این لباس‌ها را دور نریزید

روزهای خانه تکانی نزدیک است و یکی از کارهایی که در این دوره انجام می‌دهیم مرتب کردن کمد لباس‌ها است. با تمام شدن سال کهنه و شروع سال نو خوب است که نگاه به کمد لباس‌ها بیندازیم و لباس‌های نو بپوشیم و لباس‌های کهنه را دور بریزیم. اما در این میان لباس‌هایی هست که هر چقدر هم قدیمی باشند نباید دور ریخته شوند. این لباس‌ها کدامند؟ این لباس‌ها را دور نریزید. 

لباسی که با پوشیدن آن حس خوبی دارید

لباس‌هایی هستند که به شما می‌آیند و وقتی آن را می‌پوشید حس خوبی نسبت به خود پیدا می‌کنید. چنین احساسی ارزش زیادی دارد و حتی اگر این لباس کهنه و آسیب دیده هم باشد ارزش سرمایه گذاری برای تعمیر و نو کردن را دارد.

این لباس‌ها را دور نریزید

 

لباس‌های چرم و با ارزش

لباس‌ و اکسسوری‌ چرم را حتی اگر دوست ندارید دور نریزید. این لباس‌ها و لباس‌های دیگری را که ارزش مادی بالایی دارند و با نگهداری و درست و تعمیر می‌توان مدت بسیار طولانی از آن‌ها استفاده کرد.

این لباس‌ها را دور نریزید

لباس‌هایی که با آن خاطره دارید

اولین کیف بزرگسالی شما، اولین لباسی که مادربزرگ به شما هدیه داد، لباسی که وقتی با همسرتان آشنا شدید پوشیده بودید، این لباس‌ها ارزش احساسی دارند و باید قدر این احساس را بدانید و از آن نگهداری کنید اما مواظب باشید که در تشخیص این احساس‌های باارزش اشتباه نکنید.

جواهرات قدیمی

مسلما کسی جواهرات گرانقیمت خود را دور نمی‌ریزد بلکه معمولا به فروش می‌رسند. اما این چیزها به مرور زمان ارزش پیدا می‌کنند و شاید در دهه‌های بعدی دوباره مد شوند و فرزندان شما بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. به هر حال این جواهرات جای زیادی اشغال نمی‌کنند و می‌توانید آن‌ها را نگه دارید.

مطالب مرتبط:

1- ۵ راز خرید موفق لباس

2- اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن

3- قانون ۸۰/۲۰ و داشتن یک کمد لباس کاملدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :