نیلوفر شهدوست در
18,073

بازیگران ایرانی در چالشی‌ترین برنامه‌ی این روزها! مدیری و مهمانانش در «اسکار» چه می‌پوشند؟

بازیگران ایرانی در چالشی‌ترین برنامه‌ی این روزها! مدیری و مهمانانش در «اسکار» چه می‌پوشند؟

جدیدترین اثر مهران مدیری با نام اسکار روانه پخش شده است و توانسته مانند همیشه با استقبال مخاطبان روبه‌رو شود. مدیری با ارائه ایده‌های خلاقانه و با همان نمک همیشگی و مدیریت قوی‌اش در صحنه، بار دیگر مهمان خانه‌ها شده و از حضور بازیگران محبوب در ترکیبی متوازن در کنار یکدیگر بهره برده است. به‌مناسبت پخش این برنامه در هفته‌های اخیر، نگاهی به استایل برخی از بازیگران حاضر در آن داشته‌ایم. با ما همراه باشید.

استایل بازیگران در اسکار مهران مدیری

الیکا عبدالرزاقی

استایل بازیگران در اسکار مهران مدیری

عبدالرزاقی از بازیگران نمکین و جذابی است که در نقش‌های طنز حضوری بسیار موفق داشته و دارد. او از بهترین انتخاب‌های تیم مجموعه اسکار برای شرکت در این مسابقه است. الیکا در پوشش هم تصمیمات خوبی گرفته و استایل مناسبی برای این مسابقه تدارک دیده است. او را با رویه‌ای خوش‌دوخت و بلند می‌بینیم که یقه‌ای متناسب با اندامش دارد و رنگ شیری‌اش در تناسب با رنگ‌های دیگر استایل است. استفاده از رنگ‌های خنثی و کم‌رنگ مانند آبی، طوسی و شیری در کنار یکدیگر بسیار مناسب به‌نظر می‌رسد. این رنگ‌ها با هم هماهنگ‌اند و تصویر خوشایند و آرامی از حضور فردی بشاش و خنده‌رو ارائه می‌دهند. شلوار گشاد هم متناسب با اندام کشیده و قد بلند الیکا عبدالرزاقی است.

سحر ولدبیگی

استایل بازیگران در اسکار مهران مدیری

ولدبیگی هم انتخاب‌های خوبی برای پوشش خود در اسکار داشته است. او از سبک مونوکروم در تلفیق با کنتراست استفاده کرده است. منظور از این عبارت‌های فرنگی چیست؟ استایل او مونوکروم است؛ یعنی تمام بخش‌هایش از یک رنگ مشکی انتخاب شده‌اند. در این تیپ و پوشش شاهد کنتراست یا همان تضاد هم هستیم. رنگ مشکی لباس‌ها با رنگ سفید شال در تضادی زیبا و متوازن دیده می‌شود. استفاده از شلواری با قد کوتاه و بوت بلند هم باعث شده که تیپ نیمه‌رسمی سحر برای شرکت در موقعیتی طنزآلود و نیمه‌خودمانی مناسب به‌نظر برسد.

نگین معتضدی

استایل بازیگران در اسکار مهران مدیری

معتضدی بازیگر خوش‌چهره‌ای است و حضورش در موقعیت‌های مختلف نشان داده که به رنگ و طرح‌های مختلف علاقه دارد و اهل تنوع است. در اسکار هم با سارافون و شلواری ظاهر شده که شیری-سفید هستند و آن‌ها را در کنار رنگ سبز نشانده است. بسیاری از افراد چشم‌رنگی مایل‌اند که از طیف رنگ‌های سبز و آبی استفاده کنند تا سایه این رنگ‌ها بر چهره‌شان و در تناسب با رنگ چشم‌هایشان خاص جلوه کند. نگین هم از این ترفند زیاد استفاده می‌کند و مانند بسیاری از مواقع دیگر به‌سراغ رنگ سبز رفته است. انتخاب رنگ‌های سبز مختلف استایل نگین می‌توانست چشم‌نوازتر باشد. در واقع، بهتر بود که تمام رنگ‌های سبز از طیفی مشابه انتخاب می‌شدند. در حال حاضر، تفاوت طیفی رنگ سبز موجود در بخش‌های مختلف پوششش باعث شده که کلیت کار کمی آشفته و نامتوازن به‌نظر برسد. برای مثال به ترکیب رنگی کفش و جوراب‌ها نگاه کنید؛ نتیجه خوبی به‌وجود نیامده است.

رویا میرعلمی

استایل بازیگران در اسکار مهران مدیری

میرعلمی هم از بازیگران باسابقه تئاتر است که مخاطبان او را بیشتر به‌واسطه حضور در سریال‌های طنی می‌شناسند. او هم از طنازان نمکینی است که حضور مثبت و دوست‌داشتنی دارد. در برنامه اسکار هم او را با همان انرژی همیشگی و البته استایلی مناسب می‌بینیم. رویا برای انتخاب پوشش خود به‌سراغ بارانی بلندی رفته که یقه‌ای پهن دارد و چهارشانه است. چنین انتخابی برای او که قد بلندی دارد و درشت‌اندام نیست، گزینه خوبی به‌نظر می‌رسد. ترکیب رنگ‌های استایلش هم با یکدیگر در تناسب و هم‌خوانی‌اند. آرایش صورت و مدل موهای رویا میرعلمی هم متناسب با چهره و موقعیتی است که در آن شرکت کرده و باید بگوییم که او هم نمره قبولی را در زمینه شرکت در مراسم اسکار از آن خود می‌کند.

فرناز رهنما

استایل بازیگران در اسکار مهران مدیری

رهنما را با بازی در مجموعه ساختمان پزشکان می‌شناسیم. هرچند که او سابقه حضور در کارهای متنوعی را دارد، اما نقش شیرینی که در آن سریال داشت، هنوز هم جذاب است. فرناز برای شرکت در اسکار انتخاب‌های جذابی برای پوشش خود داشته است. او رویه‌ای با یقه‌ای پهن و دوختی باکیفیت انتخاب کرده و شالی خوش‌رنگ را به این استایل اضافه کرده است. ترکیب رنگ مشکی و شال خردلی مناسب از کار درآمده و از سوی دیگر، مدل رویه هم برای اندامش مناسب است. این تیپ نیمه‌رسمی که بیشتر تمایل به سمت اسپرت‌شدن دارد، برای حضور در رویدادی طنزآلود انتخاب خوبی است.

نیکی مظفری

استایل بازیگران در اسکار مهران مدیری

مظفری شاید تا اینجای اسکار لقب خوش‌پوش‌ترین بانوی این برنامه را به خود اختصاص بدهد. او که اندام بلند و کشیده‌ای دارد، با ترنچ کتی خوش‌دوخت و خوش‌رنگ ظاهر شده که در همراهی با شلوار جین مدل‌دار، شالی با رنگ مناسب و بوت‌هایی قهوه‌ای و اسپرت بسیار استاندارد و زیبا به‌نظر می‌رسد. نیکی نشان می‌دهد که کیفیت دوخت و جنس لباس‌ها چقدر مهم‌اند و به ما کمک می‌کنند که خوش‌پوش‌تر و شیک‌تر از همیشه به‌نظر برسیم.

نگاهی به انتخاب آقایان در اسکار

آقایان حاضر در اسکار انتخاب‌های چشم‌گیری نداشته‌اند. آن‌ها یا از کت‌وشلوار استفاده کرده‌اند یا با پیراهن مردانه و شلواری رسمی دیده شده‌اند. شاید شاخص‌ترین حضور درمیان آن‌ها به نیما شعبان‌نژاد برسد. او از کت‌وشلوارهایی خوش‌دوخت برای بخش استودیو استفاده کرده که ترکیب رنگ‌هایی مناسب دارند و با اکسسوری‌هایی مانند عینک قرمز یا جوراب‌های رنگی شاخص و دیدنی می‌شوند. به‌طور کلی، شعبان‌نژاد شخصیت خاص و سلیقه‌ای ویژه دارد و این موضوع را در پوشش خود انعکاس می‌دهد. نیما درمیان مردان حاضر در اسکار، امتیاز بیشتری از نقطه‌نظر استایل دریافت می‌کند. در بخش‌هایی که خارج از استودیو ضبط شده‌اند هم او را با تیپی کاملا اسپرت و منطبق بر ویژگی‌های شخصیتی و راحتی موردپسندش می‌بینیم. این انتخاب هم نمره قبولی می‌گیرد.

در آخر

استایل بازیگران در اسکار مهران مدیری

برنامه اسکار در چندین قسمتی که پخش شده، بسیار جذاب بوده و توانسته مخاطبان پرشماری را با خود همراه کند. حضور گرم مهران مدیری، همراهی طنزآمیز و تکمیل‌کننده نیما شعبان‌نژاد و دعوت از چهره‌هایی دوست‌داشتنی و فعال در حوزه طنز باعث شده که این برنامه دیدنی شود. تقریبا تمام شرکت‌کنندگان برنامه اسکار از استایل‌های خوبی بهره برده‌اند و به مقوله پوشش و تیپشان اهمیت داده‌اند. باید ببینیم که در ادامه، از چه بازیگران و چهره‌هایی برای حضور در این برنامه استفاده خواهد شد. شاید باز هم نگاهی به استایل‌های آن‌ها داشته باشیم. از نظرتان، خوش‌پوش‌ترین چهره اسکار تاکنون چه کسی بوده است؟ اگر شما قصد شرکت در این برنامه را داشتید و یک سلبریتی بودید، چه تیپی را انتخاب می‌کردید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :