نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم و شیک

۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱

توسط مهفام میرزایی

نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم و شیک

کمد لباس جایی است که شما لباس‌های محبوبتان را در آن قرار می‌دهید تا در زمان استفاده بعدی آماده و در دسترس باشند. اگر این کمد مرتب و شیک و دسته بندی شده باشد مشکل شما نیز برای پیدا کردن لباس‌ها و ست کردن آن‌ها با هم بسیار کمتر خواهد شد به همین دلیل است که گفته می‌شود هر خانم خوش لباسی حتما یک کمد شیک و مرتب دارد. اما چطور چنین کمدی داشته باشیم؟ نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم و شیک را در این مطلب بخوانید.

ساختن اساس کمد

روش‌های مختلفی برای ساختن اساس کمد وجود دارد، مرتب کردن بر اساس رنگ بر اساس فصل یا بر اساس بلندی. اما روشی که ما به شما توصیه می‌کنیم این است که کمد را بر اساس لباس‌های کلیدی خود مرتب کنید. یعنی مانتویی که بیشتر از همه می‌پوشید را در جایی در دسترس و لباس‌های دیگری را که با آن هماهنگ می‌کنید در نزدیکی آن قرار دهید و به همین ترتیب پیش بروید.

نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم و شیک

تکنیک یکی داخل یکی خارج

این روش کمک می‌کند تا کمد لباس‌های شما به مرور زمان از چیزهای مختلف انباشته نشود. در این روش شما به ازای هر لباس جدیدی که می‌خرید یک لباس هم ارز آن را از کمد لباس‌ها خارج می‌کنید، آن را می‌بخشید یا استفاده دیگری از آن می‌کنید.

نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم و شیک

برنامه منظم برای مرتب کردن

شما باید برنامه منظمی برای مرتب کردن کمد لباس و حذف لباس‌های بدون کاربرد و کهنه داشته باشید. این کار می‌تواند در پایان هر فصل یا دو بار در سال صورت بگیرد. هرچه لباس‌های شما بیشتر باشد این کار باید در فواصل زمان کمتر انجام بگیرد.

نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم و شیک

جای مشخص برای هر لباس

سعی کنید برای هر لباس و کیف و هر وسیله دیگری جای مشخصی در نظر بگیرید و بعد از هربار استفاده آن را به جا قبلی خود بازگردانید. به این ترتیب سرعت شما در پیدا کردن لباس‌ها به طرز چشم‌گیری افزایش می‌یابد.

نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم و شیک

مطالب مرتبط:

۱- قانون ۸۰ ۲۰ و داشتن یک کمد لباس کامل

۲- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

۳- ۵ نکته برای تمیز کردن کمد لباس ها در تابستان

۴- ۱۵ مدل کت زنانه جدید به انتخاب سردبیر چی بپوشم

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است