رعنا شریعتی در
55,766

عجیب اما واقعی؛ این 14 سلبریتی محبوب پیژامه پوشیدند و دل ربودند!

عجیب اما واقعی؛ این 14 سلبریتی محبوب پیژامه پوشیدند و دل ربودند!

پیژامه و لباس خواب، همانطور که از اسمش مشخص است لباس راحتی است که هنگام خواب و استراحت در منزل به تن می‌کنند. اما از آن جایی که در دنیای مد هیچ چیزی غیر منتظره نیست، گاهی لباس‌ خواب‌ها و پیژامه‌ها هم بیرون از منزل و حتی در مراسم مختلف پوشیده می‌شوند.

برخی از سلبریتی‌ها پس از امتحان کردن سبک‌ها و مدهای مختلف در لباس پوشیدن، به فکر پوشیدن لباس‌های راحتی در موقعیت‌های مختلف افتادند که در ادامه تعدادی از این استایل‌های عجیب و راحتی را با هم می‌بینیم که البته اکثر این استایل‎‌ها با این که راحتی به نظر می‌رسند اما بسیار گران‌قیمت و از برندهای معروف هستند که شاید اگر شما هم آن‌ها را با قیمت‌های گزاف خریداری کرده بودید، دلتان نمی‌آمد که فقط در منزل بپوشیدشان!

سلبریتی‌ها با پیژامه

دمی لواتو

این خواننده معروف، ست لباس خواب ساتن سورمه‌ای رنگ را برای رفتن به تماشای یک نمایش در نیویورک انتخاب کرد. او برای این استایل از سندل‌های پاشنه‌دار استفاده کرد و همانطو که می‌بینید هیچ اکسسوری دیگری به همراه ندارد. حتی کیف دستی.

سلبریتی‌ها با پیژامه

 

جی‌جی حدید

این سوپر مدل محبوب، با لباس خواب راه‌راه سفید و سبز و سندل‌های سفید پاشنه‌دار هنگام خروج از آپارتمانش در نیویورک دیده شد. البته کمربند منگوله‌دار سفید کمی استایلش را از راحتی درآورده است.

سلبریتی‌ها با پیژامه

کورتنی کارداشیان

از آن‌جایی که خواهران کارداشیان اغلب اوقات، تیپ‌های عجیب و غیرمنتظره می‌زنند، پوشیدن یک دست لباس راحتی از جنس ابریشم برای یک سفر هوایی طولانی، منطقی به نطر می‌رسد.

سلبریتی‌ها با پیژامه

همانطور که می‌بینید لباس‌های راحتی سلبریتی‌ها همیشه ست نیستند. جرد لتو بلوز آستین‌دار و طرح‌داری از گوچی را با شلوار ابریشمی گل‌داری از همین برند ست کرده است که هیچ ربطی هم به هم ندارند! او کتانی‌های راحتی و بنددار را هم برای قدم زدن با این لباس‌های راحتی در خیابان‌های لس‌آنجلس انتخاب کرده است.

سلبریتی‌ها با پیژامه

همانطور که گفتیم، گاهی اوقات سلبریتی‌های معروف روی فرش‌ قرمزها هم با لباس‌های راحتی حاضر می‌شوند. ریحانا را می‌بینید که ست راحتی ابریشمی زیبای خود را روی یکی از فرش قرمزها به تن دارد. این خواننده به خوبی سندل‌ها و اکسسوری‌هایی مثل گوشواره و گردنبندش را با هم ست کرده و استایل جالبی را ساخته است.

مدل موهای باز و براشینگ شده هم بهترین مدل برای این استایل راحتی به نظر می‌رسد.

سلبریتی‌ها با پیژامه

جینا دیویس

به نظر می‌رسد این دیگر از شیطنت‌های پاپاراتزی‌ها باشد تا یک استایل خودخواسته! جینا دیویس، بازیگر و مدل آمریکایی با سویشرت صورتی و پیژامه‌ی چهارخانه و از همه عجیب‌تر پابرهنه احتمالا برای پیدا کردن آنتن موبایلش، از خانه بیرون زده و شکار دوربین‌ها شده باشد وگرنه حداقل یک جفت کفش یا دمپایی می‌پوشید.

سلبریتی‌ها با پیژامه

کلی بروک

این بازیگر و مدل معروف، بارها پیش آمده که با لباس‌های راحتی در خیابان دیده شده است اما هیچ وقت استفاده از کفش‌های پاشنه‌دارش را فراموش نمی‌کند! او حتی کیف دستی‌اش را هم متناسب با کفش‌هایش انتخاب کرده که هیچ ربطی به استایل راحتی‌اش ندارد.

سلبریتی‌ها با پیژامه

مایکل جکسون

شاید باورتان نشود ولی مایکل جکسون برای حضور در یکی از دادگاه‌هایش پیژامه‌ی آبی رنگ و طرح‌داری را با کت کلاسیک مشکی پوشید که واقعا ترکیب عجیبی برای دادگاه بود!

سلبریتی‌ها با پیژامه

مت دیمون

این بازیگر هالیوودی در پوشیدن لباس راحتی کمی متفاوت‌تر از بقیه عمل کرد و با پوشیدن ربدوشامبر به جای ست راحتی، خلاقیت به خرج داد. او با این استایل در مراسم جوایز سالانه ICG Publicist در بورلی هیلز کالیفرنیا حاضر شد.

سلبریتی‌ها با پیژامه

هایدی کلوم

این بازیگر معروف هم از جمله سلبریتی‌هایی است که راحتی در سفر را به هر چیزی ترجیح می‌دهد. او برای یکی از سفرهای طولانی خود این ست راحتی نخی را به تن کرد. دمپایی‌های انگشتی تخت هم بهترین گزینه برای ست شدن با این استایل راحتی به نظر می‌رسید.

سلبریتی‌ها با پیژامه

دوین وید

ستاره‌ی سابق NBA هم با تقلید از سبک مایکل جکسون که بالاتر دیدیم. ست راحتی ساتنش را با کت کت کلاسیک مشکی و کتانی‌های اسپورت سفید پوشید. سه آیتمی که به هیچ وجه با هم همخوانی ندارند و باعث جلب توجه بیشتر او در مراسم امی شده‌ بودند.

سلبریتی‌ها با پیژامه

ریتا اورا

در نظر بگیرید اگر یک فرد عادی همچین تیپی بزند، چقدر مضحک و تمسخرآمیز جلوه می‌دهد اما ریتا اورا ست راحتی شلوارکی خود را با جوراب‌های پارازین مشکی بلند از پرادا و کفش‌های پاشنه‌دار در مراسم جوایز مد 2018 در لندن پوشید!

تل کارشده و عروسکی روی سرش هم جلوه‌ی خاصی به این استایل عجیب و غریبش داده است.

سلبریتی‌ها با پیژامه

کارولینا کورکووا

این مدل معروف، به خوبی طرح و رنگ ست راحتی‌اش را با لوکیشن تعطیلاتش ست کرده و به نوعی بهترین انتخاب را داشته است. کیف دستی کوچک با رنگ نارنجی پاستلی و گل فانتزی روی آن هم بسیار به استایل فانتزی‌اش می‌آید.

سلبریتی‌ها با پیژامه

ال فانینگ

هنرپیشه خوش‌چهره‌ی هالیوود با این اورال راحتی و کارتونی خود در یک برنامه زنده تلویزیونی شرکت کرد. او برای این استایلش از هیچ اکسسوری خاصی استفاده نکرده ولی سندل‌های جلوباز و پاشنه میخی زیبایی را با آن ست کرده بود.

سلبریتی‌ها با پیژامه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :