محمد رضا اهوارکی در
0

انتخاب پالتو زنانه با توجه به فرم بدن

انتخاب پالتو زنانه با توجه به فرم بدن

انتخاب پالتو برای بانوان کار سختی نیست. اکثر این پالتو را قرار است از روی مانتویشان و یا برای رفتن به محل کار بپوشند و سعی شان بر این است که تا می توانند مدل های گرم تر را انتخاب کنند که این کار نیز درست است. انتخاب پالتو زنانه با توجه به فرم بدن عنوان مقاله ای است که به آن اشاره می کنیم. 

۱- پالتو مناسب برای خانم های قد بلند

پالتوی های پاییزه مناسب خانم های قد بلند است. این پالتو ها کوتاه و عریض هستند. حتی می توانید پالتو های بلند هم بپوشید، زیرا به هیچ وجه شما را کوتاه تر نشان نمی دهند. از پالتو هایی که در وسط بسته می شوند دوری کنید زیرا شما را پهن تر نشان می دهند. به دنبال پالتوهایی باشید که مانند کت های شش دکمه در طرفین بسته می شوند.

انتخاب پالتو زنانه با توجه به فرم بدن

۲- یقه پالتو زنانه چگونه باشد؟

یقه نکته مهی است. اگر گردن بلندی ندارید از یقه های بلند و بلوزهای یقه اسکی دوری کنید. به دنبال پالتوهایی با یقه های کشیده تر و پهن تر باشید.

۳- خانم های با منحنی های کمتر در بدن چه نوع پالتویی بپوشند؟

برای خانم های با هیکل مستطیلی شکل که قوس های زیادی در بدنشان وجود ندارد مدل های پالتو ی صاف و باریک در قسمت کمر توصیه می شود. این شکل پالتو ها موجب ایجاد توهم منحنی در بدن شما می شوند و نتیجتا هیکل شما را بهتر نمایش می دهند. از طرف دیگر از پالتو های با پد در شانه دوری کنید زیرا این پالتو ها مستطیلی بودن هیکل شما را بهتر نمایان می کنند.

انتخاب پالتو زنانه با توجه به فرم بدن

۴- پالتو مناسب خانم ها با شانه های بلند و کمر باریک

پالتوهای بسته را انتخاب نکنید و به دنبال پالتوهای زنانه ای بروید که بیشتر به قسمت کمر تاکید می کند.

۵- پالتو مناسب خانم ها با سینه ی بزرگ

رنگ های تیره برای پالتویتان انتخاب کنید و از پالتوهای طرح دار دوری کنید. از پالتو های بلند دوری کنید زیرا شما را کوتاه تر نشان می دهند و کت های تا بالای زانو پیشنهاد ما به شماست.

انتخاب پالتو زنانه با توجه به فرم بدن

۶- پالتو مناسب خانم های کوتاه

از کت های بلند و عریض دوری کنید که شما را کوتاه تر نشان می دهند. بهتر است به دنبال مدل های باریک تر باشید. بهتر است از پوشیدن کت و پالتو های پف دار مثل کاپشن هم دوری کنید.

۷- پالتو مناسب خانم های متوسط

اگر هیکل متوسطی دارید تقریبا همه مدل پالتو به شما می آید. فقط باید وقت بگذارید و آن ها را پرو کرده و بهترین مدل را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

1- لباس هایی که هرگز از مد نمی افتند

2- کلویی مورتز در اینستاگرام عکس هایی از کمپین پاییزه Coach منتشر کرد

3- تفاوت پوست جز اصل و تقلبی در چیست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :