با این اکسسوری‌ها زمستانی شیک داشته باشید

همه می‌دانند که شیک بودن در زمستان نسبت به فصل‌های دیگر کار دشوارتری است. اگرچه با رعایت چند نکته می‌توان در زمستان هم خوش تیپ شد اما لازمه هر تیپ عالی استفاده از اکسسوری‌های مناسب است. زمستان هم اکسسوری‌های خاص خود را دارد که هم کاربردی هستند و هم شما را جذاب‌تر خواهند کرد. با این اکسسوری‌ها زمستانی شیک داشته باشید.

شال گردن شیک

واضح است که همه در زمستان به شال گردن نیاز دارند. برای شیک‌تر شدن از شال گردن‌های باکیفیت و شیک با رنگ‌های مناسب تیپ خود استفاده کنید.

گرم کننده پا

پوشش‌هایی وجود دارند که مخصوص پاهای شما هستند و کار گرم کردن پاها به خصوص ساق پا را در زمستان انجام می‌دهند. این پوشش‌ها معمولا از جنس بافتنی هستند و می‌توان آن را از زیر شلوار بیرون پوشید.

با این اکسسوری‌ها زمستانی شیک داشته باشید

دستکش چرم

همه در زمستان به دستکش نیاز دارند اما فقط خانم های خوش تیپ از دستکش چرم استفاده می کنند. اگر می خواهید باکلاس و شیک باشید یک دستکش چرم ساده و اندازه دستتان تهیه کنید.

دستکش بلند بدون انگشت

داشتن دستکش و کار کردن با گوشی لمسی به صورت همزمان غیر ممکن است. برای حل این مشکل می‌توانید از دستکش‌های بلند بدون انگشت استفاده کنید که در مدل‌ها و رنگ‌های شیک در بازار موجودند.

با این اکسسوری‌ها زمستانی شیک داشته باشید

کلاه بره

کلاه بره یکی از لباس‌های خاص استایل فرانسوی است. اگر با کلاه‌های بافتنی مشکل دارید یک کلاه بره شیک می‌تواند کامل کننده استایل شما باشد و همزمان شما را گرم نگه دارد.

کیف چرم دوشی

پوشش‌های گرم و حجیم زمستانی به اندازه کافی دست و پاگیر هستند و یک کیف دستی هم می‌تواند این دردسر را بیشتر کند پس بهتر است از یک کیف چرم دوشی شیک استفاده کنید.

جواهرات براق

برای اینکه زمستان شیکی داشته باشید می‌توانید از جواهرات زیبا در کنار لباس‌های خود استفاده کنید. چیزهایی مثل سنجاق سر، دستبند و سنجاق سینه که به استایل شما جذابیت ببخشند.

با این اکسسوری‌ها زمستانی شیک داشته باشید

مطالب مرتبط:

1- ۱۲ اکسسوری ضروری برای خانم‌های خوش تیپ

2- سرمایی‌ها چگونه لباس بپوشند؟

3- ست کردن اکسسوری ها با استایل‌های محجبه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :