chadmin در
12,789

4 عطر ارزان قیمت زنانه که بهترین انتخاب برای زمستان هستند؛ با هزینه کم، خوشبو باشید

4 عطر ارزان قیمت زنانه که بهترین انتخاب برای زمستان هستند؛ با هزینه کم، خوشبو باشید
عطرها بیشتر از اینکه باعث لذت یا آزار شما بشوند روی دیگران تاثیر می‌گذارند! شاید شما دوست داشته باشید در هوای سرد زمستان یک عطر خنک و تند تابستانی بزنید! آن هم نه با یک بار اسپری کردن، بلکه به قول معروف دوش عطر بگیرید! این کار شاید شما را خوشحال کند ولی همیشه در نظر داشته باشید که رد بو مهم است نه اینکه از بوی عطر شما همه احساس خفگی کنند! ضمن اینکه عطرها را بنابه هوا و فضا انتخاب کنید. حتما به گرمی و سردی آنها و زمانی که استفاده می‌کنید توجه داشته باشید تا خاطره‌ای خوش از شما به جا بماند!

عطر ارزان قیمت زنانه

عطرهای زنانه به طور کلی رایحه‌ی ملایم و دلنشین دارند ولی درصد آن بالا و پایین می‌شود. در حال حاضر که در روزهای سرد سال قرار داریم بهتر است سری به عطرهایتان بزنید، اگر تمام آنها خنک و مناسب روزهای گرم هستند یک تجدیدنظر بکنید و خودتان را به یک عطر جدید مهمان کرده و هدیه‌ای برای خودتان بخرید!

این 4 عطر را در فصل زمستان اصلا از یاد نبرید که فوق‌العاده جذابیت به شما می‌بخشند!

عطر لانکوم لانوییت ترزور

5

این عطر یکی از شاهکارهای برند لانکوم است. رایحه‌ای گلی و میوه‌ای که مخصوص بانوان شیک است! اگر دنبال یک عطر پاییز و زمستانه هستید بدون تردید به سراغش بروید!

برای اینکه عطرهای اصل هم سرسام آور گران شده‌اند و هم اینکه تشخیص اصل آنها به سختی اتفاق می‌افتد با قیمت کمتر هم می‌توانید مشابه این عطر را داشته باشید.

5

برند فرگرنس دقیقا مشابه لانکوم لانوییت را تولید کرده است. با مبلغی حدود یک دهم لانکوم این عطر را داشته باشید و از بوی خوشش لذت ببرید!

عطر دیور پویزن

5

ترکیب فوق‌العاده‌ای از گل‌های شرقی! این عطر با روح و روان شما بازی می‌کند و از بس خوب است هرکسی به شما برسد نام عطرتان را خواهد پرسید! ماندگاری و پخش بوی آن عالی است.

5

اگر می‌خواهید با قیمت کمتری پویزن را داشته باشید از برند برندینی آن را تهیه کنید. همان عطر را خواهید داشت با ماندگاری کمتر که چیزی از ارزش‌های این رایحه‌ی بی نظیر کم نمی‌کند!

عطر گوچی فلورا

5

گوچی را که می‌شناسید؟ عطرهای ماندگار و بی نظیری دارد. گوچی فلورا تلفیقی از بوی گرم و شیرین و شما را یاد خاطره‌های خوش می‌اندازد! رایحه‌ای صددرصد زنانه که کاملا منحصر به فرد است. ماندگاری آن بسیار خوب است و با پخش بالای آن همه متوجه می‌شوند که شما وارد محل شدید!

5

برای اینکه در این وانفسای گرانی بتوانید این رایحه را تهیه کنید و قیمت کمتری بپردازید برند کالکشن مشابه آن را در بازار توزیع کرده است. حتی برای اینکه بدانید با این بو خوشحال هستید یا خیر، می‌توانید مشابه آن را تهیه کنید و با اطمینان نسبت به اصل آن اقدام بفرمایید!

عطر باکارات رژ قرمز

5

از این عطر به سادگی نمی‌توان گذشت! بوی سحرآمیزی دارد و بی نهایت تاثیرگذار است. پخش و ماندگاری آن فوق العاده است و اگر دوست دارید در کنار ظاهرتان عطر شما معرف شخصیت و شیک بودنتان باشد حتما باکارات رژ قرمز را انتخاب کنید!

5

با توحه به اینکه قیمت باکارات تاحدود زیادی بالاست شرکت‌های زیادی اقدام به تهیه مشابه آن کرده‌اند. این نمونه از شرکت الحمیرا خیلی با اصل باکارات رژ قرمز شباهت دارد و اگر می‌خواهید به خرید آن اقدام کنید انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

 دیدگاه شما

دوست دختر اون وو در تاریخ 07 ژانویه 2024

عالی بودن مرسیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :