این ۵ رنگ لباس مناسب خانم های مو بلوند است

0

انتخاب رنگ مناسب برای لباس و ست کردن صحیح آن همواره از دغدغه‌های خانم‌هاست. در این مقاله قصد داریم رنگ مناسب خانم های مو بلوند را مشخص کنیم. این ۵ رنگ لباس مناسب خانم های مو بلوند است. با چی بپوشم همراه باشید. 

لباس مناسب خانم های مو بلوند

رنگها آنچنان در روح و روان آدمی اثر می‌گذارند که موجب تغییر رفتار وی می‌شوند، استفاده نادرست از یک رنگ در محیط کاری، اجتماعی و یا حتی یک دورهمی دوستانه می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را در روابط اجتماعی شما به وجود  آورد.

۱- رنگ قرمز مناسب خانم‌های مو بلوند است

‌‌چه کسی می‌تواند قدرت و جذابیت رنگ قرمز را نادیده بگیرید؟ آیا تاکنون به زیباترین زنان جهان که در فرش قرمز حاضر شده‌اند توجه کرده‌اید؟ این خانم‌های مو بلند با استفاده از یک لباس مجلسی قرمز، رژ لب قرمز سعی در جلب توجه مخاطبان و طرفداران خود را دارند.

پوشیدن لباس قرمز طرحدار و گل گلی یکی دیگر از انواع کارهایی است که می‌توانید برای استفاده از این رنگ گرم استفاده کنید و میزان زیبایی استایل خود را دو چندان کنید.

خانم‌های مو بلوند

این ۵ رنگ لباس مناسب خانم های مو بلوند است

۲- رنگ‌های متالیک مناسب خانم‌های مو بلوند است

یکی از رنگ‌های مناسب برای خانم‌های مو بلوند، رنگ متالیک است، هر چند شاید در نگاه اول خیلی مناسب به نظر نرسد اما دو رنگ طلایی و نقره‌ای بسیار زیبا بوده و به خوبی می‌تواند شما را در مهمانی از سایرین متمایز کند. از مشاهیر می‌توان به کیارا فرانی اشاره کرد که این رنگ را به صورت بسیار مناسبی ست می‌کند.

چه رنگ لباسی به من میاد

خانم‌های مو بلوند

۳- رنگ سرمه‌ای مناسب خانم‌های مو بلوند است

رنگ سرمه ای در دسته بندی رنگ‌های رسمی قرار می‌گیرد، اگر قصد استفاده از یک کت دامن و یا کت شلوار زنانه دارید این رنگ می‌تواند به استایل شما جلوه‌ای دیگر ببخشد.

خانم‌های مو بلوند

خانم‌های مو بلوند

۴- رنگ صورتی مناسب خانم‌های مو بلوند است

کمتر دختر خانمی را می‌توانیم پیدا کنیم که رنگ صورتی را دوست نداشته باشد و حداقل یک آیتم از کمد لباس او از این رنگ تشکیل نشده باشد. طیف‌های روشن آن را به خانم‌های میانسال و رنگ‌های جیغ را به خانم‌های جوان توصیه می‌کنیم.

چه رنگ لباسی به من میاد

خانم‌های مو بلوند

۵- رنگ سفید مناسب خانم‌های مو بلوند است

رنگ سفید مانند یک بوم بوده که تقریبا می‌تواند مورد استفاده هر خانمی قرار گیرد، البته این رنگ نیز طیف‌های متفاوتی دارد که همه آن‌ها نیز برای خانم های مو بلوند مناسب است.

خانم های مو بلوند

خانم‌های مو بلوند

مطالب مرتبط:

۱- ۵ ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

۲- بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان ۲۰۱۷ 

۳- چه رنگ بلوندی به پوستم میاد؟

۴- خوش لباس‌ترین سردبیرهای دنیای مد چگونه لباس می‌پوشند؟

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 27 ژوئن 2017

من خانم های مو بلوند زیادی رو دیدم که این موارد رعایت نمی کنندارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :