محمد رضا اهوارکی در
0

اصول انتخاب کمربند لباس مجلسی زنانه

اصول انتخاب کمربند لباس مجلسی زنانه

اکثر شما کمربند ها را به صورت آماده روی مانتو یا لباس های مجلسی‌تان دیده اید. ولی اگر قرار بود به انتخاب خودتان این کمربند را برگزینید چه معیارهایی را ملاک قرار می دادید؟ شاید باورتان نشود ولی کمربند از مواردی است که به راحتی می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. در این مقاله همراه ما باشید تا اصول انتخاب آن را باهم مرور کنیم.

کمربندهای عریض

نکته ی مهم‌: کمربندهای عریض تمام بدن شما را برجسته تر می کنند مخصوصا کمر و شکمتان را. از آنجایی که شکم و کمر شما را برجسته می کند گاهی قادر است شما را لاغر تر و اندامی تر از آنچه هستید نشان دهد (خانم های چاق). پس پیشنهاد ما به خانم های چاق استفاده از کمربندهای عریض است. خانم های لاغر هم اگر استفاده کنند مشکلی برایشان پیش نمی آید.

محل دقیق قرار گرفتن کمربند دقیقا روی خط کمر شماست. پس خانم هایی که کمربند را زیر شکمشان قرار می دهند اشتباه می کنند.

اصول انتخاب کمربند لباس مجلسی زنانه

کمربندهای نازک

این مدل کمربندها بیشتر جنبه ی مد و تزیینی دارند. علاوه بر آن به شما حس راحتی بیشتر و لاغری بیشتری می دهند! معمولا از فاصله ی دور دیده نمی شوند و کسی که از آنها استفاده می کند در این زمینه تلاشش تا حدودی تلف می شود. در کل کاربرد این کمربندها لاغر نشان دادن شما و مد روز کردن شما است.

نکته ی مهم

حتما قبل از خرید کمربند سایز کمر خودتان را دقیق اندازه بگیرید و حین خرید آن را چندین بار جلوی آینه تست کنید. زیرا کمربند به راحتی به بدن شما قوس می دهد و اگر اندازه ی کمرتان نباشد می تواند مشکل ساز شود.

مطالب مرتبط:

1- پیراهن های زنانه که دنبالش بودید

2- راهنمای خرید لباس عروسی – قسمت دوم

3- با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :