راه استفاده از گوشواره‌های میخی

خانم‌های زیادی علاقه به تعویض گوشواره‌هایشان در بازه‌های زمانی مختلف دارند و قصد استفاده از مدل‌های جدید و به روز را دارند و به این نکته توجه می‌کنند که این مدل گوشواره به فرم صورت‌شان می‌آید و یا خیر؟ اما عوض کردن گوشواره خود معضلی بزرگ است که در این مقاله می‌خواهیم راه استفاده از گوشواره‌های میخی را آموزش دهیم.

 

مطالب مرتبط:

۱- ۲۰ مدل گو‌شواره آویزان حیرت انگیز

۲- ۱۸ مدل گو‌شواره مینیمال که نیاز به ست کردن ندارند

۳- چگونه از گو‌شواره نگهداری کنیم؟

۴- ۲۲ مدل گوشواره ساده برای خانم های خوشتیپ

 

۱- تمیز کردن گوشوار‌ه‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید: کافیست آن‌ها را در ترکیبی از الکل قرار دهید و بگذارید چند دقیقه ای در محلول بماند. می‌توانید از صابون‌ها یا شوینده های بدون بو نیز برای ضد عفونی کردن گوشواره استفاده کنید.

راه استفاده از گوشواره‌های میخی

۲- جدا کردن گوشوا‌ره از گوش : اگر گوشواره‌ای که روی گوشتان است دو قسمتی است و قسمت پشتی هم دارد پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا آن را باز کنید و سپس قسمت اصلی گوشواره را جدا کنید. ولی در گوشوا‌ره‌هایی مثل مدل‌های فرانسوی به راحتی می‌توانید با جدا کردن قسمت انحنا‌دار گوشوا‌ره را از گوش خود جدا کنید.

راه استفاده از گوشواره‌های میخی

۳- کمی الکل یا مایع ضد عفونی کننده را با گوش پاک کن روی قسمت سوراخ شده گوش بمالید: این کار را برای ضد عفونی کردن گوش انجام می‌دهید.

راه استفاده از گوشواره‌های میخی

۴- گوشوا‌ره جدید را به داخل سوراخ گوش فرو کنید. 

راه استفاده از گوشواره‌های میخی

۵- اگر گوشوا‌ره از قسمت پشتی تشکیل شده آن را نیز ببندید تا محکم شود.

راه استفاده از گوشواره‌های میخی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 05 مارس 2017

به نظر من این مدل گوشواره ها مناسب خانم هایی است که موهای کوتاهی دارند. لطفا بازم در مورد گوشواره و گردن بند مطلب جدید قرار بدیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :