابروی بی رنگ نقاط خالی ابروهایتان را پر کنید.

اگر پیشنهاد ما در مورد ریمل ابرو بی رنگ برای شما قابل قبول نبود به گزینه‌هایی که در ادامه بررسی می‌شوند فکر کنید:

2. ریمل ابرو بی رنگ فانوما مدل Strong Lift (قیمت: 200000 تومان)

1

ساخت ایران، بافت ژل و صابونی، حالت‌دهنده، بدون سفیدک، جلوگیری از آسیب به ابرو، لیفت بسیار قوی، ماندگاری بالا.

3. ریمل ابرو بی رنگ اسنس ا Essence colorless eyebrow mascara (قیمت: 60000 تومان)

1

ساخت ایتالیا، حالت دهنده، بدون سفیدک، لیفت خوب، ماندگاری متوسط، مناسب برای ابروهای پرپشت و پررنگ.

4. ریمل ابرو بی رنگ مک MAC (قیمت: 200000 تومان)

1

ساخت کانادا، ماندگاری 8 ساعته، فاقد پارابن، بافت ژلی، بدون سفیدک زدن، بدون ریزش، لیفت بسیار قوی، حالت دهنده قوی.

5. ریمل ابرو بی رنگ Shape It بیولیس (قیمت: 180000 تومان)

1

ساخت ترکیه، ماندگاری بالا، فرم‌دهی عالی، بدون نیاز به تمدید، حاوی مواد مغذی اسید آمینه، پپتید و D-پانتنول، بدون سفیدک، بافت سبک.

 

منبع: راهنماتودیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :