زوج‌های مشهوری که لباس‌هایشان را با هم ست کردند

حتما شما هم تجربه زوج‌هایی را داشته‌اید که شبیه همدیگر لباس می‌پوشند، یا شاید هم خودتان از جمله این افراد باشید. پوشیدن لباس‌های شبیه هم می‌تواند یک سرگرمی باشد، نشان عشق و دوست داشتن باشد و یا حتی صرفه جویی در زمان برای خرید لباس.

ست کردن لباس سلبریتی ها

خلاصه به هر منظوری که این کار را انجام دهند، دیدن‌شان لبخند و برقی به چشم می‌آورد. در میان، چهره‌های مشهور و به قولی سلبریتی‌ها هم بسیار این موضوع دیده شده؛ چه در تیپ و استایلی که در زندگی عادی و گشت‌های معمول می‌زنند چه در مراسم و جشن‌هایی که باهم شرکت می‌کنند. مطلبی که می‌خواهید درباره برخی از آن‌هاست. اما پیش از دیدن تصاویر آن‌ها می‌خواهیم ببینم مطالعات در این زمینه چه می‌گوید.

لباس هماهنگ خبر می دهد از عشق درون؟

مطالعاتی وجود دارد که تأکید می‌کند «تطابق» با همسرمان در سبک؛ مترادف با تخیل، خلاقیت و میل به احساساتی نشان دادن و اتحاد است.
زوج‌هایی که لباس‌های یکسانی را انتخاب می‌کنند، همیشه در هالیوود مورد توجه قرار می‌گیرند، در واقع برای هالیوودی بودن تنها کافی نیست که فقط با معشوق خود احساس خوبی داشته باشید، بلکه باید لباس‌ها را هماهنگ کنید تا مردم درباره شما صحبت کنند، به خصوص اگر برایتان مهم است که پشت سرتان حسابی حرف راه بیافتد.

ست کردن لباس سلبریتی ها

برد پیت و هماهنگی با همه عشق‌ها

در میان بازیگران سرشناس، بردپیست یکی از کسانی است که علاقه زیادی به هماهنگ کردن لباس های‌اش با همسران و همراهانش نشان داده است. بردپیت زمانی که با جاستین بود؛ موهای‌شان را هم شبیه هم می‌زدند. آن‌ها بارها لباس‌های یکسانی پوشیدند که یکی از آن‌ها لباسی سر تا پا چرمی بود.

 

برت پیت با آنجی هم در مراسم ۲۰۱۴ تیپ یکسانی زدند. آن‌ها تاکسیدوی مشکی پوشیدند و به معنای تمام و کمال جذابیت یک زوج با لباس‌های مشابه را به رخ همه کشیدند.

ست کردن لباس سلبریتی ها

دیوید و ویکتوریا بکهام؛ عشق میان ستاره‌ها

این زوج هم خیلی وقت‌ها پیش آمده که لباس‌های مشترک با هم بپوشند. لباس یک دست مشکی، بنفش رنگ و کت شلوارهایی از یک جنس که حتما زحمت طراحی‌شان را ویکتوریا کشیده است.

آن‌ها بارها لباس‌های جین و تونیک هم باهم ست کرده‌اند و می‌شود گفت آن‌ها یکی از بهترین زوج‌های همسان در جهان هستند تا جایی که ما را به این باور می‌رساند که عشق بین ستاره‌ها واقعاً وجود دارد!

ویلیام و کیت میدلتون

باور کنید می‌خواستیم این بار از این زوج حرفی به میان نیاوریم اما مگر می‌شود که آن‌ها را در این ست ورزشی زیبا دید و نگفت که آن‌ها هم از زن و شوهرهایی هستند که بارها با همدیگر ست کرده اند. گاهی البته تنها در رنگ لباس های‌شان هماهنگ بوده اما بازهم مورد توجه قرار گرفته اند.

ست کردن لباس سلبریتی ها

بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک: درخشش کابوی بودن

در اواسط دهه ۹۰، بریت و جی‌تی که رویا و ستاره نوجوانی بودند عاشق موسیقی پاپ، با کت و شلوار جین و کلاه کابوی جلوی دوربین آمدند.

آنها تا مدت‌ها همانقدر که درباره موسیقی‌شان صحبت می‌شد؛ درباره لباس های‌شان حرف بود و روی مجلات و روزنامه‌ها هم می‌رفت.

ست کردن لباس سلبریتی ها

جنیفر لوپز و مارک آنتونی: عاشقانه‌های کوتاه

مارک آنتونی و جنیفر لوپز – که این روزها عشق بزرگی را تجربه می‌کند- باهم لباس‌هایشان را ست می‌کردند. می‌شود گفت جنیفر و مارک کلا رنگ‌های مشابه می‌پوشیدند.

ست کردن لباس سلبریتی ها

آنها با پزهای عاشقانه‌ای که می‌گرفتند، از پس دوربین؛ زندگی گرمی را به طرفدارانشان نشان می‌دادند.

کیم کارداشیان و کانیه وست

هرجا پای صحبت از لباس است، پای یکی از خانواده کیم کارداشیان‌ها هم در میان است. کیم و کانیه هر دو عاشق کت‌های بزرگ و کرکی بودند و بارها هم با این مدل لباس که تن هر دوی‌شان بود به میان مردم و جلوی دوربین‌ها آمدند و خودی نشان دادند.

ست کردن لباس سلبریتی ها

میلا و اشتون؛ قدیمی‌های ماندگار

اشتون کوچر و میلا کونیس در برنامه «آن شوی دهه ۷۰» با هم آشنا شدند اما تا سال‌ها بعد هیچ دیدار و رابطه‌ای باهم نداشتند تا اینکه در سال ۲۰۱۲ بازهم در میان‌شان رابطه‌ای قوی پیدا شد. آن‌ها سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند و دو فرزند دارند.

ست کردن لباس سلبریتی ها

این زوج هم با لباس‌های هماهنگ یا از مدل و رنگ و یا هر دو بارها دیده شدند.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :