با این لباس‌ها پنج سال جوان تر شوید

همه به دنبال این هستند که جوان تر به نظر برسند و از پیر شدن هراس دارند اما اگر مناسب سن خود لباس نپوشند تنها به مضحکه ای برای دیگران تبدیل خواهند شد. پس پوشیدن لباس های جوان تر ها راه جوان تر شدن نیست اما راه هایی هست که می توان آن ها را در لباس ها به کار بست و بدون مضحک شدن چند سالی جوان تر به نظر رسید. با این لباس‌ها پنج سال جوان تر شوید. 

جسور باشید

بیشتر افراد سن بالا و کسل کننده لباس پوشیدن را هم معنا می دانند در حالی که نمی دانند ممکن است دلیل  پیر به نظر رسیدن آن ها همین  لباس های کسل کننده باشد. پس برای جوان تر شدن باید در لباس پوشیدن جسور باشید. البته منظور از جسور بودن پوشیدن لباس های جلف و نامناسب برای سن نیست بلکه با اضافه کردن چند جزء کوچک به لباس های خود مثل یک روسری رنگی با طرح و رنگ جذاب و یا یک کیف زیبا می توانید جسارت خود را نشان داده و با این لباس‌ها پنج سال جوان تر شوید.

با این لباس‌ها پنج سال جوان تر شوید

کمی تحرک و پویایی به لباس های خود اضافه کنید

یک لباس ساده مثل بلوز راه راه افقی با راه های کم عرض می تواند این ویژگی را به لباس های شما اضافه کند. هر لباس طرح دار دیگری مثل مانتوی راه راه که نشان گر حرکت و زنده بودن هستند دارای این ویژگی هستند و شما را جوان تر نشان می دهند.

با این لباس‌ها پنج سال جوان تر شوید

روی استایل خاص خود تاکید کنید

اگر شما استایل شخصی دارید باید آن را به همه نشان دهید. این کار را می توانید در مجالس با به کار بردن جواهراتی که نشان گر استایل خاص شما هستند انجام دهید. مثلا جواهرات بزرگ و رنگی که کیت بلانشت در یک مراسم فرش قرمز استفاده کرد.

با این لباس‌ها پنج سال جوان تر شوید

چهره خود را روشن کنید

منظور از روشن تر کردن چهره آرایش نیست بلکه انجام این کار با لباس ها است. لباس های تیره ای که یقه روشن به ویژه سفید دارند تاثیر خوبی روی روشن کردن چهره و جوان تر نشان دادن شما خواهند داشت و علاوه بر این مد روز هم هستند.

با این لباس‌ها پنج سال جوان تر شوید

از رنگ ها نترسید

برای جوان تر شدن نباید استایل شما محدود به رنگ های مشکی و خاکستری و بژ باشد. بلکه باید کمی رنگ به لباس های خود اضافه کنید. این رنگ ها را می توانید در اکسسوری ها و لباس های کوچک تر به کار ببرید تا بیش از حد جلب توجه کننده و جلف نباشد.

مطالب مرتبط:

1-  توصیه های اساسی برای خوش تیپ شدن

2- توصیه های مد از ویکتوریا بکهام

3- توصیه هایی برای مردان و زنان شیک پوش

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :