اگر هنوز پیراهن ساحلی نخریده‌اید، سریعتر دست به کار شوید!

یعنی کاربردی تر و دوست داشتنی تر از این مدل لباس که می خواهیم درباره اش حرف بزنیم؛ وجود ندارد. درست است که نامش« پیراهن ساحلی» است و کاربردش هم مشخص است ولی تنها استفاده اش در سواحل قناری و غیر قناری نیست. این لباس ها می توانند در یک مهمانی عصرانه، در رختخواب، در استخر و … ما را همراهی کنند و اصلا هم عجیب و غریب به نظر نیایند.

خرید پیراهن ساحلی

لباس هایی که برای سرمایی ها دوست داشتنی و برای گرمایی ها نجات بخش است. لباس هایی سبک که می توانید توی چمدان تان جا بدهید به چاک جاده بزنید!

گل های روشن، رنگ های برقی، و حال و هوای شیک

هیچ چیز بیشتر از پیراهن های ساحلی در رنگ های جسورانه، حس زنانه را بیان نمی کند. شخصیت خود را با رنگ های قوی نشان دهید.

خرید پیراهن ساحلی

سطح اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و از اینکه دست دراز کنید و چنین پیراهنی را بردارید خجالت نکشید؛ چه کنار دریا و در ساحل هستید و چه به مهمانی می روید. اصلا هم نگران نباشید این مدل پیراهن هم با صندل جور است، هم با کفش پاشنه دار.

خرید پیراهن ساحلی

پلنگ ها بر می گردند و روی تن ما می نشینند

چاپ های پلنگی برای خودشان انقلابی در طراحی لباس بودند و هرچند خیلی وقت ها مورد شوخی و تمسخر قرار می گیرند اما طرفداران زیادی دارند. پس چرا آنها را با لب قرمز و صندل های بنددار ترکیب نکنیم؟

خرید پیراهن ساحلی

طرح پلنگی ما را درشت هیکل تر نشان می دهد و از حالت خنثی به حالت فردی در حال می برد.

خرید پیراهن ساحلی

جی لو و بیانسه لباس های پلنگی را آنقدر پوشیده اند که می شود گفت، تهش را در آورده اند.

خرید پیراهن ساحلی

پیراهن ساحلی گشاد، بعد از سفر و دوش استخر

زمانی که می خواهید به استخر برود و یا شانس آن را دارید که در آب های آزاد شنا کنید؛ به لباسی نرم نیاز دارید که خستگی تن شما را بگیرد و فشار مایو را از یادتان ببرد. پیراهن ساحلی گشاد دقیقا همان چیزی است که دنبالش هستید.

 پیراهن ساحلی آدری هپبورن

آدری هپیورن هم اهل پیراهن ساحلی بود و در عکس های تبلیغاتی زیادی به این مدل پیراهن دیده شد. شما هم می توانید مثل او این مدل پیراهن را انتخاب کنید که در قسمت کمر، جمع شده است.

خرید پیراهن ساحلی

این مدل پیراهن ساحلی برای کسانی که لاغر اندام هستند و لباس های تنگ را به گشاد ترجیح می دهند انتخاب مناسب تری است. در ضمن با اکسسوری های مختلف جور می شوند. کلاه حصیری برای ست شدن با آنها رد خور ندارد و هر مدل کفشی هم به آنها می آید.

اما اگر قدرت انتخاب دارید کفش‌های کتانی، کنفی، صندل‌های بنددار مناسب تر برای این مدل پیراهن ها هستند.

پیراهن ساحلی طرح بهومی

درباره این طرح حسابی با شما صحبت کرده ایم و لازم است با یک جست و جوی ساده حسابی درباره طرح بهومی اطلاعاتتان را بالا ببرید.

خرید پیراهن ساحلی

طرح های بهومی به کسانی که ساده و آرام هستند بیشتر توصیه می شود چون با این حالت شان در تضادند و به جای ساکت بودن، فریاد می زنند.اگر اهل آرایش هستید که هیچ، اما اگر نیستید این پیراهن ساحلی به شما رنگ و لعاب می دهد.

پیراهن ساحلی با رنگ تند

همه پیراهن های ساحلی بلند نیستند و اتفاقا همه مدل های آنها را می توانید در قدهای کوتاه هم پیدا کنید. این پیراهن ها در مجله های مد، نمونه های زیادی دارند، چه قدیمی و چه تازه. اگر قد بلند هستید شما را بلندنر و اگر کوتاه هستید هم شما را بلندتر نشان نی دهند.

خرید پیراهن ساحلی

لباس‌های میدی همچنین برای شام در ساحل، مهمانی‌های استخر و … استفاده می‌شوند و تاثیر فوق‌العاده‌ای بر همه می گذارند.

پیراهن ساحلی خالدار و راه راه

کلا در کمد هر زن خوش پوشی باید لباسی خال دار و لباسی راه راه باشد. این دو طرح همیشه دوست داران زیادی دارند. خصوصا پیراهن با خال‌خالی قرمز ، روی زمینه سفی و یا خال های سفید، روس سیاه که ما را یادمرلین مونرو می اندازد.

خرید پیراهن ساحلی

این لباس به شما حالت اکتیو را می دهد و چشم ها را روی شما متمرکز می کند؛ چه دوست داشته باشند و چه نه.

می توانید این پیراهن ساحلی را با کیف بزرگ و دمپایی های ساده جور کنید و حسابی در میان خال ها  و خط ها بازیگوشی کنید.

و در نهایت اینکه کلاه حصیری، عینک و دمپایی را کنار پیراهن ساحلی تان بگذارید!

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :