رقیه باقری در
1,712

از صندلی روی سر تا عنکبوت صورت؛ عجیب‌ترین اکسسوری سلبریتی‌ها که باید ببینید!

از صندلی روی سر تا عنکبوت صورت؛ عجیب‌ترین اکسسوری سلبریتی‌ها که باید ببینید!

وقتی قرار است گه استایل فرد را در نظر بگیریم، انتخاب کنیم کدام مجموعه جذاب‌تر است، همه جزئیات اهمیت خود را پیدا می‌کنند. بسیاری از سلبریتی‌ها این موضوع را به خوبی می‌دانند. منظور ما فراتر پوشیدن اسکارف، کیف مجلل خاص یا اکسسوری جالب توجه برای هرچه بیشتر دیده شدن روی فرش قرمز است. این آیتم‌ها برای دیده شدن کافی نیستند. به همین دلیل است که برخی از این ذوق و استعداد فشن خود را به کار می‌گیرند و انتخاب می‌کنند که المان‌های اصیل‌تری به لباس‌هایشان اضافه کنند.  در نتیجه زمانی که با استایل خود می‌درخشید و در ذهن‌ها نقش می‌بندید، شما را تا سال‌ها و سال‌های آینده با آن قاب و مجموعه‌ زیبا به خاطر خواهند داشت. پس جایگاه اکسسوری‌ها و لوازم جانبی استایل را نمی‌توان نادیده گرفت.

هانتر شافر

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

هانتر مدل 24 ساله آمریکایی بعد بازی کردن در فیلم‌های علمی – تخیلی که بازی کرد، چهره فراموش نشدنی خود را روی فرش قرمز حفظ کرد و با جانوری شبیه عنکبوت و لنزهای بی رنگ کننده نقش خود را تثبیت کرد. و استایل فراموش نشدنی را برجای گذاشت.

شِر

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

منظور ما فراتر پوشیدن اسکارف، کیف مجلل خاص یا اکسسوری جالب توجه برای هرچه بیشتر دیده شدن روی فرش قرمز است. این آیتم‌ها برای دیده شدن کافی نیستند.به همین دلیل است که برخی از این ذوق و استعداد فشن خود را به کار می‌گیرند و انتخاب می‌کنند که المان‌های اصیل‌تری به لباس‌هایشان اضافه کنند.  در نتیجه زمانی که با استایل خود می‌درخشید و در ذهن‌ها نقش می‌بندید، شما را تا سال‌ها و سال‌های آینده با آن قاب و مجموعه‌ زیبا به خاطر خواهند داشت.

ووپی گلدبرگ

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

ووپی گلدبرگ را از فیلم راهبه بدلی می‌شناسید، او همواره ساده لباس می‌پوشد اما انگشتری که با لباس شب مشکی در اسکار ۲۰۱۶ بر دست داشت، سبک او را کمی دور از پیش فرض‌ها می‌کند. این انگشتر به شکل اختاپوس با شاخک‌ها و پاهایش روی دست ووپی را پوشانده بود، این انگشتر از مروارید و نگین‌های کریستالی طراحی شده بود.

دوجا کت

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

در مراسم اهدا جوایز موزیک ویدئو MTV دوجا کت، رپر ۲۷ ساله آمریکایی نشان داد که می‌توان از صندلی به عنوان کلاه و بالعکس استفاده کرد. این نوع اکسسوری‌ها اغلب متداول نیستند اما برای اجرا در مراسم‌های متفاوت ایده جالبی به نظر می‌رسند. پس الگوی مناسبی برای الهام نیست. معمولا این نوع ایده‌ها برای اجرای کاستوم خاصی در نظر می‌گیرند تا فضاسازی بهتری را نسبت به موضوع محوری فیلم یا مراسم داشته باشند.

جرد لتو

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

ممکن است ترسناک به نظر برسد که فردی با سر خود در دست وارد مراسم مت گالا شود. باید گفت که درست است که مت گالا مهد نمایش مد اغراق آمیز ولی بازهم وحشتناک به نظر می‌رسد همین امر باعث خیره شدن دوربین‌ها به سمت جرد لتو در مراسم مت گالا 2018 شود سالی او در فیلم‌های متعددی درخشید.

لیلی کالینز

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

حتی می‌توانید از هنرمندان پیشین نیز برای اکسسوری ایده بگیرید. لیلی کالینز، ستاره سریال امیلی در پاریس، در مراسم مت گالا 2019 به عنوان ادای احترام به  پریسیلا پریسلی  همسر سابق الویس پریسلی با مدل موهای او در مراسم عروسی‌اش با تِل ضخیم و گل‌های ظریفی که روی موها پخش شده‌اند روی فرش قرمز ظاهر شد.

لیدی گاگا

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

لیدی گاگا سال‌هاست یکی از آن دسته سلبریتی‌هایی است که  از پیشگامان استایل‌های عجیب و غریب است و در این زمینه تا حدودی موفق بوده و بسیاری از المان‌های استایل او مثل کفش‌های سنگین پلت فرمی شناخته شده‌اند. یکی از به یاد ماندنی‌ترین لوازم جانبی او همین ستاره نوک تیز بود که به نظر می‌رسد او از نقطه‌ی دیگری از منظومه شمسی در مراسم گرمی 2010 آمده است.

کیم کارداشیان

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

کیم کارداشیان، از آن دسته سلبریتی‌هایی که با استایل‌هایش دنیای حواشی را پر می‌کند. از پوشیدن لباس مرلین مونرو در مت گالا که  از چشم هیچکس دور نمانده که بگذریم، این پالتو و بوت دلاری با آن کیفی که به شکل کیسه پول است هماهنگی جذابی را نشان می‌دهد.

ریانا

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

یکی از استایل‌های دیگری که  در مت گالا 2018 ماندگار شد، سبک پاپ طور ریانا، خواننده خوش صدای سبک پاپ آمریکاست. ریانا از آن دسته افرادی است که هر چه می‌پوشد، در هر موقعیتی هم که باشد حتی بارداری جذاب و دوست داشتنی به نظر می‌رسد.

ال فانینگ

اکسسوری عجیب سلبریتی‌ها

هارمونی که تناژ رنگ لباس با پوست فرد ایجاد می کنید از فاکتورهایی است که باید در نظر بگیرید. ال فانینگ این نکته را به خوبی می‌داند و هر وقت در مراسم‌ها حضور پیدا می‌کند مثل دختری در سرزمین رویایی ملفیسنت ظاهر می‌شود. این اکسسوری‌های که به ناخن‌های ال آویز شده است نیز یکی از موارد دور از انتظار در مورد ظاهر فانینگ است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 15 ژانویه 2023

کلا هر کی معروف میشه باید بره تیمارستان بعد یه مدت

ناشناس در تاریخ 17 ژانویه 2023

مزخرفن

ناشناس در تاریخ 18 ژانویه 2023

خدا شفا بده

نزت آن اب ط در تاریخ 19 ژانویه 2023

ودف

مامان در تاریخ 21 ژانویه 2023

خدا شفاشون بده

مجیدکافی در تاریخ 22 ژانویه 2023

دمت گرم با خبرهایت در مورد سلبریتیهاارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :