مصی روشن در
1,054

زیبا، ساده و پنج حرفی؟! قطعا «جنیفر» انیستون؛ زیباترین لباس‌هایش را ببینید!

زیبا، ساده و پنج حرفی؟! قطعا «جنیفر» انیستون؛ زیباترین لباس‌هایش را ببینید!

جنیفر آنیستون خیلی با زمانی که در«فرندز» بازی می کرد، تغییر نکرده است و انگار نه انگار که از آن زمان نزدیک به 27 سال می گذرد. او یکی از کسانی است که با استایل شخصی که برای خودش ساخته است، هم تکراری و هم دوست داشتنی مانده است.

single_content ad banner

جنیفر در این سال ها همواره دور و اطراف یک پالت رنگی خنثی گشته است. ترکیب کلاسیک سیاه و سفید هرگز از کمد لباس او کم نشده و آنیستون بارها و بارها آن را به تصویر کشیده است.

استایل جنیفر انیستون

او اغلب با کت های مشکی و بلوزهای سفید دیده می شود. او همچنین طرفدار کفش های کتانی به صندل های بنددار بوده است و نهایتا اینکه می خواهیم از استایل های«جنیفر آنیستون» بیشتر بگوییم که مدتهاست به دلیل سبک کلاسیکش مورد تحسین قرار گرفته است.

متنفر از موهای ریچل!

جنیفر با موهای اش شناخته می شود. موهای لخت تا سر شانه ها که اکثر مواقع به سمت چپ صورتش شانه شده اند. شاید برایتان جالب باشد این را هم بدانید که مدل موی او در سریال«فرندز» در آن زمان ترند شد و میلیون‌ها نفر را کپی‌کرده بودند؛ در حالیکه خودش از آم مدل متنفر بود و موهای صافش را به براشینگ شده و باد کرده ترجیح می‌داد.

استایل جنیفر انیستون

رنگ های آرام، مدل های ساده

همان طوری که ابتدای مطلب هم خواندید ریچل یکی از کسانی است که بسیار ساده لباس می پوشید، ساده و البته در نهایت شیک بودن که کار بسیار سختی است.

آنیستون به خاطر استایل های خیابانی اش بسیار مورد توجه بوده است. همچنین رنگ هایی که او جنیفر در همه این سال ها محبوبش بوده اند، رنگ های آرام و ملایمی بودند که فریاد نمی زدند.

استایل جنیفر انیستون استایل جنیفر انیستون

این طیف رنگ در کنار جزئیات مینیمال یک سبک جنیفر آنیستونی می سازد که بیشتر پاپاراتزی‌ها را به دنبال خودش می کشاند.

استادِ لوازم جانبی

اکسسوری ها در هرسبک لباس می تواند استایل شما را از سر تا پا تقویت کند و حال و هوای جالبی را در ظاهر شما ایجاد کند.اگر سبک جنیفر آنیستون را مطالعه کنید متوجه خواهید شد، او همیشه اکسسوری را در نظر دارد.

استایل جنیفر انیستون استایل جنیفر انیستون

روسری هایی  که رنگ‌های زیبا به پوشش  اواضافه می‌کند، خصوصا در فصل های سرد که تقریبا جنیفر هر بار که شکار دوربین می شود یک مدل و سبک روسری را به گردنش بسته است.

استایل جنیفر انیستون

گردن‌بندهای بلند، کلاه و کیف دستی که همراه همیشگی خانم آنیستون هست هم قابل توجه هستند.

لباس هایی با سایز درست

هر چند در این سال ها سبک پوشش؛ به سمت لباس هایی با سایز بزرگ و استایل ماکسیمال رفته است اما جنیفر خلاف این موج حرکت کرده؛ حتی زمانی که دچار اضافه وزن شده است.

استایل جنیفر انیستون

آنیستون ثابت کرده است که می‌توانید در لباس‌های راسته، دامن‌های مدادی که بدن را کشیده تر نشان می دهد و اندام تان را به رخ دیگران می کشد؛ بدرخشید و شگفت‌انگیز به نظر برسید.

از جوراب چرمی تا کلاه چرمی

وقتی کسی مانند جنیفر به استایل غیر رسمی اش معروف باشد، حتما در کمدش لباس های چرمی دیده می شود.

استایل جنیفر انیستون

او در چهار فصل سال چرم می پوشد؛ حتی در تابستان. کیف و پالتو و شلوار هم که جای خود را دارند و لباس مورد علاقه جنیفر هستند.

استایل جنیفر انیستون

مشکی رنگ جنیفره!

جنیفر لوپز در بسیاری از مراسم و جشنواره ها با پیراهن های ساده و البته مشکی حاضر شده است. مانند  پیراهن از برند Dior Haute Couture که سال 2020 برای جوایز گلدن گلاب پوشید.

استایل جنیفر انیستون استایل جنیفر انیستون

او در مراسم ناهار سالانه Power of Women در سال 2019، پیراهنی با راه راه های ریز پوشیده بوده که یک استایل خانم رییسی یا به زبان انگلیسی ها بیزینسی بود.جنیفر در جشنواره بین المللی فیلم جیفونی ایتالیا پیراهنی از برندTIBI پوشید و با صندل های قرمز جذابیتش را بیشتر کرد.

استایل جنیفر انیستون

همچنین در مراسم اکران نمایش “ما میلرها” در استایلی تماما مشکی داشت. پیراهنی کوتاه پوشیده بود و با کفش های نوک گرد و پاشنه بلندش؛ ظاهری رسمی و جوانانه را ساخته بود.

استایل یک دختر کالیفرنیایی

اگر بخواهیم یک جمع بندی درباره سبک لباس پوشیدن جنیفر از جنس آنیستون داشته باشیم، باید بگوییم او استایل کالیفریایی دارد.

در این سبک لباس های ساده و راحت می پوشند. سارافون با کفش های تخت و صندل.آنها به اکسسوری های هماهنگ به پوششان هم اهمیت می دهند و این دقیقا ویژگی های لباس بازیگری است که

 دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :